Geçen sene aynı dönemde eski çalıştığım markayı süpermarket butiğine sokmuştuk bu indirim döneminde.

Haftada 10-15 adet satan ürün 3 günde 12.000 adet satmıştı. On iki bin!

10 gün kargo çıkarmıştık cümbür cemaat fabrikaya gidip.
Daha 10-15 gün önce, depoda çalışan işçilerine insanlık dışı koşullarda çalıştırdığı için güya boykot edilecekti. Daha trendyol bu konu ile ilgili açıklama yapmadan unutulmuş yine.

https://twitter.com/yasar.../1171386281261031424?s=19

https://eksisozluk.com/tr...-gordugu-muamele--6174810

https://odatv.com/amp/tre...g-goruntusu-08121849.html
Aldığınız ürünün satıcısına mesaj atma imkani yok ,iptal etseniz adam akıllı muhatap yok ,özetle bulaşmayın diyeceğim site/uygulama.
işyerinden birisi bir ayakkabı beğeniyor. kampanya başlamadan yarım saat önceki fiyatı 450 tl civarı. kampanya başlasın da 350 tl ye alırım diye bekliyor. kampanya sonrası fiyat 550 tl.
Hala bu tufaya düşenleri görüp şaşırdığım indirim oyununun başarılı ismi.
Ünlüleri fenomenleri ücretsiz alışverişlerle safına katıp muhteşem bir hızla ilerliyor; büyüyor.
Olmayan indirimlerin olduğu site.
Dün 2590 olan xiaomi redmi note 8 pro'nun 2389 liraya düştüğü sitedir. 200 liralık bir indirim söz konusu.
Youtube uygulamasını silecem en sonunda yether lan yether yaaa...
Beni de kandırmış site.Ucuz görünce aldım.Kadınlar olmasa batacak site.
heryere indirim indirim diye reklamlar verip vatandaşa bindirim yapan şirket.

not: indirim yapılan ürün yok mu tabi ki var ama satılmayan modası gezmiş depoda yer açmak için yapılan indirimler bunlar.
reklamlarınızın amınakoyim ya. yeter lan.
Hayatımda gördüğüm en leş sitedir, reklamları insanı verem kanser eder.
Allah'ın cezası.. günlerdir bin kere izlemişimdir reklamlarını.. youtubeta izlediğim videolarda, oynadığım oyunlarda, girdiğim sitelerde.. yeter lan yeter.. alışveriş yapmayacağım sizin sitenizden..
Reklamınıza sokayım.
pusuya yatıyo millet burda. lan ayda yılda bi bişi begeniyorum bedenime uygun buluyorum burda onu da kapıyolar. size yazıklar olmaydı.
Çakma mallar satan, şikayet edildiğinde de salağa yatan alışveriş sitesidir.

Şikayetime hala cevap yok, şöyle kallavi bi yorum döşedim ben de tabii.
25-29 kasım arası indirim varmış. Yarın sipariş verecektim istediğim kıyafetlerde indirim olur mu acaba?
reklamı yüzünden youtube ye girmiyorum.
yaş mama almayın, sığır etli diye aldık balıklı tavuklu geldi. Bunu yorum olarak ürünün altına da yazdırmıyor, satıcının sayfasına yazabiliyorsunuz. E arkadaş kaç kişi o ürünün altındaki yorumlar dururken satıcının sayfasına bakar ki?
allah belanızı verirde batarsınız inşallah.
youtube reklamlarında emeği geçen tüm personelin taa amk.
o kadar reklamlarına sövdüm. kulaklığım mefta olduğu için kablosuz kulaklık sipariş ettim. inşallah iyidir. Selam ve axess ile.
Trendyol internet ağı tecavüzcüsüdür.
Virüs gibi her yere girdi, internetin her yerinde çıkıyor anladık ulan ruyamda ne işiniz var, ne ayaksiniz..Nasıl bir PR calismasıdır bu nasıl bir reklamciliktir.
Güzel keriz silkiyorlar şu sıra.