bugün

entry'ler (1644)

yazarların sormak istediği sorular

Açık artıyı nasıl veriyoruz arkadaşlar? Site tasarımı değişince bulamadım bir türlü.
Not: Bilgisayardan giriyorum.

götünü ukrayna bayrağı renklerine boyayan kadın

"Savaşma seviş" sloganının vücut bulmuş hali! Ne bomba atmakla uğraşıyorsun işte...

popoya şaplak atan sevgili

Bunun bir de "popoya şaplak atan eski sevgili" versiyonu var. Alışkanlık işte, zaman geçse de yolda görüldüğünde basıyorlar şaplağı!

çenenizi okşayıp dudaklarınızı öpen yabancı

Gözümde canlandırmaya çalıştım da olmadı. Hem de şu Corona günlerinde...
Okşamak, dudak, yabancı! *

aşkım orası değil diyen kızın bahsettiği orası

Kulak olabilir belki.

türk kızlarının sevişmeyi bilmemesi

Beli çukur yapın işte! Her seferinde söyletmeyin şunu...

memesi olmayan kadın

Dikkatli bakarsanız siz de memeleri görebilirsiniz. *
Tıbbi bilgi: Östrojen hormon takviyesi ile meme gelişimi desteklenebilir.

bokumu kaşıkla yemeni istiyorum diyen kız

"shitomaniac" denen bir hastalığa sahip kızdır. En yakın hastanenin önüne bırakıp kaçın.

köprücük kemiği

Oradaki çukurluğu, kuruyemiş kasesi olarak kullananlar olduğunu biliyorum ama kanıtlayamam.

tokalaşan eli memesine değdiren karı

Eğer büyük memeliyse, "gel mememle de tokalaş" demek istiyordur.

bir kızı kırmadan reddetme yöntemleri

"Ben erkeklerden hoşlanıyorum" denebilir mesela!

bir erkek ve bir kız arkadaş olabilir mi

ikisinden biri çirkinse gayet de olur. ama biri güzel diğeri de yakışıklıysa sevgili olur bunlar.

kadın yalanları

O benim kankam yaaa, kıskanmana gerek yok aşkım!

önde yürüyen kadının saçını çekmek

10 yaş altındaysanız beğenme göstergesi olur. Diğer tüm yaşlar için hanzoluk göstergesidir.

kadını götüne zeytinyağıyla masaj yapmak

Pahalı bir masaj türü olduğunu düşünüyorum!
Başlıkta "kadını götüne" değil de "kadının götüne" yazılsa daha doğru olurmuş.

çocukluk travması yaratan öğretmenler

"Sen bu matematikle mi bilgisayar okuyacaksın? gerizekalı mısın evladım sen?" diyen ilkokul öğretmenim vardı. Birkaç yıl travma yaratmıştı ve kendimi baya önemsiz hissetmiştim. Sonra yazılım ve işletme okudum, iyi dereceyle bitirdim. okulun pilav gününe de katılıp, biraz laf sokmalı havamı atmıştım kendisine... Acaba bana öyle demese de yine hırs yapıp kazanırmıydım bilemiyorum. Travma soslu kariyer olmuş!

ikinci buluşmada ne zaman evleniyoruz diyen kız

Hiç konuyu uzatıp da tartışmaya girmeyin! 4-5 ay sonrasına bir tarih atın. O zamana kadar tanıyalım birbirimizi falan deyin. Daha ikinci buluşmadan ayrılık olmaz! Ayrıca o zamana kadar kim bilir kaç kere tartışma yaşanacak zaten. O tartışmalardan birinde de -baktınız ki yürümüyor- kayışı koparıp ayrılıverirsiniz. "Bak tartışmasaydık evlenecektik, tarihi bile koymuştuk" dersiniz, elinizde kozunuz olur.

yapıldığında insanı rahatlatan şeyler

Yapılan araştırmalara göre, meme sıkmak ve emmek seratonin ve endorfin düzeylerini yükseltip rahatlama hissi veriyormuş. iki cins için de geçerli bu; erkekler emsin, kadınlar emdirsin. Bilim yanılmaz!

insan ilişkilerinden çıkarılmış en önemli ders

1. Fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir.
2. Çok seven, az sevilir.

iphone 13 pro alınan kızın memesini dahi emememek

Kıssadan hisse: memesini emmediğiniz kıza iphone 13 almayınız!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.