bugün

çok değişik varyasyonlarla müşterilerini öpmeye devam eden enteresan bir kuruluştur. telefon açarlar, evet deseniz yandınız bittiniz, anında sizi başka bir tarifeye bağlarlar, en son sözde güzellikleri sabit telefon ücretleri kalkıyormuş, ama nasıl, 12 ay taahhüt ediyorsunuz, telefonu ya da internetinizi kapattırmayacağınıza dair..12 ay 15 liralık sabit ücreti ödemiyorsunuz..kapattırırsanız ikisi de kapanır, sizden taahhüt süresince parayı tahsil etmeye devam ediyorlar..
Sözleşme bitiminde abonelerinden çıkacağım internet sağlayıcısı. Zaten santral nedeniyle 1 megabitten öteye geçemiyoruz, üstüne bir de ferhat göçer'li reklam tuz biber oldu. Bu bünye bu kadar acıyı kaldıramaz yeğen.
internetin gitmesini önce santrale, sonra kablolara, en son da modemime bağlamış müthiş zeki kuruluş. tam bir sömürgeç.
günde modeme 5 kez reset attırandır.

azalarak bitin mına koduklarım.
* *
amacının ne olduğu merak konusu olan kuruluş. arıyorlar, "internetinizle ilgili arızanız giderilmiştir, problem sona erdiyse 1'i, devam ediyorsa 2'yi tuşlayın." diyorlar, 2'ye basıyorum fakat herhangi bir sonuç alamıyorum. en sonunda "herhangi bir tuşlama yapmadığınız için yardımcı olamıyoruz" deyip kapatıyorlar.

ne desem boş... sömürmeye devam.

not: ayrıca hani sorun modemimdeydi...
bi film izlicez burnumuzdan geldi beee arkadaşşş! içimi dökecek başka yer bulamadım. iyi günler.

DENILESIDIR.
tanım: internet
müşterilerini "sorununuz giderilmiştir" diyerek yanıltan şirket. ne zaman böyle bir haber verseler, maksimum bir saat sonra kopma sorununu yaşamaya devam ediyorum.
belediye interneti gibidir.
Ttnet denince yavaş internet aklıma geliyor.
her yeri fiberle döşüyoruz diyen ve sadece merkezlere fiber internet sağlayan kurum.
allah belesını versindir. ulan ne altyapı çalışması yaparlarmış . sanırsın ülkeyi baştan kuruyorlar . kaç gündür doğru düzgün internete giremedik .
lan ttnet tam iş güç yapıyoruz burada internet gidiyo amk. bende diyorum ne oldu bu internete herkesin gitmiş meğer.
türkiyenin heryerine fiber internet ulaştırdığı için gururlu şirket.

o zaman erzincan'ın ilçelerini sona bırakmışlardır yada unutmuşlardır.

ayda 70-80 lira verdiğimiz internetimizin hızını siz değerli yazarlarla paylaşmaktan gurur duyuyorum:

http://www.speedtest.net/result/2664970300.png

dünya'nın etrafını 10 kere dolanacak kadar ağ kurulmuş da keşke 3-5 metre de buraya ağ kursalarmış.

telefonda program güncellerken ttnet internetiyle saniyede 20-30kb arası indirirken mobil ağ kullanarak indirdiğimde 30-40 kb arası indiriyor. şehir merkezinde olsam mobil internetle 2 mb/s altına inmez. bu rezilliği çekmekten sıkıldığım için aboneliği yarın kapatacağım. zaten telefondaki internet bundan hızlı ne yapayım ttnet'i...
son bir haftadır ettiğim küfürlerin sahibidir kendileri.
ödenen faturayı tekrar ödettiren kurum. faturayı ödüyorsun sisteme düşmüyor. sonra itiraz ediyorsun ödedim diye. sana denilen şu: faturayı getirin. ve itirazınızı fatura ile yapın lütfen. 2 ay öncesinin faturasını arşivleyecek halimiz yok herhalde.
görsel

ulan, gören de başka şansım var sanar! hayır, avea bile yaş günü falan diye bir şeyler yapıyor da sen türkiye'de tekelsin ve bunun rahatlığıyla "1 gb kotanıza ekledim" bile demiyorsun.

(bkz: allah belanı versin ttnet)
son zamanlarda alt yapısını ve sistemini ciddi şekilde geliştirmiştir.
anasına bacısına sövdüğüm hizmet veren kurumdur.
tivibuyu almaya gelince hemen canım cicim olan fakat iş kurmaya gelince 'tesisatınıza bu kurulum yapılırsa internetiniz aşırı şekilde yavaşlayacaktır' uyarısı yapmamış şirkettir. birde üyeliği iptal ettirdikten 3 gün sonra utanmadan arayıp '2 aylık tivibu kazandınız kurulumunuz ücretsiz denemek ister misiniz?' diye soran ahlaksız firmadır. 5 ay içerisinde taş çatlasın 1 ay izledik tivibunuzuda alın gidin.
adil kullanım olayı ile sinirlerimi oynatmış kurumdur. doğuş vari bir küfür edeceğim bu ttnet'in yetkilileri babadan oğula nesil heralde puu orospu çocukları. lan sınırsız internet kullanıyorum 160gb kota yapmam benim suçum değil bir kere tağaaam mı? adil kullanım nedir? zaten limitsiz tarifedeyim, ve bu kullanım yüzünden 3 mbps hızımı düşürüyorsun.
alt yapı çalışması var size daha iyi hizmet verebilmek için en kısa zamanda bitereceğiz diyen hızınızı 7 mb den bir günde 800-900 kb lara indiren hiç bir şeye yaramayan şirkettir. kapatayım diyorum ama sattıklarında ucuz satıyorlar 24 aylık sözleşme olduğundan kapattığın anda 300-350 tl arasında para ödüyorsunuz. bu ne arkadaş.
Yakalayınca insanı en çok sömüren kurum ttnettir kesinlikle.
kesinlikle uzak durulması gereken kurum. alalı dünya zaman olmasına rağmen tivibu bağlanmadı. utanmadan fatura da gönderirler şimdi.
Kapattiricam denince indirim yapan kurum.
görsel