bugün

abone olması zor, abonelikten çıkması daha zor olan firma, başvuruyorsun bir haftada gelip bağlıyorlar, ufacık bir sorun yaşadığında müşteri hizmetlerine ulaşmak dünyanın en zor işi olabiliyor. üstüne birde adamı acayip sinir ediyorlar çözümsüzlük ile, hele ki bulunduğunuz yerde alt yapı kötüyse, bunu çözmek yerine sürekli oyalıyorlar. şuan olduğum yerde turkcell superonline olsa hiç düşünmeden geçerim eski mahallemde bir gün olsun sorun yaşamadan kullanıyordum, internetimi değiştirdiğim için ve taşındığım için pişmanım ttnet yüzünden.
8mbps internete 55 lira ödeyip, haftada en az 3 kere düzenli olarak kesildiğine tanık olduğunuz saç baş yolduran internet şebekesi. bıktırdı beni artık, bazen o kadar rezalet ki, 5 dakikalık videoyu bile açamıyorum youtubeda. hele ki adil kullanım kotanız bitmeyegörsün o zaman bittiniz, 2mbps hız ile dram yaşıyorsunuz resmen 240p çözünürlükte videoların yüklenmesini bekleyerek.
ps4 ve pc kullanan arada torrent indiren ve ps4 ile online oyun oynayan biri olarak bana 80gb internet kullandığımı söyleyen operatör. lan ne bilim ya o kadar olmaması lazım.
ayrıca online oyunlarda sürekli kasmalar ve luglar da ayrı bir beladır. battlefield 4 ping rates aşağı yukarı %15 lere düştüğü serverlar bile vardır.

ama bu adam benim 16mbps internet kullandığımı söylüyor. sanırım ayakta sikiliyoruz. iptal edip dava açmayı düşünüyorum. çünkü şikayet ettiğim halde kontrol etmeden sorununuz çözülmüştür diye sms attılar.
2 kere nakil ücreti almaya kalkınca tehdit ettiğim firma .paranızı ödemeyeceğim gücü yeten gelsin alsın dedim .2 kere başvurduğum için 2 ücret çıkmış .hak ararken beni haklamak istiyorlar yemezler .zaten ilçe tüketici şikayet heyeti başkanı arkadaşım olmazsa ona başvuracağım .
Sorun yaşıyorsanız yanlız değilsiniz.
Dört senelik bir Dsmart kullanıcısı olarak asla bulaşmayacağım sikik internet sağlayıcısı. Ttnet kullandığım zamanlarda kopma yaşamadığım tek günüm yoktu. Artı sınırsız olsam bile faturama muhakkak başka ek ücretler ekleyip bişeyler sokardı.
Dsmartın ise orospu çocuklukları yok mu? Var tabi. Ama en başta hiç kopma yaşamıyorum. ikincisi, ttnet bölgeniz desteklemiyor dediği halde şuan dsmarttan 16mbite kadar tarifeyi kullanıyorum. Hemde öyle kadar falan değil, adil kullanım dolana kadar sabit 16 mbit yardırıyorum.
Adil kullanım demişken, dsnart adil kullanımı kapatmayı unutuyor abi. Dört senedir adil kullanım kotasını geçmediğim ay yok neredeyse.. ilk taahhüdümde 50 gb, şimdikindeyde 75 gb adil kullanım tarifesindeyim. Ama en az 200-250 gb indirmeden adil kullanıma düşmüyorum.
Ama müşteri hizmetleri aynı bok tabi. 10-15 Dakka müzik dinletmeden açtıklarını hiç görmedim ben.
Ama ttnet mi? Düşman götüne düşman götüne. Bi daha bulaşanı siksinler. Hoş bulaşanı sikiyorlar zaten.
Fiber altyapiyi kurduklari yerin "siteme tanımlanması" icin 1,5 ay bekleten.. ayni adrese nakil islemi yapacaklari abonelikleri 3 haftada beceremeyen.. yok yanlis nakil yapilmis, yok modeminiz geldikten sonra nakil icin bir daha basvurmaniz lazim vs. diye sacmalamaktan utanmayan il müdürlükleri bulunan çapsız bir firmadır.. daha kendi altyapilarini duzeltemeden fiber internet hizmeti vermeye kalkisiyorlar bir de.. lan sen daha nakil basvurusu almayi beceremiyorsun.. fiber internet saglamak senin neyine?
Bana 8 günde 72 gb kullandığımı söyleyen şirket internet hızımı düşürdüler birde arayınca akk aşmamışım ama 70 gb kullanmışım ve hızım düşmüş ben hayatımda böyle kötü bi firma görmedim.

edit: 7 günde 50 gb yapmısım 1.5 günde 20 gb yapmısım vay anası sayın seyirciler bir daha ki ay görüşücez ama modem arayüzünden kontrol edicem .
16 megabit diye verdiği internetin hızını 9 megabit olan sağlayıcı. ben sizi yakalasam o megabit ölçüsünü götünüze sokarım ama.
bir internet hizmeti, 81 sayfa entry girilmiş ve bunun 75 sayfası neredeyse şikayet üzerine. bir yenisini ben ekleyeceğim.. bu kadar lanet bir internet olamaz 16mbps internet hizmeti alıyorum download hızım 1megabaytı görmüyor aradığımda saçmalıyorlar yok işte şöyle yok işte böyle falan filan gibisinden, telefonda bir dövmedikleri kalıyor. saygıları yok arıza bildiriminde buldum geçen hafta salı günü yarın 1 hafta olacak hala gelen giden yok. bu kadar ağır vasat çalışan bir şirket olamaz.
şuraya kendi şikayetimi de yazmak isterdim ama. konu belli yazmayak gerek yok. kendimizi müşteri hizmetleriyle hiç yormamak gerek. şikayetlerimizi bilişim teknolojileri ve iletişim kurumuna bildirmek gerek. o da mı yetmedi? bimere kadar yolu vardır bu işin. belalarını sikmek gerek bunların.

