Bir sürü ünlüye reklam vermiş alışveriş uygulaması.

Ne kadar kazanıyorlarsa artık.
Amerika'dayken alışveriş yapmaya vakit ayıramaması sebebiyle internetten alışveriş yaparken türkiye'de neden olmasın babında düşünen demet mutlu'nun liderliğinde kurulmuş e ticaret firması.
büyük indirim diye milleti düdükleyen alışveriş sitesi.
o kadar ünlüye boşu boşuna para akıtmadılar.
"bunlar bu ara paranın amına koyacak acaba o ara bende bunlardan yararlanabilir miyim?" düşüncesini kafama sokan internet sitesi.
türkiye'nin reklam giderlerini tek başına yarılar, yeter dedirtir.

bir diğeri için;

(bkz: hepsiburada)
paşabahçenin internet sitesinden 119TL ye alabileceğiniz şarap karafını indimle 300 küsür tl ye itelemeye çalışan firmadır. ayrıca çakma ürün cennetidir, uzak durun.
Mağazada 70 tl olan emsan baharat takımını indirim adı altında 150 tl ye itelemeye çalışan e ticaret mağazasıdır.
Geçen gün televizyonda bir reklamına denk geldim. Skeçlerini eskiden sık takip ettiğim yarı-ünlü bir oyuncu vardı. "Trendyol'dan haberler" şeklinde bir reklamda rol vermişler... Adamın adı bir türlü aklıma gelmiyor. O reklamı da bir daha izleyemedim. Youtube'da aradım bulamadım. Bilenler varsa yazsınlar bir zahmet.
bazı ürünleri gerçekten çok kaliteli.

bazı ürünleri gerçekten çok uyguna yakalayabiliyorsunuz.

ama baazeeeen işte o bazenler çoğalıyor bazen. özellikle son zamanlarda!

ürünün fiyatını şişirip koymalar, sahte ürün satan mağazaları bünyesinde barındırmalar, kargoya bir ay sonra vercem demeler...

Çok değiştin sen çok! kızdım.
Büyük pişmanlık. Bi' daha alışveriş yapanı gondiklesinler.
trendyol man de çok güzel pantolonlar var amk ya.

da gardrop doldu, ayakkabılık da yer kalmadı, karı gibi olduk amk.
Verdiğim kazak siparişini iptal eden firma. Ne demek kalmadı ya?
Maliyeti 50 kuruş olan ürünü piyasada 1-2 liraya bulabilirken, internette 3-5 liraya bulunabiliyor.

O ürünü 30 liraya satan keriz silken online alışveriş sitesi.

Helal olsun.
Bugün siparişimi vereli tam 1 ay oldu. siparişimin gecikmesinin 1.ay dönümü kutlu olsun trendyol. sabırla bekliyorum en kısa zamanda olumlu dönüşünüzü
bünyesinde barındırdığı abuk sabuk satıcıların çakma ürün satmasıyla bende güvenilirliğini yitirmeye başlamış olan site.
çok sevsem de bir anda insanı alışveriş manyağı yapan site.
ben buradan 5 adet corap aldim. trendyolman markasi. iki tanesi ilk giymede, bir tanesi de valla hic giymeden delindi. ulan corap be amina koyayim corap, neyden yaptiniz buzdolabi posetinden mi.
Mağazalarda görüp beğendiğim ceket 220 lirayken burada 140 lira. Bazen güzel indirimler oluyor kaçırmamak lazım..
gittiği yol yol değildir.
Allahın belası alışveriş sitesi. Zorluk çıkarmak için açmışlar.
kara kedi zaafımdan yararlanmak için sabahın köründe ekteki çizmeyi mail atmışlar.
Ama bu oyunlara gelmiyoruz, Seneye almak için favlıyoruz. *

görsel
her yerden trendyol reklamı çıkıyor artık kendimi öldürmek istiyorum resmen. Gözlerim kanıyor yeter. Trendyol sal beni senden hiç bise almıycammm.
Kapıda ödemeyi geri getirmezse almam bişey.
ilk ve son kullanmışımdır.

görsel
mankenleri ve o mankenlerin pozlarıyla ilgili bir entry giricem de rez alayım.

çok komik amk ibnelerinin duruşları ya.