3 gündür ara ara o kadar yavaşlıyor ki 144 p videoları donarak oynatıyor. Online oyunda ping gostermemesine rağmen hayvan gibi ping yapıyor bunlar yüzünden. mesela ben bu mesajı 3. defa yazıyorum çünkü zaman aşımına uğradı ilk 2si.

not: siz de de öylemi yesillendirin beni.

not2: dun oglen yavaş gece hızlı iken bugun oglen hızlı simdi yavaş.
türkiyedeki internet sektöründeki en büyük pasta dilimine sahip olan internet firması, ancak kalitesizliği de bu pasta dilimi kadar büyük, hatta o kadar büyük ki. adamlar devlet dairelerinden bile daha vasat bir şekilde çalışıyorlar. sorun olduğunda şikayette bulunduğunuzda haftalarca sizi oyalıyorlar arıza kaydınız alındı diye. dün 7 gün önce arıza kayıdı yaptırmak için aramıştım ama yapılmadığını öğrendim, bu entryi o kadar sinirle yazıyorum ki, cep telefonumdan. gerçekten rezaletler.
dünya tarihinin görüp görebileceği en kazıkçı firmalarından birisidir.
ulan sözde 68 tl'lik tarife alıyorum daha ilk aydan 85 tl geliyor. sizin yapacağınız işin ben varya..........
internet aleminin yüz karası facia ötesi baş belası, kullananların sadece %1 i memnun geri kalanı her gün düzenli olarak lanet etmekte. tek artıları her yerde alt yapıları olmaları onun da bir faydası olmuyor açıkcası. eskiden ne güzel süperonline kullanıyordum bir gün olmasın şikayet etmedim geldiğim yerde altyapısı yok keşke olsa sırf bu yüzden taşınmayı bile düşünüyorum. her gün bir internet kesilir mi ya?!
Altyapısı çok afedersiniz bok gibi olan.Tek yaptıgı iş,diğer kurumlarında yaptıgı gibi halkı sikmek olan.Çok paraya az hizmet veren, klasik bir yurdum kurumudur.insanı hayvan yerine koyar afedersiniz ama , ne yapalım yanı baska bır servıs saglayıcısına gıtsek oda aynısını yapıyor? illa sikilecez yani.. yazıklar olsun boyle ülkeye sabah sabah insanı gene küfür ettiriyorlar.eyyorlamam bukadar.
duran bir arabadan daha hızlı.
DNS ADresi değiştirmesini bilmeyen dangalakların düşük dediği servis sağlayıcı. fax modem ile bir tutacak seviyede isen o senin mallığındır.
bir internetten ne bekliyorsunuz sorusuna bi bişey beklemeyin olum bizden biz de devletin bir parçasıyız gibisinden kıytırık cevap vermese de öyle olduğunu defalarca kanıtlayan internet hizmeti. arıyoruz sorun var diyoruz, buradan sorun yok görünüyor diyor, e gel bak bir zahmet o kadar teknik elemanın var. bir haftadır internetimin yavaş olmadığını sorunun benden kaynaklandığını iddia ediyorlar, bir yazılımcı olan bana bunu iddia ediyorlar. ağırıma gidiyor.
her zamanki gibi muhteşem bir şey gerçekleşti ve türk telekom adıyla birleşti, kalitesizliğini oraya taşıdı. zaten gsm operatörlerinin en kötüsü olan avea birde kötü olan kurumsal kimliğini ttnetle birleştirince ortaya çıkan manzara duble kötü kalitesizlik oldu. şimdiden sorunlar iki katına çıkmış diye duydum. daha kotamın dolmasına 8gb varken internet hızım düşüyor. ama sorsan onlara göre normal bir durum.
Ağız tadıyla internete bağlanamamak denilebilir kısaca.
türk telekom bünyesine katılan 2 şirketten birisi. iyi oldu gibi görünüyor çünkü tek çatı altında gölgelenmeleri çok mantıklı bir tercih olabilir. alt yapıları kötü olmasına karşın mecburi tercih edilen firma.
öyle bir internet düşünün ki youtube'da 240p'ye alınca görüntü netleşti ama yüklenmesi var diyorum.

fiberledik azizim.
ülkedeki milyonlarca enayinin abonesi olduğu dandik i...ss.

ulan işte nasıl boktan bir memleket olduğumuzun delilidir... ayda 2 mb internete 70 lira fatura ödüyoruz. resmen eşşeklik...

o özelleştirmelerinizin amk...
Gecenin 4 unde dogru duzgun calismayan internet servis saglayici. Musteri hizmetlerini aradim suan 7 dk oldu hala cevap yok. Uyuya mi kaldiniz naptiniz sl dustu
hayatımı karartan firma. bu firma yüzünden artık daha cabuk sinirleniyorum. teşekkürler ttnet.
iki gün evvel kurtulduğum firma sevinçten neredeyse bayram edecektim.

