bugün

entry'ler (1390)

oyuna devam

(bkz: game over)

konulu porno

(bkz: postmodern seks filmlerinin birbirine benzemesi)

islamın egemen olduğu coğrafyaların kana bulanması

kana bulanması, şiddetin, çatışmanın eksik olmaması gereken bölgelerde islamın egemen kılınması, ılımlı, limonlu, vanilyalı gibi sıfatlarla hoş gösterilerek desteklenmesi olarak tersten okumak da mümkündür.

bu işleri organize eden, basit menfaatleri uğruna milyonlarca insanın ölümüne, acı çekmesine yol açan namussuzların geçmişleri de böyle onursuzluklarla doludur.

vaktiyle kara afrika'ya misyoner kılığında gidip yerlilerin eline birer incil tutuşturan, onlar dua ederlerken topraklarına el koyan haysiyetsizlerin torunlarıdır bu kanın, gözyaşının sorumluları.

bizim stratejik ortaklarımızdır!

youtube

uzun bir aranın ardından nihayet türkiye'den de ulaşılabilen site. * *

sigaraya haram demek

(bkz: sigara hakkindaki asilsiz iddialar)

katolik imam seferoglu suphi

ilginç tespitleri ile hayranlık uyandıran imam. katolik imam. seferoğullarından.

tulum peynirine kasar diyen zihniyet

peynirden hiç anlamayan, hayatı boyunca allahın çökeleğini tulum peyniri niyetine yemiş de farkında olmamış, sevmemiş sevilmemiş zevattır.

susurluk kazası

balıkesir iline bağlı, izmir-istanbul kara yolu üzerinde bulunan, bu güzergahı kullanan şehirler arası otobüslerin ve otomobillerin mola noktasında bulunan ilçe. ayrıca kaşarlı tostu ve ayranı ile nam salmıştır.

durum yemek amaciyla tesekkul olusturmak

bir grup insanın dürüm yemek amacıyla kebapçıya gitmek üzere bir araya gelmesi.

izmir kaşarı

karın doyurmaz, genellikle meze niyetine tüketilir.

esra ceyda kardeşler

sempatik tavırlarıyla dikkat çeken iki güzel kız kardeş. üst düzeyde medeni cesaret sahibi olmalarının yanında pek çok konuda bilgi sahibi oldukları gerçeği de gün gibi aşikar. buna rağmen haklarında yapılan her türlü olumsuz yorum tümüyle kıskançlık kaynaklıdır.

geceyi bir sozluk yazarinin boynunda gecirmek

ancak kene gibi bir asalak için mümkün olabilecek konaklama şeklidir. kırım kongo kanamalı ateşi mikrobu taşıyan keneler geceyi boynunda geçirdikleri sözlük yazarının ölümüne sebep olabilirler.

geceyi bir sözlük yazarının koynunda geçirmek

(bkz: geceyi bir sözlük yazarının boynunda geçirmek)

cinsel organi var diye havalara giren erkek

cinsel organa sahip şanslı erkektir. kesin zengin çocuğudur.

(bkz: cinsel organım var diye sevinme)
(bkz: cinsel organım yok diye yerinme)

çanakkale savaşı hurafeleri

cumhuriyet düşmanı yobazların ürettiği ve pazarladığı, malın davarın ilgiyle dinlediği masallardır.

serdar ortaç ın şarkılara koyduğu mesajlar

serdar ortaç'ın kliplerinde oynattığı cıbıldak hatunlar yüzünden kaynayıp giden, kimsenin farkına varamadığı mesajlardır.

(bkz: serdar ortaç kliplerinde oynayan bikinili hatunlar)

yazarlar es buluyor zirvesi

mutlaka katılacağım zirve. arayış içindeyim. o zamana dek bi şekilde idare edicez artık.

bjk adini fb ve gs ile birlikte anmak

beşiktaş jimnastik kulübü'nü, türkiye'nin spor alanında marka olan iki büyük kulübü olan fenerbahçe ve galatasaray ile eş değer gösterme çabalarının bir parçasıdır.

aslında küçük bir azınlığa tekabül eden beşiktaş taraftarının ruhunu okşamak, hoş tutmak isteyen kesimler tarafından başvurulan bir yöntem olmasına karşın, ne yazık ki haddini bilemeyen beşiktaş taraftarı tarafından da benimsenmiştir. televizyonlardaki spor programlarında, şurada burada bu üç kulübün adı yan yana anılınca spor kamuoyunda bu üç kulübün aynı düzeyde bulunduğu gibi bir yanılsama yaşanmaktadır.

trabzonspor'u da dahil ederek pompalanmaya çalışılan dört büyükler geyiğinden vaz geçilmiş olması, büyüğün küçüğün ayrılması adına atılmış olumlu bir adımdır, ancak yeterli değildir.

geçmişlerindeki sayısız başarılarla, milyonlarla ifade edilen taraftar kitleleriyle, dikkate değer bütçe imkanlarıyla müstesna bir yere sahip fenerbahçe ve galatasaray, gerçekte türkiye'nin iki büyüğüdür. diğer küçük ve orta boy kulüplerden ayrı tutulmalı, isimleri asla diğerleriyle birlikte anılmamalıdır.

skoda fabia

bütçe imkanları kısıtlı kişilerin tercih ettiği, şahin'den az hallice otomobil.

kardeşim alın binin, tamam. ama matah bi bokmuş gibi methetmeyin şunu, skoda değil mi bu sonuçta?

24 ağustos 2008 ankara gazi çocuk yuvası zirvesi

karşı cinsten katılımcılara şirin görünmek dışında bir kaygısı olmayanların zirvesidir. yoksa zirveye mirveye ne hacet, çevrenizde hiç mi ilgiye şefkate muhtaç çocuk yok? herkes kendi mahallesindeki ilgiye muhtaç çocuklarla ilgilenir, olur biter. ne gerek var öyle şaşaalı organizasyonlara?

tanım: bir sonrakinde de eller boş dönülecek zirve.