1. 1.
  biceps in arka kismidir..(kolun arka kismi) kolu esas kalın gösteren kastir..itis(press) hareketlerinde bu kas da çalisir..
  5 ... atan alir spor
 2. 2.
  yan, arka ve yan olmak üzere üç kısımdan oluşur ve üst kolun biceps dışında kalan kısmıdır ki aynı zamanda üst kolun %70 ini kapsar. zayıf bir triceps iniz varsa istediğiniz kadar kalın biceps iniz olsun sağlam kollarınız olmaz.
  ... disco inferno
 3. 3.
  latince üç başlı anlamındadır. pazu kasının arkasında kalan kas ve yanılmıyorsam baldır kabarıklığını yapan kas bu gruba dahildir.
  1 ... spaltula
 4. 4.
  göğüs kaslarıyla aynı gün çalıştırılmaması tavsiye edilen kas grubu.
  1 ... gmail notifier
 5. 5.
  kendileri biceps'in arka kısmında bulunan kaslar olmaktadırlar. 3 tanedirler. geliştirmesi en zevkli kas grubları arasında yer alır. * gögus kaslarıyla birlikte çalıstırılmamasının tavsiye edilmesi son derece yanlıştır. * çunku göğüs kasları calıstırılırken harekete baglı olarak zorlamanın bir kısmı arka kola da etki eder. bu yuzden göğüs hareketlerının bir çoğunda azda olsa arka kol calısır. bu yüzdendir ki göğüs kası çalıstıgınız gun arka kolda çalışmalısınız boylece 2 bolge tamamen gucun yettigince kasılmıs olur. bu sayede gelişme saglanır.
  1 ... memolf
 6. 6.
  iyi basıldığında yanlardan çok karizma duran arka kol kasi.
  1 ... kaizersoze
 7. 7.
  3 başlı kolun arkasında bulunan ve kola ekstansiyon * hareketini yaptıran kas.
  1 ... jack daniel
 8. 8.
  bacak kası femur kemiğinin üstüne oturan oldukça büyük kas kitlesi.
  -2 ... bamako
 9. 9.
  biceps ile beraber aynı seansta çalışıldığında alınan faydanın yükseldiğine inandığım kas grubu.
  1 ... bairam hoshtempo
 10. 10.
  biceps ile aynı seansta çalıştırılması, tamamen kişinin ayna görüntüsünü tatminine yönelik bir uygulama olan kas grubudur. hangi büyüklükte bicepse sahip olursanız olun, eğer triceps yoksa kol zayıf görünecektir.

  bu kas grubu idmanları itme hareketlerini kapsar. birkaç tane çekme sayılabilecek hareketi de vardır. lakin hareketin ikinci kısmı mutlaka itme şeklinde olacaktır.
  1 -2 ... melankolik