Darısı ttnet mağdurlarının başına. Yeni yasaya göre 2 yıl sözleşme imzalamış olsanız bile 1 yılı geçmişse tek kurus odemeden kapattirabiliyorsunuz arkadaşlar.
Süt kutularinin uzerinde 1 litreye kadar yazmiyor.

Otobus firmalari yolun yarisinda bizden bu kadar diye yolcu indirmiyor.

Hizmetci tum ev icin anlasip mutfaktan sonra yoruldum diyerek gitmiyor.

Cerrah ameliyat bitmeden mesaim bitti diyerek sizi masada bırakmıyor.

Ama bu çok basiretli şirket 20 megabite kadar diyerek sana 10 da verebiliyor 3 de. Kimse de napiyorsunuz demiyor.
Adil kullanım zımbırtısını ikide bir karşıma çıkarmasından bıktığım internet. Videoları 240'ta izlemekten kör olacağım.
Hattımı kapattirdigim günden beri deli gibi arayan firma. Acmayip meşgule verince de kandirmak icin aramayı cevaplayın size bi sürprizimiz var diye mesaj atmışlar ahaha.

Lan kurtuluşum sizden bi daha açar miyim.
Uzun süredir vodafone net kullanan birisi olarak, yeni geçiş yaptığım ttnet ile internet sansürünü dibine kadar yaşamış bulunmaktayım. Vodafone kullandığım dönemde yine benzeri olaylar yaşanmıştı, fakat; hiç bir zaman belli sosyal paylaşım sitelerine girişimi engelleyici bir despot yaklaşım sergilemediler.
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)

Ama bu ttnet nasıl bir hükümet güdümünde şirketse artık, en ufak olayda insanları kontrol altına alabileceğini sanan bir yapıya bürünmüş. Arayıp ağzıma geleni saydım, aldığım yanıt '' en yakın zamanda düzelicektir'' şeklinde oldu.

Sen kim köpeksin ki!! Benim para ile aldığım hizmete sansür veya oto kontrol koyuyorsun!! Neyse, sakinim.
Burada sadece benim değil, diğer kullanıcılarında aktif biçimde bu olayı protesto etmesi, arayıp bunun hesabını sormaları gerekiyor.

Bu ülkede herkes kafasına göre bir yaptırım uygulayamaz, gereken herkes bunun hesabını verir. diyeceğim de pek bi sikim olacağına inancım da kalmamış hani..
tarihin tozlu sayfalarına gömülmüştür. doğrusu için (bkz: türk telekom)
yurtiçi kargo ile beraber türkiye'nin en rezil 2 firmasından biri. diğer internet sağlayıcıları sosyal medyada yağ gibi akarken ttnet yine her zaman ki gibi kendine has sorun çıkıyor. muhtemelen müşteri hizmetlerini arayınca bizden kaynaklı değil onların serveri sorunlu falan derler. sanırım bu 2 firmanın başında da akp'liler var. neyse ki yıllar önce kurtuldum kendisinden.
sabahtan beri facebook, twitter, youtube kullanamıyoruz. diğer siteler de çok geç açılıyor.

resmen para ödediğim internet sağlayıcısı şirket bana "siktir git bugün internete girme!" diyor. verdiğim para haram zıkkım olsun başka bir şey demiyorum. sözleşmem bittiği an değiştireceğim.
türkiye'deki finansal desteği en sağlam firmalardan birisi olmasına karşın hizmet noktasında çok geride kalmış olan kuruluş. türkiye'nin neredeyse tamamının kullandığı bu markanın interneti diğer internet ağlarına göre daha hızlı olması icab eder.
taahhüt lü sözleşmenizi iptal etmek istediğiniz de 250 TL modem parası 250 TL de ceza kesmesini bilen.
ayda bir patlayan bombalarla iletişimimin bilinçli bir şekilde illegal olarak kesilmesine göz yuman
o.ç şirket.

ulan o sözleşmeleri hazırlayan ekip: allah hepinizin belasını verir inşalla, umarım hayatınızın sonuna kadar borç batağına batar, çoluk çocuk tombalak yedi sülaleniz bu ve benzer asılsız borç bildirimleriyle yaşamak zorunda kalırsınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar