bugün

fenerbahçe'nin raporlu amigosudur.

hisar taraflarında oturduğunu düşündüğüm insandır kendileri.
her salı yaptığımız halı saha maçlarına gelip, üzerinde galatasaray forması bulunan arkadaşlarımıza tehditler savurur. deli olduğu iddaa edilir, lakin bir delinin,
"seni öldürürüm lan gs formalı, nasıl olsa elimde rapor var, içeri de girmem" demesi mümkün müdür??
gerçi şu an, doktorlar ve hukukçulardan oluşan bir heyhet bu konuyu tartışıyorlar.
bir sonuc çıkarsa bildiririm.
uche'ye baba diyen fenerli bir kişidir.esra ceyhan'ın programına katıldığında herkesi yarmış insandır.ayşe özgün'ün yemeğinden taddıktan sonra "eaahh yemem ben bunu çok tuzlu" diyip bırakmıştır.
terlikle dövülesi insan maketi...
zamanın galasaray teknik direktörü graeme souness'ın saracoğlu stadına bayrak dikmesini
kendine yediremeyip bir dahaki galatasaray - fenerbahçe maçından 1 gün önce ali sami yen stadına kaçak girip reklam panolarının arasında yatan, maça dalıp orta sahaya küçük bir fenerbahçe bayrağı diken fenerbahçe amigosu...stadta nası yaşadığını soranlara 'çekirdek yedim, su içtim' şeklinde cevap veren, son zamanlarda halı saha maçlarımıza dadanıp kenardan 'ben deliyim ulan kapı gibi raporum var, kesicem kulaklarınızı' şeklinde tehditler savuran insanımsı...
reklam panasu altında yediği çekirdeğin 7 kilo olduğu tahmın edilen yurdum insanı.
seneler önce maraton'da gs-fb maçı öncesi ve sonrası diyerekten müzikli böyle maç öncesinden ve sonrasından görüntüler verirlerdi, hala da veriyorlar. arka fondaki ses maç öncesinde stad çevresinde güzel görüntüler var derken güzel bayanlar geldi ekranlarımıza, ardından bu rambo bey çıkageldi. iki işaret parmağını ağzının içinden yanaklarının sağını ve solunu çekiştirmek suretiyle açarak, kızlara "üüüveeee" diye dil çıkararak komiklik yapıyordu. bir de bazı galatasaray taraftarlarının bu adamın kulağını kestiği rivayet edilir. tabii ki azıcık ucundan.
En son Rafet El Romanla çok renkli bir polemiğe giren onun öncesinde en son gece haberlerinde Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde çıkan yangında kameralara röportaj verirken tanık olduğum,,ucheye aşık olan tek rakibi ebru gündeş olan deli bir vatandaş (bkz: uche istesin direk veririm)
sahanın ortasında ayhan akman'a bıçak çektiğini gördüğüm mantıksız canlı.
sarı lacivert bandanalı, kanarya dövmeli, ali sami yen teröristidir herhalde.
cok iyi bir sekilde mactan saatler once reklam panolarina saklanip mac esnasinda sahaya atlayan deli Fenerli
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.