bugün

spider man serileriyle tanınan adam.
(bkz: Vejeteryan olmak)
(bkz: yemek yapmak)
(bkz: yoga yapmak)
hobileriyle "yakışmadı örümcek adam", dedirten oyuncu.
26 haziran 1975 kaliforniya doğumlu spiderman'le tanığımız aktör.bir zamanlar uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğunu ama şimdi tamamıyle bıraktığını söylüyor. küçükken ahçıbaşı olmayı hayal edermiş, kısmet değilmiş örümcek adam olmus. oyunculuğun yanı sıra yapımcılıkla da uğraşıyormus kendileri*.spiderman haricindeki bazı filmleri;
(bkz: Pleasantville)
(bkz: Seabiscuit)*
(bkz: wonder boys)...
edit:düzeltme için Waterr a teşekkürler.
spider man ile tanınsa da, ilk ciddi çıkışını amerika' nın 1930' lu yıllarda yaşadığı büyük eknonmik bunalımı bir çocuğun gözlerinden aktaran king of the hill ile yapmış amerikalı aktör.
şahsıma benzeyen ünlü kişiliktir. *
bir arkadaşımın tespitine göre bana benzeyen ünlü kişilik.
gizli gizli yasadışı poker oynadığı için mahkemeye çıkacak olan kişi.
1975 kaliforniya doğumlu spider man, spider man 2, spider man 3 filmlerinde peter parker karakterini canlandırmış sinema oyuncusudur. spider man serisine yani o olmazsa olmaz, hiç kimse olamaz gerçekten o kadar iyi bir performans sergilemiştir ki onun dışındaki hiçbir insanın sanki peter ı canlandıramayacağını düşünürsünüz. yani şimdi geriye dönüp o filmlere baktığımızda peter ı gözünüzün önüne getirdiğinizde asla onun yerine başkasını düşünemiyorsunuz işte garip bir duygu. ayrıca spider man 3 filmindeki güldüren sahne ile de oyunculuk yeteneğinin yanı sıra dans yeteneğini de konuşturmuştur. http://www.youtube.com/watch?v=zOtpeYERu9w.
spiderman serisinin eğlenceli olmasını sağlayan kişi. oyunculuğu iyidir kötüdür tartışılır, ama çok eğlenceli bir suratı var lan; örümcek adam sevdirir insana.

görsel
görsel
http://sphotos-h.ak.fbcdn...338231840_798877860_n.jpg
ağlaması, ağlamaklı ifadesi çok çirkin olan adam.
spider man dışında bir çok başarılı filme imza atan, bebek yüzlü oyuncu. gözleri çok güzel, sesi ve tavırları oldukca sevimlidir. tobey yakışıklı sempatik ve çekici biri. sakin gözükse de, aslında aşırı sinirlidir. eşi yahudidir ve aynı zamanda çok çirkindir, eşinin babası universal picturenin sahibidir. leonardo di caprionun yakın arkadaşıdır.
bir zamanlar illegal poker oynamaktan başı derde girmiş oyuncudur. spider man serisine imzasını atmış ve ondan başkası bu seriye uymaz ulan dedirtmişdir. ayrıca kendisini, elijah wood a benzetiyorum.
kafamıza spiderman kimliği ile kazınan ve serinin bitiş sahnesinde harry osborn'un ölümüyle ağlamasıyla beni de ağlatmış abimizidir.
Örümcek adamı bize sevdiren adam gibi adam.
seabiscuit filminde topal bir yarış atıyla alkolik bir jokeyin hikayesinde beni derinden yaralayan yakışıklı aktör. universal stüdyolarının sahibinin kızıyla evlenmiş 2 tane dünya taltlısı kızı var. andrew garfield denen torbacıyı gördükten sonra spder man için ne kadar da uygun olduğu bir kere daha ispatlanmıştır.
the great gatsby'de rolüne yakıştıramadığım, örümcek adam üçlemesi ile ünlenmiş oyuncu.
Boyu kısa diye örümcek adam rolünden alınmış aktördür.
yaşlanmayan bir aktör.

kendisi 40 yaşında imiş ama adam benden genç duruyor.
görsel
inceden bir tardu flordun u andıran örümcek adam kişisidir.

kayboldu gitti bu adam da.
en iyi örümcek adam.
Tekrar örümcek adam olması gereken oyuncu.
görsel