bugün

kanalturk'te perşembe akşamları yayınlanan Sami Dadağlıoğlu'nun moderatörlüğünü yaptığı , fikri akyüz, rasim ozan kütahyalı , ümit zileli ve ümit özdağ'ın varlığıyla ilginçleşen bir program.
fikri akyüz'ün ötelendiği, hırpalandığı program. yeri geliyor ümit zileli ile rasim ozan bir olup dalıyorlar adama. haksız da değiller hani.

ayrıca aşağıdaki diyaloglara sıkça rastlayabileceğiniz eğlenceli, bir yasemince ne biliyim bir şakacı çetin çiftçioğlu programları tadında program yahu. şeker gibin.

f.a: şimdi öncelikle, işin özüne yani bize sorulanın darb...
r.o.k: sadede gel fikri.
f.a: ama böyle olmaz ki efendim şimdi az önce belirttiğim gibi asıl üzerinde durulması gereken noktanın şu olm..
r.o.k:yav fikri sen ne düşünüyorsun onu söyle evet mi hayır mı?
s.d: evet ümit zileli'ye şunu sorm..
f.a: söz bendeydi efendim olmaz ki her hafta böyle yapıyorsunuz.
gün zileli ve rok 'nın atışmaları oldukça keyiflidir.
perşembe geceleri benim için ne kurtlar vadisi , ne de aşk-ı memnu gecesidir.perşembe ters cephe gecesidir. bunun kadar izlemeyi sevdiğim başka program yoktur.rok 'u susturana aşkolsundur.

-bir sus be bir sus.

-arkadaşım bir sus.

-neyi biliyorsun he neyi biliyorsun.

-bir dakika sus be kardeşim.

-bir dakika rasim ya.

-rasim ozan kütahyalı bir saniye.
seviyeli tartışmanın olmadığı "tartışma programı".
program sonunda hic bir sonuca varılmaz, belkide varılması gerekmiyordur.
ama hic bi yorumcunun görüşüne de varılmaz, konuşulan hicbişey anlaşılmıyordur.
saçma sapan program. zaten rok konuksa baştan seviye yerlerdedir.
dün gece ilk kez izlediğim yeni eğlence programı. özellikle fikri akyüz sözünü kesen rasim ozan kütahyalı'ya " rasim sen ne saygısız bir adamsın" demesi programın öldürücü noktasıydı.
bir tane medya şebeği * ve diğer yazarlarla yapılan program.
siyaset programlarının en güzeli. ne arena, ne 32. gün nede siyaset meydanı tek geçerim ters cepheyi. her defasında r.o.k. tabiri caizse g.t oluşu insanı kopartıyor. ulusalcı taraf gayet iyi anlaşırken akp ci taraf bile birbiriyle anlaşamıyor. fikri alyüz tam konuşacak görüşdaşı rok direk lafını kesiyor adamı konuşturmuyor sonrada ikisi birbirine giriyor. ne zaman bu olay tartışmadan kavgaya dönüşecek merak konusu.
şu an kanaltürk'te devam etmekte olan programdır. rasim ozan'dan mideniz bulanıyorsa, o konuşmaya başlayınca kanalı değiştirebilirsiniz.
perşembe gecelerinin vazgeçilmez programı. sırf rasim ozan kütahyalı ya gülmek için izlenebilir program. bugün yine incilerini dökmektedir.
rasim'in bırak yauuw, akçaklıktır, kalleşliktir; ümit'in tiksiniyorum, ay midem bulandı gibilerinden laflarına hemen hemen her programda rastlamak mümkündür. *
dün gece yine aşmış program. rasim ozan kütahyalı tekrar ettiği lafları yutmuştur.
rasim ozan kütahyalı artık inandırıcılığını kaybetmiştir.
çok acayip, çok komik ama izlemeden olmuyor yahu baya baya hastası oldum. ah ümit zileli' yi tokatlama isteği ...

http://www.kanalturk.com.tr/video/?vid=canli
rasim ozan kütahyalı nın nihat doğan ile eş değer bir düşünce yapısı olduğunu ispatlayan program. siyaset programı gibi değil kadın programları tadınca bol bol tartışmalı bir ortamda geçer.
yine rasimin zırvalarını dinlerken birden incinin saldırısını görünce dumur eden programdır. adamlar ümit özdağa hitaben türkistanın inciya bölgesinden internetten izliyoruz gibi bir mail okutturmayı başarmışlardır. güldürdüler gece gece iyi oldu. rasime sinirlenirken iyi geldi bu.
fikri akyüz'ün kovulduğu program.

tatil sonrası dün yayınlanan ilk bölümde gördük ki, fikri akyüzden boşalan koltuğa taha akyol 'un oğlu star gazetesi yazarı mustafa akyol oturmuş.
sürekli savaş havasında geçen saçma proğram.*
türkiye'nin en ciddi meselelerini konuşurken bizi güldürebilen programlardan biri.*
güldüren tartışma programı. rasim ozan kütahyalı yı adam yerine koyup konuşturmuyorlarmı sinirle karışık gülüyoruz efendim. adam kimseyi konuşturmuyor mübarek.
perşembe günleri olan stand up gösteri.
rasim ozan için izliyorum. bi insan hakarete ne kadar tahammül eder o babda.
politik telegol.
bazen kahkahalar atarak izleyeceğiniz enteresan bir tartışma programı..