bugün

hepsiburada bunu solda sıfır bırakır.
Trendyol men ve Trendyol mila ürünleri acayip derecede kalitelidir.
Sıkça alışveriş yaptığım sitedir. Güzel indirimler de olur. Ama pek güvenemem nedense.
Şu son zamanlarda trendyolun adını epey duyduk. Çocuk satılıyormuş vb. Bu işler bu kadar kolay mı ? diye sormadım değil kendime. Pek inandırıcı gelmedi bana.
bu trendyol dan uzak durun tatlı su kurnazıdır

asıl merak ettiğim bu algı işlerini burada sirkan yapardı

amarihaya gitti gideli, giriş şifresini bile unutmuştur

anlaşılan ters manyel atma işleri başkalarına düştü

söylemişmiydim ?

bu trendyol dan uzak durun 5 para etmez.
Kesinlikle güvenilmeyecek ve uzak durulması gereken bir site..
Bünyesindeki mağazalar tam bir pisliktir, şerefsizdir.. gerizekalılar günlerdir beni oyalıyorlar, kandırmaya çalışıyorlar.. en sonunda gittim şikayet ettim firmayı bakalım nasıl sonuçlanacak.
Ama bir daha alışveriş yapmak mı? Asla asla asla. Allah belanı versin trendyol.
yazdığım olumsuz yorumları, yayınlamayan dandik site.. zorlarına gitti zaar.
Aynen öyle, yorumunuz kriterlere uygun olsa bile olumsuzsa yayınlanmayıp size geri dönüyor.
illuminatiye göz kırpan firma

görsel
99tl’lik ürün indirimle 199tl’ye düşmüş.
geçtiğim gün verdiğim bir sipariş bataryasız geldi. hemen internet üzerinden başvuru yapıp mng kargodan ürünü iade ettim. dün mesaj göndermişler paranızı hesabınıza iade ettik gibisinden bir şeyler yazmışlar. oysa ben paramı iade edin dememiş aldığım ürünü bataryasıyla birlikte gönderin demiştim.
Çok fazlasıyla çakma evet markaların sahtesini satan site. 50 TL ye zippo çakmak satıyor... üstüne basa basa zippo çakmak diye yazıyor eeee üstüne düşünce efendim zippo benzeri diye açıklama yapıyorlar. O zaman ilana zippo benzeri çakmak yazacaksın.

300 liralık bir pipoyu o sitede indirimli 900 TL ye alabilirsiniz ayrıca böyle de güzel imkanları var.
vodafonla beraber bu memleketin en tiksindirici

müşteriyi yolunacak kaz olarak gören

2 iğrenç firmadan biri.
trendyoldan alışveriş yaparsınız
size pahalı kaliteli ürünü gösterip
ucuz kalitesiz başka bir marka ürün gönderirler
muhatap bulamazsınız iade et derler sadece senin günlerce beklediğin uğraştığın mallığın yanına kar kalır.

