bugün

cnntürk spikerlerinden biridir.gerçekten adı gibi şirindir.
artık sabah haberlerini sunuyor.
tonlamalarında bir tuhaflık var cozemedim. ayrıca vurgu yaparken beden dilini de kullanıyor, ozgunlukten ote tuhaflık katıyor bence. onu dinlerken bakmamak gerek zira odaklanmak biraz zor oluyor.
cnn turk muhabiri/çalışanıdır. iyi bir habercidir esasında lakin şu abartılı mimikleri de olmasa daha bir seveceğim kendisini.
formunu korumuk için afrika dansı eğitimi almış spiker.
mıstır bayzın'ın karısı olması muhtemel kişi kurum ya da kuruluş...

(bkz: oha)
cnn turkte ''şirin payzınla' 360 derece'' ana haber bültenini hazırlayıp,sunan spiker kişi.
Şirin Payzın 1968 yılında istanbulda doğdu. Yüksek öğrenimini Ankarada ve New York da tamamlayan Payzın, CNN TÜRK;te Cem Öğretir ile birlikte ;Yeni Günü hazırlayıp sunuyor. Şirin Payzın, CNN TÜRKün kurulduğu 1999 yılında kıdemli diplomasi muhabiri olarak göreve başladı. 2002 yılının Eylül ayına kadar bu görevini sürdürdü.
1997de Libya Lideri Muammer Kaddafi ile yaptığı özel röportajla Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yılın Röportajı; ödülünü kazandı. ;Hepsi Birer Güldünya; belgeseliyle 2004 Metin Göktepe Yılın Görüntülü Haber Ödülünü kazandı.
bünyesinde bulunduğu kanalın yanlı haberciliğine alet olan haber spikeri.
iyi derecede fransızca konuşan spiker. tek kusuru bazen konuklarıyla sohbet ederken fazla geriliyor.
sosyal demokratlara elinden geldiğince vurmaya çalıştığını gözlediğim, liberal, kapitalist bunlara benzer daha ne varsa olan, çok yüksek ihtimalle özel okullarda amerikalarda okuyup, nüfuzla biyerlere gelmiş sunucumsu.
birkaç hafta önce, canlı yayın esnasında düşen sütyen askısını bir süre farkedememiştir.
daha sonra mimikleri farklılaşmaya, vücut dili gerginleşmeye başlamış ve kameranın kendisine odaklandığı sırada, müthiş bir refleksle kaldırmıştır askısını.

cesaretini tebrik ediyoruz ama bir bekleseydin de kamera senden geçseydi. öyle düzeltseydin be sayın spiker.

ha, bir de amerika'da aldığı eğitimin bursu soros vakfındandır.

edit: şirin poison, diyenler de varmış.
az önce, başbakan erdoğanın yarınki programına rahatsızlığı nedeniyle katılamayacağını söyledi.Ardından da " umarız kuş gribi değildir" dedi.. halbuki bu aralar korkulan domuz gribi.
başbakan ın davos çıkışını nezaketsizlik hatta küfür olarak algılamış olan zavallı bir israil yalakası spikerdir.peres tarafından farkedilmen yakındır.
soyadı, kendisi kadar ilginç bir kadın. davos'a milyar ışık yılı uzaktan sarfettiği cümlelerle tanınır.
http://www.haber7.com/video-galeri.php?cID=2995

zekası, mizacı ortada.
(bkz: şirin poison)
"şirin napayzın?"

babası bu cümleyi nufus müdürlüğünde şirin adlı halasının kızına söylerken öncesinde "çocuğun ismi nedir?" diye sormuştur memur. e tabi yanlış da anlar memur. napayzın yerine payzın yazar. nufus memuru mağduru olur ilgili ablamız.
başbakan'ın davos çıkışı üzerine yaptığı, gaf değildir, bilinçaltını ele veren bir ifadedir. zira o da bir monşer olan berlin büyükelçisi ahmet acet'in eşidir.
Ben objektifim , Facebook ta fanlarimda var. Ne duruyorum su israilin terbiyesizligini kullanayim. belki big Boss farkima varir umuduyla sacmalama suretiyle sican vj. Spiker diyemedim kelimenin ici bosalmasin diye
değişik bi havası olan haber spikeri kadındır.
dişlek ve peltek olmasına rağmen kendi alanında başarılı.
at gibi bir maturedir.
iki gözü birbirine normalden daha yakın olan sinirli olur derdi ninem, ninemim tespitine göre sinirli haber spikeri kendisi.
ortalığın "ağzına sıçmıştır". ben bu kadar ayar peş peşe görmedim, duymadım daha.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=136552783060513
yobaz bir sığırın "cnn türk muhabirini göt eden kız babası" diye andığı video'daki "muhabir"dir. oysa biz onu sunucu-spiker sanıyorduk.

bir de ayar konusu var ki ona da yorumum şuradadır: #9947016
güncel Önemli Başlıklar