1. 1.
  henüz limango yahut markafoni kadar bilinmemesinden dolayı sanıyorum, müşterisiyle anı anına iletişim kuran ve aynı gün ürünü kargolayan alışveriş sitesi.
  1 ... kendi
 2. 2.
  gerçekten çok uygun fiyatlara sahip alışveriş sitesi.
  -2 ... ethemandac
 3. 3.
  çok beğenerek aldığım ve hevesle beklediğim tabağın özensiz şekilde paketlenmekten dolayı tarafıma kırık olarak ulaşmasına sebep olan site.
  1 -1 ... doctrine
 4. 4.
  (bkz: devyol)*
  1 -1 ... c is for chinese democracy
 5. 5.
  zamanında girdiğiniz vakit süper ürünlerle karşılaşabileceğiniz alışveriş sitesi.
  ... sarpadanak
 6. 6.
  şans eseri kayıt olup neler varmış diye girdiğimde yüzde 70 indirimle barbour bot görüp havalara uçmama neden site, ama satış bitip üzerinden iki gün geçmesine rağmen tedarikçiden bekleniyor diye not geçiliyor, artık ne zaman gelir bekliyoruz.

  edit: botlar 15 gün sonunda geldi gayet kulanışlı ve sağlam.
  1 ... mrtbl
 7. 7.
  güvenilmez bir alış veriş sitesi, iki siparişten birini tedarik edilemiyor deyip iptal ediyor ve 20 tl alışveriş çeki vermemek için sizin isteğiniz üzerine iptal edildi maili atıyor.
  ürünlerin hepsi, bir ya da bir kaç sezon öncesine ait.
  ... melekgirmezli
 8. 8.
  iletişimin numarrasını an itibari ile çiçeksepeti.com un numarasına yönlendirmişlerdir. alışveriş yapmak isteyenlere önemle duyrulur. verdiğim siparişin on gündür kargoya verilmesini beklemekteyim. pişmanım.

  edit: siparişim 3 hafta sonra istediğim yere ulaştı. süper hizmet.
  1 ... bana bira ver
 9. 9.
  siparişimi tedarikçiden temin edemediği için iptal eden site. hayır ben siparişim ne durumda diye mesaj atmasam onuda yapmayacaklar. Üstüne birde sitede ürün kargoya verildi diyede ibare yazıyolar.

  Değerli üyemiz,

  Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. 160587 numaralı siparişinizde yer alan US POLO ASSN. Men isimli ürün tedarikçi firma stokları ile ilgili bir sıkıntı nedeni ile temin edilememiş ve ürün tutarı olan 89.00 TL kredi kartınıza iade edilmiştir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 10 iş günü boyunca sürebilir.

  Bu duruma istinaden, üyelik hesabınıza bir sonraki alışverişinizde kullanılmak üzere 20 TL tutarında hediye çeki tanımlanacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Hüseyin

  Trendyol Müşteri Hizmetleri

  anlayış mı ne anlayışı?
  1 ... bluebeach
 10. 10.
  güvenilirlik konusunda markafoninin yanından geçemeyen alışveriş sitesi.. 15 gün önce aldığım ürünün son olarak bugün elime ulaşması gerekirken hatta sitede kargoya teslim edildiği belirtilirken anlaşmalı olunan kargo şirketini aramam ve adıma bi gönderi olmadığını öğrenmem sonucu hayal kırıklığına uğradığım sitedir ayrıca..
  ... azul marino