bugün

entry'ler (276)

ekşi sözlük

Hala yazarı olduğu için kendini farklı ve elit sanan insanlarla dolu olan sözlüktür. Bu tipler eskiden daha fazlaydı. ancak yazarların çoğalması ile sayıları azaldı. adamın vasfı yok ekşi'de yazıyor diye kendini ilah zannediyor. ya altı üstü bir nick arkasında yorum yapıyorsun. Ekşi olmaz twitter olur onedio olur başka bir sözlük olur. insanlar her yerde yorum yapabilir durumda şu an. Komedi yani.

mine tugay ın deniz pozu

Memem var pozudur. Cinsel fantezilerde kendine yer bulacaktır. Devamı beklenendir.

eşiniz meme dekolteli giyinebilir mi

giymeyi bırak hayal dahi edemez. karısını cinsel meta olarak başka erkeklere malzeme eden kişi gavattır. bunun sorusu bile sorulamaz.

kadınların olmadığı bir dünya daha güzel olurdu

ben seksi seviyorum gençler. meriçleri hiç sevmem ama bu konu için yanınızda olamam. seks çok önemli bir şey.

türkiye de cinsiyet eşitliği var mı

kadınlar sanıyor ki erkeklerin hayatı çok kolay. cidden böyle düşünüyorlar. toplumsal olarak erkeğin üstüne düşen inanılmaz bir sorumluluk baskısı var. bu da doğal olarak intiharları beraberinde getiriyor. dünyada parasal yönden çok üst düzey zümrelerin genelini evet erkekler oluşturuyor ama bu dünyanın %3'ü falan amına koyayım. bütün erkeklerin durumu iyi değil. ezileni var sömürüleni var sigortasız çalıştırılanı var. sadece parasız olduğu için karısı tarafından aldatılan erkek dolu ulan. erkeğin parasının olmaması onun için orospu çocuğu olmakla aynı şey gibi kadınlar için. deli gibi bir sorumluluk. ( feminizm erkekleri de bu yükten kurtarıyor falan demeyin peşinen söyleyeyim erilliği severim sikeyim feminizmi.)

neyse olaya dönersek evet kadınların hayatı zor. ama erkeklerinde başka başka konularda hayatı zor. psikolojik olarak erkeğe gök taşı gibi yükler binmiş durumda. sürekli bir rekabet ve savaşma durumu.

en yakın arkadaşın gay olduğunu öğrenmek

çok çok yakın arkadaşımsa bir yutkunurum tepkisiz kalırım. sonra kabullenirim herhalde. ancak yok bu benim sevgilim gel tanış falan olayları bana çok ters.

birde " beni düşünerek 31 çekiyor mu? " gibi şüphelere girebilirim bu yüzden mesafemi açarım. lan bu çok kötü bir soru kimin aklına geldi bu soru lan böyle?

gece gece ne dinliyorsun

katatonia - without god

gece gece ne dinliyorsun

katatonia - without god

steam de yürek burkan yorum

ülkemizdeki inanılmaz pahalılığın yarattığı inanılmaz trajedilerden biridir. Resmen yabancılar için çok basit olan zevklerden mahrum kalmak ne kadar da insanları üzüyor. Steam gibi eğlence odaklı bir platformda bile insanlar içini döker oldu.
görsel

bir kadının neresine bakarsınız

sağlıklı bir erkek olarak cinsel dürtülerimin yüksek olduğu bir günde isem tabi ki önce dudak,meme ve göt.

cem yılmaz ve serenay sarıkaya nın tatil fotoğrafı

cem yılmaz bir mendil gibi kadınları kullanıp atmaktadır. Yalnız yanlış anlaşılmasın o fırsat bende de olsa ben de sürekli bunları yapardım. kendini bir nevi pazarlayan kadınlardan önce onu kiralayan erkeklere kızamazsınız. arz talep meselesi.

ayrıca sizin olumlu veya olumsuz hiç bir yorumunuz bu tip konularda geçerli değildir. yaptırım gücünüz olmadığından dolayı karşı taraf bunu umursamaz bile. Sad but true

stellaris

yeni gelen federation dlc si ile uçuşa geçmiş oyundur. diplomasi eksiğini giderip üstüne fazlasını koymuşlar. ağzımın suları aka aka oynamaktayım.

