bugün

harika bir internet sağlayıcıdır. evet.
internet cafede hızı 2 mb ye düşen, ayrıca kuzenimin interneti hızlı olmasına rağmen mp3 bile indirince fena yavaşlayan rezil, adi, dandik, boktan internet şirketi.
Altın yumurtlayan tavuk "Türk Telekom'un" neden özelleştirildiğini hala içine sindirememiş insanın içini cız ettiren kurumu akla getirir.
türkiye'nin en kötü kurumu.

hem pahalı, hem yavaş, hem de sorunlu, hem de kotalı.

allah belanızı versin.

taahhüt olduğundan, iptal de edemiyorum.yaklaşık 1.5 yıl daha çekecez bu çileyi.

çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın bu yavaş internet.

müşteri hizmetleri bence iyidir ama. ne kadar aradıysam hep derdime çare olabilmişlerdir. elemanlarını iyi seçiyorlar.
Orospu çocukluğunda marka olan piçler.
kullanmakta olduğum internet hizmeti. yalnız ciddi bir sorunum var ve müşteri hizmetleri yoluyla çözemedim. modem arayüzünden şifremi değiştirmek istiyordum ama modem arayüzünün orjinal kullanıcı adı ve şifresini değiştirdim iki hafta önce şimdide şifreyi ve kullanıcı adını unuttum. Modeme reset attım, yani küçük reset deliğinden reset attım kapama tuşundan değil, anlayacağınız modemi sıfırladım. sonrasında wifi şifremle telefonumdan giriş yapmayı denedim ama girmedi. sanırım şifre değişti modeme reset atınca şuan pc den internete giriyorum ama wifi üzerinden internete giremiyorum... ne yapmam gerektiğini bilen yazar arkadaşlarımın acilen yeşillendirmesini bekliyorum...
Hay ben senin internetinin ağzını burnunu kırayım ttnet... Altyapısı yok olsa hızı yok olsa donmadan izleme şansı yoktur.
kötü firma. yaptıkları suçtur. para alıp interneti kısması bildiğin para darp etmektir. böyle ülke mi olur, hangi devirde yaşıyoruz.

şu anda interneti inanılmaz yavaşlatan firma. playstation 4 bağlantı sağlamıyor. ve bir çok siteye girilemiyor. dns değişse bile playstation bağlanmıyor. bunları mahkemeye versek de bir şey olmaz.
internet bağlatmak için başvurmamın sonrası geçen 1 ay içinde en az 20 kez call center ını aramama rağmen bi kez bile dönüş yapmayı zahmet etmeyen içi boş şirket...

bi süre sonra zaten stockholm sendromuna girip dalga geçmek için aramaya başladım...

sonuç; superonline a başvuru ve ertesi gün internetin açılması...

yalan yok superonline bağlandıktan sonra bile "efendim şikayet kaydınızı oluşturdum" demelerini duymak için ttnet call center ını aramışlığımda oldu *

benimki de ayrı bi mazoşistlik işte hacı ne yaparsın...
ocağıma incir ağacı dikendir.
gerizekalı personeliyle olmayan kabloyu arattıran kurum.
bu ara tivibu satmaya çalışolar. sanki internetleri çok iyimiş gibi tivibu iteleyemeye çalıyolar. ayıp.
sagladiklari internet hizmeti fena degil fakat gel gelelim berbat musteri hizmetleri ve berbat otesi olan hizmet altyapilarina . simdi ekim 19 2015'te numarami tasimak icin bas vurdum. hemen mesaj yolladilar, ekim 20 2015 icin telefon tasima randevusu verdiler ayin 21inde ise internetin tasinacagi teyit edildi . ekim 20'de telefon hatti tasinmadi, cok da buyuk problem degil ertesi gun veya 2 gun sonra gelseler de olur. ekim 23'de aradim , randevularina gelmediklerinde bizim arayip tekrar randevu istememiz gerektigi soylendi , hmmm . kezbansi bir yaklasim ama tamam tekrar randevu verdiler ekim 24'e , yine gelmediler ama soz verdiler pazartesi geleceklermis yani ekim 26... isimin gucumun arasinda tipki su anda entry girerek yaptigim gibi zamanimi ayirdim usenmedim adamlari aradim. aaa gelecektik dediler , dedikleri gibi gitmisler eve, telefonu aktif etmisler fakat internet !!! onu da aktif edecektiniz !! aradim 7 gununuz dolmamis yarin acilir dediler bakalim yarin 7 gun oluyor ben ayin 19undan 26'sina 7 gun hesapliyorum ama onlara gore 6 gun olmus , matematiginize tukureyim. hizmet kalitenize tukureyim , vereceginiz hizmete tukureyim. sinirden unutuyordum bahaneleri de yogunluk , yogunsan baska gune ver randevuyu ahmak ! tamamen basibozuk bir yonetimi var bu da sadece ttnet degil su an tum turkiye'nin durumu ! insanlar islerini oylesine yapiyor ya da rica minnet ile tanidik olunca biraz gayret gosteriliyor !

p.s: eksileyen kardesim , bu durum senin yukarida yazilanlari begenmemen ile degismeyecek , turkiye'de birseyler yanlis gidiyor ve bu sadece ttnet ile sinirli degil , bugun ttnet ile yollarim kesisti , yarin digiturk ile kesisebilir obur gun ise dogalgaz saglayicisi alacagim hizmetin kalitesizligi eminim ki ayni olacak .

edit: nakil islemi tamamlandi ama internet yok , adamlara diyim ki calistigim firma yabanci networke dosya yukleyecegim, bana diyi, baska firmami yoktu diyii hauhuahuahua, sizin a.. k..., bu arada iptal edersen taahut bedelini odersin diye korkutmaya calisiyorlar o bambaska bir sekerlikleri.
gozumde marka degerleri 0 , tipki thy gibi, simdi diyeceksiniz ki gote bak , bi siki de begenmiyor.. degil canimin ici oyle degil..bir nakil surecinde bu kadar sican bir firma eger yeni abonelikte zink diye internet sagliyorsa tam anlami ile o.cocugudur. nasil olsa bu musteri cepte mantigindan kurtulamamislar. ayrica musteri temsilcilerinin kezban olmasi ,sorunum olsa da aramakla aramamak arasinda ikileme sokuyor.
müşteri hizmetleri çok çabuk pratik çözümler bulan firmadır.

görsel
KAhrolasıdır. 2 güngür evde internet yok. Açıklama ışık hızında internete geçicez. Ulan göt sen bunu hallettin mi o kaldı ? Kullanmayın kullandartmayın arkadaşlar gidin vodafone net alın.
Nakil işlemi başlatmama rağmen hala bir bok olmayan int sağlayıcı sirketi. Allah Verede bunlar yerin dibine gire. Hala int gelecek.
yıllardır süren kopma sorunun çözülmemesi üzerine, geçen yıl binbir zahmetle müşteri merkezinde 3 saat bekleyip kapatma dilekçesi verdim. ertesi gün hanım abla aradı, isterseniz donduralım ilerde yeniden açtırdığınızda bağlantı ücreti vermezsiniz dedi. iyi madem dedim. iki gün önce mail atmışlar , yeniden açmışlar sormadan. eve gidince nasıl olsa açmışlar bari bir ay kullanıyım diye modemi taktım. hala kopuyor beş dakikada bir. o değilde müşteri hizmetlerindeki kıza yazık olacak şimdi, ttnet onunmuş gibi hakaret yiyecek, o eğitimlerde müşterilere karşı kurması için öğrendiği sözleri unutacak.. 2005 te ttnet ne ise 2015 tede o..
yağmurda internetin kesilmesi sorununu hala düzeltememiş firmadır. uydunete geçtiğimden beri hayata bir başka umutla bakıyorum.
Bakır kablolar ile boluya hizmet veren sevgi pıtırcıkları.
Fiber net diye sattıkları internette videolari donmadan izleyemediginiz kuruluş.

Ulan allahtan korkun birazcık be. 80 lira fatura kesiyorsunuz ama internetiniz 2000'lerin başındaki kadar yavaş.
Müşteriyle alenen testis geçen firma.

Neredeyse 2 aydır online oyun oynamak haram oldu. 150'nin altında ping aldığım sunucu kalmadı neredeyse. 10-15 sn'lik kesintiler de yaşıyorum sürekli. En sonunda istemeyerek de olsa arıza kaydı bıraktım. istemeyerek yaptım, çünkü bi boka merhem olmadıklarını daha önce çokça tecrübe ettim.

Ertesi gün bi hanımefendi aradı. Ping sorunu teknik ekiplerinin yorumuna göre benimle sunucu arasındaki bi durummuş. Sunucuyu değiştirmem gerekiyormuş (?). Kısa kesinti olarak bahsettiğim konuyıa ilgili de bişey bulamamışlar, modemim uzun süredir kesintisiz aktif gözüküyormuş.

Ulan ben bu sunucuya telekinezi ile mi bağlanıyorum, aradaki veriyi sen taşımıyor musun? Sunucuyla aramda olduğunu söylediğin şey sensin işte. Sunucuyla beni sen iletişime geçiriyosun. Ben tek bi sunucuda yaşamıyorum ki bunu. Yurtiçi sunucularında bile 100 pingin altını gördüğüm oyun yok ulan.

2 yıl superonline fiber kullandım. 2 yılda 2 kere falan internet kesilmiştir. Hız desen, speedtestte wifi bağlantı ile 18 mbit'in altında almıyordum. Parası neyse vereyim buraya da getir o fiberoptik kablolarını ay yüzlüm =(
gene yapacağını yapmış olan şirketimsi..

50 gb olan kota an itibariyle bitti diyen şirket. max 15 gb veri indirdim kesinlikle bundan eminim. ne yapalım lan illa arayıp sövelim mi ? bilemiyorum..
daha adil kullanım kotanız bitmeden hızınızı düşüren firma, her seferinde insanlara lanet ettiriyor. ya o kotayı zaten doldurulduğunda hızınız düşürülecektir diyerekten koyuyorsunuz arkadaşım neden bitmeden daha hız düşürülür ki, rezalet ya. müşteri hizmetlerini arıyorum cevap bulamadıklarında yüzünüze kapatıyorlar. herhangi bir sorun olduğunda çözümü minimum bir hafta oluyor. böyle bir hizmet anlayışı olamaz.
ancak, fiber olanina gectiginizde hizmetinden memnun kalabileceginiz firma.
(tabii altyapi varsa.)