1. 1.
  starda pazar geceleri yayınlanan futbol tartışma programı. maç yanını göstermeden her hafta tüm türkiye bunu konuşacak diye bir dosya hazırlayıp bunun hakkında tartışan program. bazen tartışmalar öyle bir hal alıyorki tartışma programı mı komedi programı mı anlaşılmıyor.
  3 -1 ... zebellah
 2. 2.
  hergün best of dvd sinin çıkma umuduyla uyandığım harika eğlence programı...futbol programımıdır? hayır değildir.spor programımıdır? hayır o hiç değildir...

  ayrıca:

  (bkz: adnan aybaba)
  2 ... selmagezinir
 3. 3.
  bu aksam banttan yayınlanacak olan programdır.ayrıca yakın bi vakte kadar imperial marchla açılırdı bu program.
  1 ... televizyonçocuğu
 4. 4.
  ebenin şeyi ali sami diyalogunun yaşandıgı spor programıdır.turgay şeren in ayrılmasından sonra tadı kalmayan program
  1 ... freeplayer
 5. 5.
  tarihin en mükemmel dörtlüsünü bir araya getirmiş programdır.

  (bkz: ziya şengül)
  (bkz: turgay şeren)
  (bkz: ahmet çakar)
  (bkz: ali sami alkış)
  2 -1 ... arjen robben
 6. 6.
  sabahları okula gelince anlatacak çoook şeyler buldugumuz televizyon programlarının en nadide talk showlarından birisi. en son bombası ziya şengül ün adnan aybaba ya sinirlenerek kalemi masaya fırlatması olmuştur.
  1 ... gapkin
 7. 7.
  an itibariyle başlayan ve ziya şengül'ün ağlayışını hep beraber görmemiz gerektiğini düşündüğümden, herkesin ekranları başına geçmesi için anons yaptığım program.
  1 ... salca
 8. 8.
  bu haftaki bölümünün an itibariyle başladığı türkiyenin en başarılı programı. * acaba bugün hangi dosya tartışılacak, tüm türkiye bunu konuşacak..* adnan aybaba kimleri deli edecek? programdan sağ çıkabilecek mi?? gibi soruları akla getirmiştir..
  2 ... atan alir spor
 9. 9.
  iki hafta önceki programda ziya şengül'ün adnan aybabaya sinirlenip kalem fırlatma olayından sonra geçen haftaki programda adnan aybabanın gökmen özdenakla yer değiştirip karşı masaya geçtiği görülmüştü..bu hafta da aynı şekilde devam ediyor..adnan isimli şaka maddesinin can güvenliği açısından...
  2 ... atan alir spor
 10. 10.
  turk futbolun zarar veren spor programlarından bırı belkı de bırıncısı...
  1 ... dr.sn