Türklere özel Stellaris Multitürk isimli discord kanalımız
https://discord.gg/3adxddF

buyrunuz efenim. galaksiye beraber hükmedelim.

sivrisinek

(bkz: 29 ekim 2019 izmir sivrisinek dehşeti)

29 ekim 2019 izmir sivrisinek dehşeti

kimsenin şu sıralar dile getirmediği acı bir gerçek. özellikle sahil kısımlarında yaşayan insanlar çıldırmış durumda. anormal bir sinek varlığı var. ordu gibiler. istila ediyorlar.

deviloof

Hayvani japon deathcore grubu. inanılmaz bir vokale sahiptirler. Teknik açıdan enstrümanlara çok hakimler. saf bir nefret sizleri kucaklıyor şarkıları dinlerken.

mansur yavaşın sakal bırakma yasağı getirmesi

çağ dışı bir şekilci uygulamadır. Medeniyet ile sakalın ne alakası var ? ben dinsiz bir insanım. tarzım gereği sakalım var kime ne ? gericiliğin daniskasını yapmıştır.

Bazı orospu çocukları sakalın neyin simgesi olduğuna karar verir olmuş ? neyin simgesi oğlum ? bir çok mega star var sakallı. boku olamayacağınız yüksek kariyerde insan var dünya da.

eğer bugün sakala karışanlara tamam derseniz yarın kıyafetlerinize karıştıklarında " ama özgürlük " diye karşı çıkamazsınız.

kimin haddine benim sakalıma saçıma karışmak ? cinsel teşhiri olan bir bokta değil bu yani. yarın bu ülke de kıyafeti yüzünden yadırganmış başka bir kesimden insan çıktığında, ona yapılan terbiyesizlikler için öterseniz en adi iki yüzlü orospu çocuğu olmuş olursunuz. göreceğiz.

neden herkes youtuber olmak istemiyor sorunsalı

kolay para olarak görülen youtuberlığı deneyen insanların fazla olmamasının yarattığı sorunsaldır. normalde bizim ülkemizde kolay yoldan para denildiği an köşedeki bakkal bile o işe girer. bitcoin furyasında bunu gördük. peki youtuberlık gibi bitcoin olayına göre çok daha basit olan bir şey neden çılgınlar gibi denenmiyor ? yoksa normal meslek sahibi insanlar youtuber olan insanları içten içe aşağılıyor mu ? merak konusu.

2019 türkiyesinden aşırı rahatsız edici görüntü

anlamadığınız şey şu; her insan çocuğunu kendi kültürüne göre yetiştirme hakkına sahiptir. Siz bugün bunu istemez ve baskı kurup değiştirmek isterseniz yarın iki katı şeklinde çoğalırlar.
bir kere bu duruma karışırsanız onlarda saçma sapan görüşlerine uymadığınız için onlarda sizlere karışmaya başlar.

yada diğer yolu tercih edeceksiniz. Bak oda olur başarılı olursa çözümdür yani. Başarabiliyorsan komple bu görüşte olanları öldürmek. saçma geldi değil mi ?

yani amaçsız bir başlık. senin dünya görüşün daha doğruysa fikirlerini benimseyen insanların çoğalması gerek.

ekşinin abaza kaynaması

arkadaşlar bu kitle, götünü gösterecek kadar kısa şort giyen kızlara bile bakmayı eleştiren insanlarla dolu. ama şu fotoğrafa ne kadar salya akıtmışlar değil mi ? işte bunlar o karıları düşürsünler diye böyle iki yüzlülük yapan insanlar. Kendileri de diğer erkekler gibi tahrik edici şeyler görünce çıldırıyorlar. Zaten normali bu. sadece sanki böyle bir şey yok gibi davranınca bu durum onlara daha fazla kadın sağlayacak diye düşünüyorlar.

sonra sevgilisinin giyimine karışan erkekler olarak bizlere demediklerini bırakmazlar. He izin verelim de gözlerinizle sikin kızları. Midemiz o kadar geniş değil kusura bakmayın.

Görün oğlum en büyük ispatı lan bugün bu konunun. Milat lan bugün. içinizde en ufak şüphe kalmasın. Twitter'da Tt oldu bu fotoğraf. Ekşide gündem. instagram zaten cayır cayır.

Bu durumu eminim kızlarda görmüştür. Beyni çalışan kızlar gerekli mesajları umarım almıştır.

sadelik en yüksek gelişmişlik düzeyidir

leonardo da vinci'ye ait olduğu söylenen söz.