bugün

entry'ler (302)

idol of models

Bu sene* eskişehir'de üçüncüsü yapılmış olan, ulusal çaptaki modellik yarışmasıdır. Organizatörlüğünü Mıknatıs Production un üstlendiği yarışmada, her sene Türkiye'nin idol modelleri seçilmektedir.

Bu sene gerçekleşen yarışmadan basına yansıyanlar:

--spoiler--
Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz'ın yaptığı gecede adaylar bay ve bayan Idol of Models olmak için yarıştı. Jüri üyeleri arasında Mr. International dünya 6\'ncısı Mert Çiftçi, geçen yılın Idol of Models birincisi Emel Erdemanar, yine geçen yılın Idol of Models üçüncüsü Cenay Türksever, sinema sanatçısı Serpil Çakmaklı, model Efecan Dianzenza, modacı Tolga Çam gibi isimler vardı.

Adayların Tolga Çam tasarımlarıyla yürüyüş yaptığı, koreografisini Eyüp Akkaya'nın üstlendiği gecede, ışık ve dans gösterileri izleyenleri büyüledi. Neoplus Alışveriş ve Yaşam Merkezi bay ve bayan güzellerinin Can Çelikay ile Beril Esra Atahan olarak seçildiği yarışmada, üçüncülüğü Aykut Alagöz ile Pınar Öz Pınar, ikinciliği de Yusuf Ogut ile Hande Tartkoy alırken birincilik tacını da geçen yılın "En iyi gülümseyen Best Model"ı seçilen Ufuk Değer ve Aleyna Öztürk giydi.

Ufuk Değer Mr. International\'da, Aleyna Öztürk ise Beauty World Progess'te Türkiye'yi temsil edecek.

Medyanın da yoğun ilgi gösterdiği yarışma gece yarısı sona ererken; dereceye giren yarışmacılar, katılımcılar ve misafirler sabahın ilk saatlerine kadar eğlendiler.
--spoiler--

jokernel

(bkz: forever alone)

disko kralı

feyyazdır.

a2 ehliyeti olan insan

paketçi olabilir.

mike rowe

adam süper eğlenceli. dublaj yapan abininde payı var elbet.

sözlük yazarlarının itirafları

geçeclerde intihar edebilmek için biraz ot içtim sonra derin düşüncelere dalıp unuttum bu fikrimi. sabah ayılınca da yine cesareti bulamadım kendimde. umarım yakında bulurum

ızlaji me

serdar ortaç "mikrop" isimli şarkısını da bu şarkıdan arakmıştır. -da diyorum çünkü pek çoğu öyle şakılarının.

orjinali andrea-izlaji me
http://www.youtube.com/watch?v=h_pssvliqvo

kedikakasi

kumda olanı makbuldür.

sözlük yazarlarının itirafları

yakınlarda intihar edeceğim. acı çekmekten korkuyorum sadece. bir de sakat kalmaktan.

türklerin hiçbir zaman başaramayacağı şeyler

kılsız göt. *

borcu

Allah tan rahmet. sevenlerine sabır.

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

soru: ARA SIRA UYKU iLACI ALIYORUM.iLAÇ ALDIĞIM ZAMAN BiRi BANA TECAVÜZ ETSE BiLiRMiYiM ACABA LÜTFEN BANA CEVABINI YAZARMISINIZ.

Dr. Okey: Uyku ilacı aldığınızda tuvaletiniz geldiğinde yatağınıza mı yapıyorsunuz ki, tecavüzü fark etmeyesiniz.

tuvaletten entry girmek

gaste okumak gibidir. tek farki telefonla k*cinizi kuruluyamamaniz.

kozmik oda

genelkurmay başkaninin bile giremediği. sadece 6 subayin giriş izninin bulunduğu ve askerin en gizli ve gerekli bilgi, belge, istihbarat dökümanlarinin muhafaza edildiği "oda". ve birileri çikip filanca "züttürüğe"* süikast yapilabilir bakalim burdan bişey çikarmi diye altini üstüne getirdikleri odadiir ayni zamanda da. buradaki bilgilerin düşmanimizdan başkasinin işine yaramayacağinida artik anlamak gerekir.

para karşılığı seks yapmak

bu iş gurubuna mensupların bayanları peçete muamelesi görürken, erkekleri miss universe kazananı egosuyla takılırlar bu alemde. (bkz: rentboy)

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

(bkz: fırında çay demlemek)
* *

jodie marsh

sağ kolunun iç kısmına arapça "allah" dövmesi yaptırmıştır.

ahanda...

görsel

görsel

sir yes sir

(bkz: roger that)

ys flight

captain YS adında bir uçak hastası programcının kodladığı grafiksel olarak basit fakat fizik açısından oldukça başarılı bulduğum bir uçuş simulatorü. bunun yanında bedava olmasıda pek bi güzeldir.

çeşitli sitelerden indireceğiniz eklemelerle türk yıldızları 2. dunya savaşı uçakları gibi pek çok çeşitli hava aracıyla uçmanız mümkün.

genel simulator sanısının aksine boyutu 22 MB dır

http://www.ysflight.com
http://www.yspilots.com

youtube a erişimin yasaklanması

başbakanın bile zikine sallamadığı hadise.

RTE de giriyormuş.