1. 1.
    (bkz: hepsiburada com)
    -1 ... battaniyeli gazi
  2. 2.
    aslında piyasa fiyatına sattığı malı %20 %25 indirim diye satan e-ticaret sitesi. Zira istisnasız her indirimli ürünü başka sitelerde de aynı indirimde olduğunu tecrübe edebilirsiniz.
    ... tolgamyth
  3. 3.
    diğer ürünlerini bilmem ama cep telefonu olarak sağdaki soldaki dandirik satıcıların telefon sattığı site.telefonlar büyük ihtimalle paralel ithalat ve garanti maranti hak getire.
    ... prescott
  4. 4.
    Bayramdan önce satın alayım, gecikmesin diyerek bu sabah 9.9.2016 10.30 gibi verdiğim sipariş (saat 14.00 den önce verilen siparişler aynı gün kargo vaadiyle) akşam 20.00 gibi kargoya verildiği için ürün teslim tarihi 16.9.2016 olmuştur. Teşekkürler hepsiburada.com
    ... zennith
  5. 5.
    sepette indirim verdiği ürünlerin fiyatını yükseltip sonra bu sepette indirim ile tekrar eski fiyatına çekip milleti keriz yerine koymaya çalışan alışveriş sitesi.
    ... lan senin de nickinin de amk
  6. 6.
    hesabımı kapatmak için bile uğraştığım, black friday'de de rezalet gibi rezalet yaşadığım, batması gereken e-ticaret sitesi.

https://medium.com/@tolga...kestane-cuma-e0eb8e9db9e7
    ... chatlock
  7. 7.
    Göz göre göre ikinci el ürün sattıran, durumun tesadüf eseri ortaya çıkması ile ipe un seren, kaybetmesi kesin olan tüketici hakem heyeti sürecinin 6 aylık limitini sonuna kadar kullanan e ticaret bişeysi.
    1 ... elyaze
  8. 8.
    10 yıldır çok şükür hiçbir sıkıntıya mahal vermeyeceğine inandığım e-ticaret sitesi.
    ... console
  9. 9.
    twitter'dan yazınca daha çabuk cevaplayan firma.
    ... kerberos34
  10. 10.
    kuruluş amacı satış yapmak olan bu siteden alışveriş yaptım. ülkede (sözde) en çok bilinen e-ticaret sitesi. yalnız gerçekler böyle değil. alışveriş yaptıktan sonra yeni dertleriniz başlıyor. aslında nasıl alışveriş yapılamaz, eğer alışveriş yaparsanız yaptığınız alışverişi nasıl takip etmeniz gerektiğini öğreniyorsunuz.  satın alma tarihinden 1 hafta geçmiş olmasına karşın, aldığım ürünlerin bir kısmı elime ulaştı, bir kısmı hala kargoda diğer bir kısmı hiç bir bilgi dahi verilmeden iptal edildi. iade işlemi kargo firmasını şikayet ettikten hemen sonra yapıldı. yani eğer şikayet etmeseydim hala beklemeye devam edecektim tek farkı param hemen hesabıma iade edildi. buradan alışveriş yaparken tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum. 
    1 ... aklimakomikbisigeldi