anasını siktiğimin kurumudur.
(bkz: adil kullanım kotası) adı altında düdükleyen iss.

ayın 1'i. 16 mb diye satın aldığım internetin hız sorunu için aradım. o an online işlemler de açık. müşteri temsilcisiyle görüşürken 3 gb olan download miktarı bir kaç saniye içinde 9 gb'a çıktı. yahu ttnet'in en yüksek hızı olsa ve download yapılıyor olsa dahi 5 saniyede 6 gb download yapamazsınki. aq.

neyse ben de allah'a havale ettim.
kullanmaya başladıktan sonra başınıza her şey gelebilecek internet hizmetidir. tamı tamına 5 aydır kullanıyorum ve başvurduğum günden beri etmediğim hakaret kalmadı ne satın aldığınız internet hızının tam karşılığını kullanabiliyorsun ne de sorun olduğunda müşteri hizmetleri size yardımcı oluyor sadece oyalıyorlar birde taahhütüm var 7 ay daha çıkamıyorum çıkarsam bir ton para ödetecekler. nasıl bir çalışma politikası bu anlamış değilim.
bitirdiniz lan beni ttnet.
bir internet hizmeti, çok pahalı meblağlar ile çok yavaş hız satın alıp, kesintili bir şekilde internetinizi kullanmanıza olanak sağlıyor, kesintisiz olunca çabuk bitiyormuş adil kullanım kotası müşteri hizmetleri öyle söylüyor, gerçi daha kotanız bitmeden hızınız düşüyor ama... yine de kesinti candır diyerek günde düzenli olarak bir kaç kere kesiyorlar internetinizi.
belli bir kota sınırını geçince hızı aniden düşüren paketi kullanmaktayım..

50 gb hız kotasını aşmamın üstünden tam 4 gün geçmesine rağmen bugün 1.5 gb'lık bir video nasıl olduysa 1 saatte indi.
lan diyorum ttnet bu aga? bak koklatmaz sana öyle durduk yere? lan yoksa kota aşımından sonra bazı yerler tespit edilip, kesintiye uğramış ya da çökmüş akabiyle izlenenilmemiş haksız kotalar falan mı iade edildi yoksa ttnet arada müşterilerine böyle küçük süprizler mi yapıyor? artık nasıl bilinçaltı oluştuysa inanmak istemiyorum bir türlü.
tanrım bu bir mucize olmalı.
robotlaşmış müşteri temsilcilerinin olduğu şirket. bu zihniyet ile müşteri kaçırtmayı bırakın lanet okurtturmaya bağırtmaya başlarsınız. hiç yapıcı değil bilakis kışkırtıcı. kendilerini milli güvenliğin çağrı merkezi mi sanıyorlar anlamadım. lüften bu şekilde devam edin.
bir internet nasıl olmamalıdır sorusunun cevabı olan şirket. 7/24 şikayet etseniz de fayda etmiyor tıpkı devlet kurumlarının ağır işleyişi gibi yenilikleri bile asırda bir oluyor hız desen vasatın altında, hizmet desen ödediğin paranın 20de 1i etmiyor. daha adil kullanım kotası bitmeden hızınızı düşürmelerini söylemiyorum bile sanki çok hızlıymış gibi.
d'smart net kullanıcılarının öpüp başlarına koyacakları internet sağlayıcısı. o kadar şey yapmayın yani.
insanları iyi söğüşleyen internet hattı aklı olan ttnet'ten kotalı internet kullanmaz...
geçen hafta tüketici haklarına şikayet ettiğim kurum. yıllar önce kapattığım hesabı kendi kafalarına göre aktif edip bana fatura yolluyorlar. enayi miyim lan ben. artık onlar düşünsün.
58 tl ödediğim tahattutlu interneti yılbaşı diye 74 tl yapmıştır. Burayays yazıyorum, birgün zengin olursam hepsini aç bırakacağım.
şu ülkede internet hizmeti olarak para verip rezillik yaşayabileceğiniz tek marka. tamı tamına 6 gündür arıza kaydı yapmış olmama rağmen gelen giden yok sahip olduğum internet paketi 16mbps kullandığım internet download hızı 100kb/s gelip ölçüm yapacağız dediler hala gelecekler. 53 liraya sattıkları internetleri gibi ağır hareket ediyorlar. ulan ne güzel memlekette süperonline fiber kullanıyorduk sorunsuz b*k varmış gibi üniversiteye şehir dışına gittik.
ödediğiniz ücretin fazlasıyla hakkını veren kurum.

şaka şaka.

abone olduğunuz andan, aboneliğinizi iptal ettireceğiniz ana kadar götünüzden şırıngayla kan alan kurum. hay sikeyim sunacağınız hizmeti.
en azından rakip firmanın itibarını düşürecek reklam çalışmaları yapmayan şirket. superonline kullanıcısıyım bu adamlar reklamı resmen ttnet'i bitirmeye adamış. ttnet'in umarım bundan haberi vardır, iğrenç bir reklam stratejisi olduğu aşikar.

örnek bir reklam.

https://www.facebook.com/...51224891/1370627849633130