bugün

spider man serileriyle tanınan adam.
(bkz: Vejeteryan olmak)
(bkz: yemek yapmak)
(bkz: yoga yapmak)
hobileriyle "yakışmadı örümcek adam", dedirten oyuncu.
26 haziran 1975 kaliforniya doğumlu spiderman'le tanığımız aktör.bir zamanlar uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğunu ama şimdi tamamıyle bıraktığını söylüyor. küçükken ahçıbaşı olmayı hayal edermiş, kısmet değilmiş örümcek adam olmus. oyunculuğun yanı sıra yapımcılıkla da uğraşıyormus kendileri*.spiderman haricindeki bazı filmleri;
(bkz: Pleasantville)
(bkz: Seabiscuit)*
(bkz: wonder boys)...
edit:düzeltme için Waterr a teşekkürler.
spider man ile tanınsa da, ilk ciddi çıkışını amerika' nın 1930' lu yıllarda yaşadığı büyük eknonmik bunalımı bir çocuğun gözlerinden aktaran king of the hill ile yapmış amerikalı aktör.
şahsıma benzeyen ünlü kişiliktir. *
bir arkadaşımın tespitine göre bana benzeyen ünlü kişilik.
gizli gizli yasadışı poker oynadığı için mahkemeye çıkacak olan kişi.
1975 kaliforniya doğumlu spider man, spider man 2, spider man 3 filmlerinde peter parker karakterini canlandırmış sinema oyuncusudur. spider man serisine yani o olmazsa olmaz, hiç kimse olamaz gerçekten o kadar iyi bir performans sergilemiştir ki onun dışındaki hiçbir insanın sanki peter ı canlandıramayacağını düşünürsünüz. yani şimdi geriye dönüp o filmlere baktığımızda peter ı gözünüzün önüne getirdiğinizde asla onun yerine başkasını düşünemiyorsunuz işte garip bir duygu. ayrıca spider man 3 filmindeki güldüren sahne ile de oyunculuk yeteneğinin yanı sıra dans yeteneğini de konuşturmuştur. http://www.youtube.com/watch?v=zOtpeYERu9w.
spiderman serisinin eğlenceli olmasını sağlayan kişi. oyunculuğu iyidir kötüdür tartışılır, ama çok eğlenceli bir suratı var lan; örümcek adam sevdirir insana.

görsel
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.