bugün

entry'ler (1320)

erkekler olmasaydı dünya daha güzel olurdu

bu kıllı tüy yumakları olmasaydı kozmetik olmazdı. bir kadın için ölüm nedeni.

nikola tesla

bedava elektrik sonu oldu. sefalet ve parasızlıktan tabutuna el konmuş karakter sahibi bilim insanı.

children of men

terlikle dünyayı kurtaran kahraman fikrine aşık olduğum film. rambo ve terminatör ders alsın...

kürt

en iyi yontma taş ustaları bunlardan çıkar. firma adına anlaştığım 3 ustanıın işçiliğini gorseniz, sanırsın rönesans italyan sanatçıları.

metroda uyuyor gibi yapıp kadını taciz eden sapık

yellozun birinin ortalığı karıştırmak için ortaya attığı iddiadır.adam sızmış kalmış , kızda kitap okumasına devam etmiş. videoya götü yememiş foto cekmiş. rwet hastası kaltak.

gaziantep

nedense hep urfanının neyi meşhur olmuş şeyi varsa sahiplenmeye kalkan arakçı şehir. en son çiğköfte bizimdir diye başvuru falan yapmış şaşkınlar.

lc waikiki

2015 yılının kurumlar vergisi listesini incelerken beni şoklara gark eden giyim markası. listede bir merkez bankasına, birde ziraat bankasına geçilmişler. koçları, sabancıları, ferit şahenki paketlemişler. giyim pazarının lideri, türk halkının resmi kiyafet sponsorudur.

kemalizm

kurucu ideolojinin 2002 ye kadar acımasız bir biçimde halka dayattığı garip gureba dikta düşüncesi. özel alan, kamu alanı gibi bir zamanlar afrika'da uygulanan apartheid sistemiyle oldukça benzesen, belirli zümrenın egemenliginde devlet kaynaklarının bu kişilere oncelik vermesiydi. başlarda atatürk çizgisi altında bir halkı kökten kimliksiz taklit bir topluma evrime çabası, doğal olarak karşılığında rövansist intikam yeminleri eden fanatik bir guruha çevirdi. 90 ların karanlık yıllarındaki tv arşivlerine kısaca göz atarsak, bu savaşın en çetin yaşandığı dönemi daha iyi idrak ederiz. yök olayları, üniversite kapılarında yaşanan başı açık terörü, anayasa mahkemesi skandal kararları, tüm resmi ve özel sektör dairelerinde uygulanan ınsanlık dışı eylemler. başta halk partisi ve ona oy veren sahil kesimin anlayamadığı türkiye bu işte. neden iktidar olamyoruz sorularını bir 100 yıl daha sorarlar artık. malcolm x ne güzel demiş. bana coloread diyorlar ama renkten renke giren pancar suratlarına aynada bir türlü bakmıyorlar

türkler

kürtleri sevip, pamuklara sarmalıdır. zira kaderleri bu yönde tecelli ederek gelecekteki varoluş savaşlarında önemli rol oynayacaktır.

edit: ulan düdükler armageddon savaşlarında müttefik amerika, rusya, iran değil bunlar götünüzü kurtaracak. yalansa yalan deyin.

fethi sekin

3 keleşe karşı tek tabancayla vuruşan kürt kardeşimiz. hollywood filmi degil, gerçek hayat. her mert adam gibi sırtından vurulmuştur. laik, solcu, kemalistler hala twitterdan, faceden romantizim sarkıları düzüp, başkanlık olmaz güfteleri düzüyor. ana muhalafet üyeleri pkk ile işbirliği yapııp europaya diktatör, sultan olmak istiyor masalları söyleyip, işbirligine hazırız, indirin bu adamı nefretıyle onlerine yatıyor. vatan hainliği yaftasına razı yeter ki gitsinler kafasıyla omo domokroso, laoklok, atotorkkkk...

tanklara ilk kez karşı duranların kürtler olması

üstünden iki kez tank geçen adam, hain generali alnının ortasından vuran şeferli asker, f-16 nın üstüne tom cruise vari atlayan kahraman vatandaş, tankı ele geçirip sokak ortasında süren dayı, köprüde 100 askere tek başına direnen hewal abla hepsi kürttür. zorunuza gitmesin.

adalet ve kalkınma partisi

ülkenin bug'ını keşfetmiş,türk siyasi tarihinin gelmiş geçmiş en enteresan partisi. seçmen kitlesi, teşkilatlarının muazzam çalışma kapasitesi, çekirdekten yetişen refah partisi tabanın bitmez bilmek bir intikam hırsıyla yıkılmayan parti. her cepheden kemalist sol, pkk, cemaat, türk silahlı kuvvetleri ve artı yabancı güçleri 14 yıldır üst üste domaltıp sikmiştir.

kemalizm

küfür sebebi.

ilker başbuğ

canlı yayında elinde bunlar silah değil, boru demesinin ardından neferleri gerçek boruları halkın üzerine tutmuşlardır.

akp liler askerden neden nefret eder

(bkz: adnan menderes)
(bkz: necmettin erbakan)
(bkz: 28 şubat)
(bkz: 15 temmuz)
(bkz: 27 mayıs)

anladın mı beyinsiz kemalist arkadaşım.

halk sokakta ölürken gezici sanatçıların tüymesi

malumunuz gezi olaylarında her tarafı yakıp yıkan, vandallık örneğinin en güzide örneklerini sergileyen capulcu kitlenin en büyük destekçisi sanatçı dürzülerin ortada olmama durumu. o günlerde ne hikmetse gösterilere katılıp, polise karşı barikatları güçlendiren, gaz maskeleriyle kameralara yavşak yüz ifadeleriyle hoooolllllkiiiii yıldıramazlar, yaşasın direniş diyen bu pezolar postalları ve tankları görünce fareler gibi evlerinde saklanmışlardır. kadir şinas halkın üzerine kahpece mermi yağdıran, polisin üzerine helikopterle bomba atan, tbmm yi hava uçurma teşebbüsünde bulunan kanı bozuk soysuz rütbeli kahpelere karşı meydanlara inmeye cesaret edemeyen sözde direniş maymunları. ey halkım bu motor ve motorcu tayfalarını unutma.

(bkz: levent üzümcü)
(bkz: mehmet ali alabora)
(bkz: serminyan midyat)

kürtler

cuntacı piçler darbeye kalkışırken sokaklara türklerden önce akın eden asil halk.

ömer halisdemir

özel kuvvetler komutanlığını ele geçirmeye gelen 20 şerefsiz köpekle tek başına silahlı çatışmaya girmiş ve başlarındaki orospu çocuğunu alnının ortasından vurmuş kahraman, yigit asker. mermisi bitincede köpekler tarafından şehit edilmiştir.

rte uyuma bu kahramanı unutturma.

her biji kürt

yazılı olmayan anayasanın 13. maddesi.

kürtlerin meşhur yemekleri

tabakta general çorbası.
az keleşli bordo bereli dalagı.