bugün

ciddi ciddi galatasarayda olduğu söylentileri yayılıyor. (bkz: scout gs)
gelirse faydalı olacağına inandığım futbolcu. elano nun yerini dolduracağına da inanıyorum. sakatlığı sorun olabilir.
2010/11 sezonunda Galatasaray forması giyecek orta saha oyuncusu.
Cana-Ledesma- Rosicky üçlüsü baya bir iş yapar gibi gözüküyor.
Tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun.

not:duyum fena patladı.
sakatlıktan kurtulmuşsa ve gelirse (ki zor ama scoutgs gelir diyor) galatasaraylıları hafalara uçaracak olan oyuncudur. bir bu uçurur bir diego.
`http://www.scoutgs.com` a göre ledesma ile birlikte galatasaray'a transfer olmuştur. cana ve pino transferlerini resmi siteden önce veren scoutsy'ye güvenimiz tamdır.
kendisi benim resmen çocukluk aşkımdır..şu anda ise hava alanında üstüne atlamak için gün sayıyorum.
jan polak ile aynı menajere sahip futbolcu. (bkz: pavel paska)

anlaşılan pavel abimiz 'ihtiyar kurt' lakabını boşuna almamış, müzmin sakatları transfer bombası diye yutturabileceği zavallı kulübü 100 metre öteden tanıyor.

(bkz: in adnan we trust)
son durumunu bilmem ama taraftarın homurtularını kesecek, şimdilik adı olan bir transfer.
bir galatasaraylı olarak çok heycanlandığım transferdir.yalnız gutiye o kadar laf eden adamlar bu adama naparlar hiç bilmiyorum.şimdiden görebiliyorum muzmin sakatmış da bilmem neymiş.eğer gelirse ki scoutgs nin yanıldığını çok az gördük.taraftarların sesini kesicek ve takıma büyük katkılar sağlayacığına inandığım transferdir.
scoutgs'ye göre yeni galatasaraylı futbolcudur.
transferi gerçekleşmiştir. galatasarayımıza hayırlı olsun.
net ortamında transfer başlığı:

-galatasaray yeni hagi sini buldu.

bir taraftar yorumu:

- hagi nin yeri dolmaz o varken gs kadıköyde bile kazanabiliyordu.
arsene wenger in joker elemanı.

nasri sakatlanır rosicky oyna walcott sakatlanır rosicky oyna fabregas sakatlanır rosicky oyna song bilong sakatlanır rosicky oyna.

daha sezon başı sözleşmesini yenileyen arsene wenger in en has adamlarından biri galatasaray a mı gelecek dedi birisi size ?
yanında arsene wengerin de alınması gereken futbolcudur.*
ufak bir umut ışığı, hiç değilse güvenilecek bir adamdır.

daha fazlası da değildir.
yakın arkadaşlarımdan birinin floryada terapist olan arkadaşının arda turan'dan aldığı habere göre galatasaray'da olan futbolcu. 1 gram şüphem kalmadı artık. kesinlikle bizde.
yepisyeni görüntüleri ; http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded#!
umarım scoutgs narin duygularımızla oynamıyordur da bu adam gerçekten gelir!
ha bu da liverpool'a attığı güzel bir gol ;
bak canım

büyük kulüplerin kalifiye elemanlarını öyle hemen alamazsın sen arsenalden man utd den interden bi oyuncu almak istiyorsan ya teknik adamın o futbolcuyu istememesi lazım ya da bonservisinin elinde olması lazım.

ingiltere futbolunu ya da arsenal i yakından izlemeyenler bilmez , rosicky arsene wenger in en güvendiği futbolcuların başında gelir ki kendisine olan güvenini sözleşmesini sezon başı 3 yıl uzatarak gösterdi wenger ayrıca arsenal takımı bir defans ve bir forvet dışında transfer de yapmadı dolayısıyla 3 kulvarda yarışacak olan arsenal takımı sana joker elemanını vermez.

kaldı ki emirates cup da takım kaptanı olarak iki maçta da ilk 11 çıktı rosicky.

galatasaray ın transfer bütçesine daha girmedim bile dikkat ederseniz , sizce sözleşmesi süren bi rosicky için elden çıkartmak istese bile arsenal ne kadar ister ? galatasaray bunun kaç taksidini karşılayabilir ?

en doğru şekilde anlatmaya çalıştım hala rosicky gelecek hepinizin anasını sikecek diyorsanız o sizin bileceğiniz iş ben fly emirates den bildirdim.
oha diyorum ulan sadece. artık galatasaray için ter dökecek futbolcu.
galatasaray' ın yeni transferi olduğu iddia edilmekte ama kulübün sitesinden henüz bir açıklama yapılmamıştır. asparagas haber olmasından korkmaktayım.

an itibariyle bir yazar arkadaşın uyarısıyla isminin yanlış yazıldığını farkettim. doğrusu tomas rosicky olacak yeğen.
galatasaray'a gelmesi halinde yarın ilk fırsatta aslanlı formasını alacağım futbolcudur.
galatasaray ımıza gelmesini dilediğimiz futbolcu...
ismini bilmeyen adam transferine inanıyor.

(bkz: tomas rosicky)
galatasaraydadır.
galatasaray'a gelirse eğer turkcell süper lig'in iyiden iyiye yeme de yanında yat kıvamına geleceği çek futbolcu.

30 yaşındadır, gelebilir yani. ancak cesc fabregas'ı kaptırmak üzere olan arsenal'in bu adamı da elden çıkarabilmesi pek mantıklı değil gibi. yine de belli olmaz tabi.