bugün

youtube'a sınırlama mı koyuyorlar bilmiyorum ama, çoğu videoyu artık 144 p'de izlediğimiz bir gerçek. 360p izlemek bile lüks oldu.
10 yil once ilisigimizi kestigimiz, vatandasi becermekten baska hizmeti olmayan bok-kurum. yapmayin etmeyin, iptal edin aboneliginizi. birakin su bok kafalilari.
cagri merkezi calisanlari aslinda iyidir. onlari kotu gosteren calistiklari kurumun adinin onlarda leke gibi durmasidir. telefonda hatun ilani ask etse ttnet calisani diye kotu bakilabilir. internet arizasi icin 22:30'da eve gelip gece yarisina kadar calisan insanlara sahiplerdir. yine de sevilmez cunku pahalisiniz be kardesim.. senden daha iyisi de senden pahali.
BTK tarafindan 1.5 milyon TL ceza almistir. Gerekce olarak Gezinti hizmetinin insanlarin izni olmadan yasa disi sekilde kullanilmasi gosterilmistir.

http://sosyalmedya.co/btk-gezinti-cezasi/
şu girdiğimiz 2013 senesi içerisinde kendisini azıcık toparlamaya başlamış olan kurumdur.
kaplumbağadan çok az daha hızlı internet sağlayıcı. çok teşekkür ederim ttnet. senin sayende sabretmeyi öğrendim(!)
bazı elemanları çok terbiyesiz olabilen kurum.
bazı diyorum zira kendileriyle 10 kere muhattap olduysam 1 tanesi böyle çıktı.
geçen arandım,
çalışan hanım: "adil kullanım kotanızı 50gb dan 80gb a falan çıkaralım karşılığındada 59 yerine 69 ödeyin..."
wb "hayır, ilgilenmiyorum sağolun"

çalışan hanım:"beyfendi , sadece 10 liraya bilmem kaç gb fazladan kotanız olacak, internet hızınız düşmeyecek"

wb "ilgilenmiyorum , hali hazırda zaten pahalı hızım falan hiç değişmeyecek. istemiyorum"

çalışan hanım: "anlamıyorsunuz galiba, hızınız 8mb olcak sadece 69 liraya 80gb"

wb: "gayet iyi anlıyorum, zaten hali hazırda 63 lira ödüyorum vergisiyle, hiçbir hız artışı olmayacak, zaten sahip olduğum hız için 10 lira daha veremem. zaten çok pahalıyken..."

siz bilirsiniz diyip görüşmeyi sonlandırdı.

anlamıyorsunuz dediği kişiye satmaya çalıştığı şeyin ne olduğunu kendisi anlamazken, birde çok süper bir teklif yapmışta sanki ben salakmışım kafam basmıyormuş gibi konuşması ayrıca komiktir.

genel olarak iyidirler bu ttnet çalışanları. lakin şahıs artık aramadan önce kendine ne kadar güvenmişse sesini bile bildiğin yükseltti malum lafı söylerken.
Dün başvurduğum TTNet Yalın internet'in kablosu bugün saat 09:30 civarında çekildi. 10:30 gibi modemimi almaya gittim ve şu an TTNet'in internetinden yazıyorum. Bağlantı işlerinin bu kadar hızlanmasına gerçekten sevindim. Arada güzel şeyler de yapabiliyorsun TTNet, böyle devam edebilsen keşke...
Kullanıcılarının profillerini Phorm ile fişleyen TTNET'e açılan dava sonuçlanmıştır.

Dava sonucunda TTNET'e 1,5 milyon tl ceza ödeyecek.
http://www.sozlukhaber.com/h/851/

(bkz: 15 aralık 2012 ttnet e meeleme eylemi)
an itibariyle ciddi bir hız yavaşlatma yapan internet sağlayıcı. iş yerinde ttnet ile açamadığım sosyal medya görüntülerine evden superonline ile doğrudan ulaşıyorum. iran'da seçim zamanı benzer hız yavaşlatmalar olur, belli ki ttnet'e bir yerlerden emir gelmiş.
vatan haini kuruluş. sosyal medyayı sansürlemekte..
twitter erişimini kapatan orospu çocuğu kurum.
ikiye bir bozulandır. sağlam küfürler ettirir.
kotasız,modemin 7/24 açık olmasına rağmen faturaların 35-50 lira arasında geldiği servis.
edit: fatura fazla mı geliyor yoksa şanslımıyım bilemedim. pm'e bildirin lütfen.
2 ayda bir Faturaları 5 gün Erken tArihe Alarak;
12 ayda, 13 Fatura Yatırtan Şirkettir, kendileri...
kafalarına göre faturaya bindirim uygulayan şirket. verdikleri hizmet bi boka benzese bari...

tayyip özelleştirmiyeydi eyidi, en azından bu kadar soyulmazdık...
dün gece bir anda modemime sinyali kesmiş olan internet sağlayıcısı.

ne yaptım da beni dünyadan mahrum ettiniz bre gavatlar!.
faturanın bugün son günüydü iş nedeniyle ödeyemedim keserler mi acep?
ölçülen hızı 7 mb gözükürken, verdiği internet sayfa açmaya nazlanıyor neredeyse.

belki sorun ttnet kaynaklı değildir ama, yıllardır verdiği hizmete bakınca suçlanmayı hak ediyorlar.
Türkiye de en çok küfür yemekte olan net firması .
ülkenin gün içerisinde en çok küfür yiyen kurumu. reklamlarında ferhat göçer'i bögürteceğine, adam gibi hizmet verseler ya...
Bana ciddi anlamda kazik atmiş şirkettir.
ayda 2 defa arayıp d-smart.net'i(eski adı smile) bırak bize gel panpa diyor. hayır d-smart.net'in kendi altyapsımı var. hem adamlara internet altyapısı satın. sonrada müşterilerini çalmaya çalışın.
8 mbit'e kadar hızlı, limitsiz paket kullanıyorum. (65 tl)

Bağlantı kopması sorunu yüzünden ararım, onu düzeltip hızı düşürürler.* Hızı arttırmaları için ararım* ve bağlantı 20 saniyede bir kopmaya başlar. Tüm bunlara rağmen haftada bir arayıp, 24 ay taahhüt satmaya uğraşırlar.

Allah başınıza meteor düşürsün.
an itibariyle bağlantı kopması nedeniyle 4. şikayetimi yazdığım memleketin en sikik kurumlarından biri.