bugün

tomas rosicky

bak canım

büyük kulüplerin kalifiye elemanlarını öyle hemen alamazsın sen arsenalden man utd den interden bi oyuncu almak istiyorsan ya teknik adamın o futbolcuyu istememesi lazım ya da bonservisinin elinde olması lazım.

ingiltere futbolunu ya da arsenal i yakından izlemeyenler bilmez , rosicky arsene wenger in en güvendiği futbolcuların başında gelir ki kendisine olan güvenini sözleşmesini sezon başı 3 yıl uzatarak gösterdi wenger ayrıca arsenal takımı bir defans ve bir forvet dışında transfer de yapmadı dolayısıyla 3 kulvarda yarışacak olan arsenal takımı sana joker elemanını vermez.

kaldı ki emirates cup da takım kaptanı olarak iki maçta da ilk 11 çıktı rosicky.

galatasaray ın transfer bütçesine daha girmedim bile dikkat ederseniz , sizce sözleşmesi süren bi rosicky için elden çıkartmak istese bile arsenal ne kadar ister ? galatasaray bunun kaç taksidini karşılayabilir ?

en doğru şekilde anlatmaya çalıştım hala rosicky gelecek hepinizin anasını sikecek diyorsanız o sizin bileceğiniz iş ben fly emirates den bildirdim.