1. 1.
  iyi, guzel, ho$ kiz da, ali kirca'nin her bizimcity'den sonraki zoraki gulumseyi$ine benzer bir hareketi var her haberden sonra. ona ragmen itici degil, neden acaba... *
  3 ... iktidarsiz tecavuzcu
 2. 2.
  cnn türk'te spor haberlerini ve futboliga isimli programı sunan güzel sunucu.
  -1 ... delgado
 3. 3.
  rüyama giren güzel sunucu, geceleri spor bülteninin saatini bana öğreten insan. iki çeşit küpesi vardır, inatla saçlarını toplamaya devam ederse ilişkimizin sonu pek hayırlı bitmeyecek. haber sonrası zoraki gülümsemesinde nerden düştüm buraya der gibi bi hali vardır ama bu detaylar rüyama girmesinde de başrolü oynamıştır zaten. mor rujunu çöpe atmasını ve her zaman gülerek haber sunmasını istiyorum.***
  3 -2 ... kidd
 4. 4.
  cnn türk ün son zamanlarda keşfettiği en başarılı isimler den biri olan spor spikeri hatun kişisidir. eğitimine ted koleji nden sonra istanbul üniversitesi nde devam etmiştir. stajerlik faslına ntv haber merkezinde başlayıp, cnn türk te tamamlamıştır. orada bazı spor programlarının yapım aşamasında yer almıştır.

  gelelim daha da önemli şeylere.. kuzenimdir, cicimdir, safımdır. seneler önce aynı sıralarda otururken kurduğu hayalleri gerçekleştiren, özüne sadık olandır. çocukluğumda beraber oynadığım yegane evcilik partnerimdir. hergün inatla bebeklerimizin altını bezlediğimiz; ama bir türlü gerçeklerine sahip olamadığımız, aynı kaderi paylaştığımız biricik kanımdır. çocukluk hatıralarımda baş sırayı çekenlerdendir. gece uyumadan önce yaptığım yastık sohbetlerimin vazgeçilmezlerindendir. dün gece kimse yanımda yokken göz yaşlarımı dindirendir. mutlu olsundur. hem de en ulusundan, en safından, en berrağından. sesleniyorum ona:

  -tuğba, burnu nu yedin mi?* *
  4 ... amrosia
 5. 5.
  cnn turk'un yeni elemanı. hanımefendinin önde gideni, bayrak taşıyanı. spor haberlerini sunuyor. öyle bi sunuyor ki sanki masal tadında. pamuk prenses ve 7 orta saha oyuncusu mu desem yoksa kırmızı başlıklı kız ve david coultard mı desem .. elindeki a4 ten ibaret haber sayfalarını okuyup da haberin görüntüye geleceği esnada bi mahçup ifadesi var ki yere bakan yürek yakan. allah sahibine bağışlasın ne diyelim. kaçırdığım bölümleri cnnturk.com'dan izliyorum. onsuz bi spor hayatı da düşünemiyorum.

  edit: (#2386466)
  1 ... e fe
 6. 6.
  bugün giydiği siyah kazağın ona çok yakıştığı, güzellikten öte bi çekiciliğe sahip, türkiyenin en güzel spor spikeri.
  -1 ... lebronn
 7. 7.
  tuğba dural hayranları adı altında facebook grubunu gururla kurduğum güzel.
  2 ... e fe
 8. 8.
  bir süredir yüzüne hasret kalınan ama en azından ekranda görerek özlem giderilen güzel.
  1 -1 ... aborjin
 9. 9.
  yayın esnasında bir aksaklık olduğunda, ne yapacağını şaşıran, bi oturup ağlamadığı kalan, tecrübesiz spor spikeri.
  1 ... nevarki
 10. 10.
  1981 yılında Zonguldak'ta doğdu. TED Koleji'nin ardından, istanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dökümantasyon Enformasyon Bölümü'nde eğitimine devam etti. 2004 Eylül - 2005 Mayıs döneminde Serap Ezgü'den özel sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı. Dural, Eylül 2004'ten beri CNN TÜRK Spor Servisi'nde görev yapıyor.

  Şubat 2004; Ağustos 2004 döneminde CNN TÜRK haber merkezinde Şirin Payzın'la Yeni Gün Hafta Sonu programında çalıştı, bu dönemde Radyo Foreks'te ekonomi bültenlerini sundu. Eylül 2004'ten itibaren çalıştığı CNN TÜRK Spor Servisi'nde ise Barış Kuyucu ve Burcu Esmersoy'un sunduğu Spor Ekspres programının yapım aşamasında görev aldı ve özel dosyalar hazırladı.

  Futbol Ekstra programının yapım ekibinde olan Dural, spor haberlerini ve futboligA programını sunuyor. *
  2 -1 ... e fe