bugün

entry'ler (335)

ileri derecede oral seks haramdır

(bkz: dudak tiryakisi)

sol hareketi lekeleyen kürtçü hareket

yoktur öyle bir hareket . ama bazı yazarların sanrılarında yaşar . 80 sonrasının kalıntıları bunlar. hele bir update edin şu olmayan beyninizi.

vodafone

neresinden tuttuysam elimde kalan iletişim devi. acaba takındıkları bu kurumsal ahlak, ülkeme özgü mü yoksa diğer ülkelerde de aynı ahlak/ahlaksızlıkla mı zenginleşiyorlar merak ediyorum .son bir ayım, yaptıkları yanlışları düzeltmeye çalışmakla geçti. ama nafile .
cepshopdan kaynaklı hatadan dolayı yanlış tarifeye geçirip, 6 ay boyunca benden fazla para almış ve bu durumu otomatik ödeme talimatımdan dolayı bana hissettirmemiş bu dev şirket . kendilerini arayıp durumu izah ettim,inceleyeceğiz dediler... lakin arayıp değiştirdiklerini bile söylemediler.neticesinde müşterinin her araması başına 40 krş para kazanma derdindeler. o kadar naziklerki, kendi hatalarından ötürü ortaya 6 ay boyunca ödediğim fazla paranın iadesini istediğimde, böyle bir uygulamalarının olmadığını söylediler. gelecek dönem faturalarımdan düşeceklermiş... kendilerince haklılar zira ben azrailden 6 ay ölmeyeceği üzerine senet almış bir ademoğluyum.
defalarca şikayet var'a yazdım , şikayet kaydı açtırdım ama nafile . en sonunda konuşmaları kaydettiğimi , hu yapılanların herkes tarafından bilinmesi gerektiğini söylediğimde, beni dava edeceğini söyleyen çağrı merkezi çalışanlarını bünyesinde barındıran şir(r)ket.

alkol yasağının iptal edilmesi

elzemdir ve biran önce yapılması gerekir. zira millet ayıkmaya başlamıştır .

içip içip götü başı açan laik kız

başını kapatıp kıçını açan,dudağına cingen pembesi ruj çalan kız kadar dikkat çekmez. kimilerine göre kötüde olsa bir çizgisi vardır, ve bu çizgide devam eder. darısı diğer omurgasız zevatın başına.

başımda bir sevda döner

kubat-gülerduman ikilisinin harika yorumladığı türküdür.

http://www.youtube.com/watch?v=ltKYCSvHZlk

siyaset yapan ayyaşlar

halkı din-diyanetle sömürüp,her türlü zevki sefanın ayyaşı olmuş siyasetçilerden evladır. zira birinin zararı kendine, diğerininki memleketinedir.

keçiören teleferiği

demiri iyi para eder.

karadır kaşların

babaların da babası olan müslüm babamızın harika yorumladığı türküdür.

http://www.ttnetmuzik.com...eda/287362/albums/3320962

baba, sen ezan oku camiden çıkmayalım diyerek birkaç kadeh daha kırarım yorgun gönlümde .

edit:imla

ttnet

allah belesını versindir. ulan ne altyapı çalışması yaparlarmış . sanırsın ülkeyi baştan kuruyorlar . kaç gündür doğru düzgün internete giremedik .

israil ve filistin yönetimi türkiye yi istemiyor

araplara sempati beslememe sebep olan, yeni bir aşkın başlaması için bir milat olan açıklama.

zamanında mehmetçik gazze'ye diye anıranlara karşı şunu karaladığımızda (bkz: mehmetçik gazze ye/@eyfel i satin alan hurdaci), mehmetçiği arap fedailiğine soyunduran bu zevat, sövüp sayıyordu bize. hadi babam hadi, koşun koşun gazzeye.

facebook ta ismin başına tc ibaresi koymak

yediği yemeğe israil'den alınan tohum ve arıyla üretilen domatesin salçasını katar, iphone5 vs galaksy s3 tartışmasında hararetli bir iphone savunucusudur.çok zamanlar levis 501 mi yoksa levis 507 ikileminde kalmıştır. mcdonalds vs burger king tartışmasına ise hiç girmez ,zira kendisi tavukçudur. kfc'nin o mükemmel sosundan vazgeçemez. sonra adının başına,sonuna tc yazar. ne deyim ; allah hayırlı uğurlu etsin .

tecavüzcü ve fortçuları açık bayanların azdırması

sapık adama azmak için baheneye gerek yok. ha eğer zorlamayla bir bahane bulunacaksa eğer; başı kapalı ama dudağında çingen kırmızısı ruju,yüzünde bir karış boyası olan hatunlar azdırır bu zevatı.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

kafa ağrıtmayın
kapris yapmayın
caz yapmayın
naz hiç yapmayın
dışarı çıkarken bekletmeyin
ismail yk, serdar ortaç dinlemeyin
iki ay önce tanıştığınız kişilerle canımlı cicimli olmayın
lahmacun yerken çatal bıçak kullanmayın
10 dükkan gezdikten sonra bana göre birşey yok demeyin
20 tl lik gömlek için 70 tl park cezası yedirtmeyin

odun alamadığı için kendini asan anne

suriye'nin aç itlerinin paşalar gibi yaşadığı ülkemde ölen vatandaşım.

işte bu bizim hikayemiz

ümit besen'in harika yorumladığı bir şarkı.
http://www.youtube.com/watch?v=Nnit2I_e6hc

ev arkadaşının garip huyları

bulaşık telini alıp, bunun içi kararmış deyip, teflon tavayı ovaraktan temizlemek.

chp vs mhp ilişkisinden doğacak çocuk

kürtçü faşist katil zevatı ( halk arasında apo ve tayfası da denir )sevgi pıtırcığı göstermeye çalışanlar kadar piç olamaz istesede .

not : kürdüm

her boka muhalefet olan koyunlar

herşeyi şakşaklayan koyunlardan evladır ve beraber yaşam daha çekilebilirdir.

genç siviller

eskiden herşeye rahatsız olan zevat. şimdi pek sesleri çıkmıyor,pek rahatsızlıkları yok, zaar herşey istedikleri gibi oluyor.