1. 1.
  (bkz: hepsiburada com)
  -1 ... battaniyeli gazi
 2. 2.
  aslında piyasa fiyatına sattığı malı %20 %25 indirim diye satan e-ticaret sitesi. Zira istisnasız her indirimli ürünü başka sitelerde de aynı indirimde olduğunu tecrübe edebilirsiniz.
  ... tolgamyth
 3. 3.
  diğer ürünlerini bilmem ama cep telefonu olarak sağdaki soldaki dandirik satıcıların telefon sattığı site.telefonlar büyük ihtimalle paralel ithalat ve garanti maranti hak getire.
  ... prescott
 4. 4.
  Bayramdan önce satın alayım, gecikmesin diyerek bu sabah 9.9.2016 10.30 gibi verdiğim sipariş (saat 14.00 den önce verilen siparişler aynı gün kargo vaadiyle) akşam 20.00 gibi kargoya verildiği için ürün teslim tarihi 16.9.2016 olmuştur. Teşekkürler hepsiburada.com
  ... zennith
 5. 5.
  sepette indirim verdiği ürünlerin fiyatını yükseltip sonra bu sepette indirim ile tekrar eski fiyatına çekip milleti keriz yerine koymaya çalışan alışveriş sitesi.
  ... lan senin de nickinin de amk
 6. 6.
  hesabımı kapatmak için bile uğraştığım, black friday'de de rezalet gibi rezalet yaşadığım, batması gereken e-ticaret sitesi.

  https://medium.com/@tolga...kestane-cuma-e0eb8e9db9e7
  ... chatlock
 7. 7.
  Göz göre göre ikinci el ürün sattıran, durumun tesadüf eseri ortaya çıkması ile ipe un seren, kaybetmesi kesin olan tüketici hakem heyeti sürecinin 6 aylık limitini sonuna kadar kullanan e ticaret bişeysi.
  1 ... elyaze
 8. 8.
  10 yıldır çok şükür hiçbir sıkıntıya mahal vermeyeceğine inandığım e-ticaret sitesi.
  ... console
 9. 9.
  Aldığım beyaz eşyanın faturasını göndermemişlerdir. bekleyin göndereceğiz diye diye 14 günü doldurtup iade hakkımı da kaybettirmişlerdir.(faturam gelmediği için servise ücretsiz kurulum yaptıramadım ayrıca yine faturam olmadığı için garanti sürem 3 yerine 2 yıl oldu). ne ilgi var ne alaka, kesinlikle bir daha tövbe buradan alışveriş yapmam. geçen gün arkadaşım da parfüm aldı onun faturası da gelmedi. sanırım fatura kesmeyerek vergi kaçırıyorlar. böyle bir durumda direk olarak gelirler idaresi başkanlığına bildirim yapın ki vergi kaçırmanın cezasını ödesinler.
  -2 ... heycanli baykus
 10. 10.
  twitter'dan yazınca daha çabuk cevaplayan firma.
  ... kerberos34