hepsiburada ve amazon dışına çıkmayın!
Tam 7 gün ürün hazırlanıyor diye bekleyen uygulama. Ben de üründen vazgeçtim hal böyle olunca, sabırsızım duramam.
yaramaz.
hayatımda iLK kez online giyecek alışverişi yaptım buradan. onda da aldığım saat çakma, ayakkabılar kalitesiz, pantolonlar 1 tanesi hariç kötü, tişörtlerin 1 tanesi hariç yer bezi kıvamında çıktı.
Reklamlarıyla bıktıran alışveriş sitesi.
rezil, kepaze ve asla tercih edilmemesi gereken alışveriş pardon mağdur etme sitesi. 14 eylül'de sipariş verdiğim ürün 18'inde kargoda diye bilgi girildi. 21'inde kargo firması aradım. Öyle bir kargo yok diyor. Trendyol önce kargoda, gelecek diyordu. Bu gün tedarik edilemedi iade süreci başladı ve 10 gün bekleyin diyor. işin acı yanı, siparişi verirken aciliyetini belirtmiştim. Tabii efendim, hemen demişlerdi.
Alışveriş yapmayın burdan. Yemek masası aldık. Üstü kırık geldi. Şimdi uğraş dur. Geri nasıl vereceğiz bilmiyorum.
Trendkol bence. Kol gibi geçiriyorlar.
Ücretsiz iade imkanı güzel. Çoğu site ve butik iade edilen kargoyu size ödetiyor. Bazen fiyatları uçurup asıl fiyatından fazlasını indirim diye pazarlıyorlar. Biraz araştırmayla kazıklanmazsınız. Kendi giyim markaları Trendyolmilla ürünleri kaliteli sayılır. Arada ciddi indirim ve çoğu zaman ücretsiz kargosuyla tercih ettiğim alışveriş sitesi.
Trendyol sadece bir sitedir. aldığınız ürünler sizin seçtiklerinizdir ve trendyolda milyonlarca ürün marka var. kalitesiz ürün satıyor diye bir şey yok kardeşim biz gidip ucuza ürün aldığımızdan kalitesiz olanlarını getirtiyoruz. birde hangi ürün çakmadır hangi satıcı güvenilirdir bunlara ayık olmanız gerekiyor. bundan 5 yıl önce gitdigidiyorda 5 dolarlık çakma çin mankenlerinin üstündeki deri montları, ceketleri, ayakkabıları özenir alırdık çok iyi hatırlıyorum 2013 de bir deri ceket siparişi vermiştim zamanın parasıyla 150 tl ye almıştım şimdinin 400-500 lirası. gelen ürün saçma sapan resimle alakası olmayan bir şeydi. zar zor iade edebilmiştim. bunlar bitti mi hayır şimdi çin pazarı değilde genellikle toptan üretilen kekolara hitap eden abuk subuk yakalı kot ceketler, şişirilmiş balon mankenler üzerindeki ultra dar kesim gömlekler, 100 liraya nike tarzı ayakkabılar bunlar net kalitesiz ürünlerdir uzak duracaksın.

benim trendyolda favorim direk trendyolun kendi ürünleri trendyolman var erkek giysileri kot ceket almıştım 120 tl ye. hayatımda bu kadar kendimi farklı hissettirmedi gerek kesimi gerek üzerinde duruşu 10 numara yani. tişört ve kazaklarının kesimi de harika fit ve salaş kesimler.

birde artık şu gözlüklü dar mankenlerden sıkıldık be kardeşim nerede 50 liralık ürün var tüm kekolar mankenliğini üstlenmiş.
indirim dönemleri ve indirim kuponları takip edilirse ciddi bir şekilde avantajlı alışveriş yapabileceğiniz bir internet sitesi. Fiyatları kendi ürünü olmayan ürünlerde ve direkt markanın kendi mağazası değilse ne yazık ki yüksek. Üretici kendi mağazası üzerinden satış yapmıyorsa, aracılar komisyon nedeniyle fiyatları çok yüksek sunuyor. Ama başta kendi ürünleri olan trendyol man ve trendyolmilla'da ciddi indirimlerle güzel ürünler satın almak mümkün. Ayrıca dağıttıkları indirim kodu da genellikle kendi ürünlerinde geçerli oluyor ve güzel indirim sağlıyor. Trendyol indirim kodunu bulmak için tek tek trendyol sosyal medya hesapları veya influencer sosyal medya hesaplarını gezmenize gerek yok. internette birçok kupon dağıtan site var. Benim takip ettiğim ve sizlere de önerdiğim site: https://1indirimkodu.com/trendyol-indirim-kodu/ indirim kodu ile avantajlı bir şekilde trendyol man ve trendyol milla da alışveriş yapmanız mümkün.
yemek masası aldık. üstü hep kırık geldi. şimdi geri vereceğiz, paramızı alacağız. günlerdir uğraştırıyorlar. aklı olan buradan alışveriş yapmaz.