1. 1.
  kız oğlan kız olan yada olmayan kisinin, tanidigi yada tanimadigi bir erkegin baskisi sonucu o erkekle istemeden girdigi cinsel munasebete verilen addır. cinsel taciz suçunun en uzun süreli maphus tatili yaptıran eylemidir. tecavüzcü coşkun adlı kişi türk sinemasında bu konunun duayenlerindendir.

  (bkz: cinsel münasebet)
  (bkz: tecavüzcü coşkun)
  (bkz: kız oğlan kız)
  4 -20 ... beelzebub
 2. 2.
  pipisinden asılarak idam edilmeyi hakeden şerefsiz insanlArın işlediği suç.
  41 -5 ... antalyalii
 3. 3.
  bir kızın başına gelebilecek en ürkünç en kötü en yaşanmaması gereken olay.
  16 -2 ... cadıı
 4. 4.
  bir bayan tarafından bi erkeğe yapılması mümkün olmayan eylem. kadın istemese bile zorlanmak suretiyle cinsel beraberlik yasayabilecek bi biyolojik yapıya sahipken erkek istemedikten sonra hiçbir kadın ona tecavüz edemez. gerçi erkek bunu bi fantazi unsuru olarak görüp erekte olabilir ama bu seferde bunun adı tecavüz olmaz. bi erkeğin tecavüze ugramasının tek yolu baska bi erkeğin ona tecavüz etmesidir ki fiziksel ve ruhsal olarak ne kadar acılı bir olay oldugunu kücüklüğünde tecavüze uğrayan erkeklerin ilerde psikopat katil olması klişesindende anlaşılmaktadır.
  10 -6 ... aksak tirtil
 5. 5.
  dönüş yok adlı filmdeki çoğu kişinin izlemeye dayanamadığı sahnelerin içeriğini oluşturan eylem...**
  3 ... i dont need that shit
 6. 6.
  Sadece insanlara değil hayvanlarada uygulanabilen eylemdir. Ülkemizde eşşekelre ve atlara yapılan türleri mevcuttur. Allah islah etsindir.
  7 ... eurasia
 7. 7.
  bu kelime sadece cinsel münasebetler için değil bir kişinin yasal hakkına. diğer bir şahısın zorla yada izinsiz şekilde müdahale etmesi yada işgal etmesi anlamınada gelir.
  4 ... tctakip
 8. 8.
  hangi konuda ve ne şekilde olursa olsun ,hiçbir şeklinin kabul edilemeyeceği ve en ağır şekilde cezalandırılması gereken olayların başında gelen durum .
  4 -2 ... enterezan
 9. 9.
  kabul edilemez bir davranış olsada...*
  (bkz: tecavüz atasporudur)
  (bkz: tecavüz insanın üzerine yakışanı giymesidir)
  (bkz: evlere tecavüze gidilir)
  3 -15 ... halcyon
 10. 10.
  hapishanede bunu yapanların şişlendiği söylenir. zaten bunların ulu orta bir yere asılıp gelen geçen tarafından gıdım gıdım kesilmesi gerekir. *
  4 -1 ... hyperion