bugün

entry'ler (1799)

istemiyorum

oğuzhan uğurdan beklenmeyen harekettir, genelde eğlenilir bu adamı dinlerken, bu sefer böyle.olmuş ama güzel olmuş.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

bir türlü oyuncu seçmelerini neden kazanamadığını dün gece çok güzel gösterdin canım. telefonla arayıp kanser taklidi yaptın ya. hayır yılın en en en en en kötü oyunculuk ödülü verilmeli sana ya. inanmış gibi yaptım ya bi de sana. ama yaptıklarını anlattığım herkesle kahkaha ata ata yadediyoruz seni şimdi. ay yine aklıma geldi bak. neyse bi gülüp geleyim ben yine.

annenin sevgiliye taktığı lakaplar

salak. eski sevgili olunca işte. " o salak aramıyo di mi kızım seni?"

gecenin şarkısı

athena - ben böyleyim.

http://www.youtube.com/watch?v=p3SAKBg9KPM

aurora

ölmeden görmek istediğim hatta en çok istediğim şey.

sözlük yazarlarına armağan edilen şarkılar

bu saatte ayakta olan tüm yazarlarımız için gelsin http://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM

ardından, http://www.youtube.com/watch?v=kFzViYkZAz4 .

yazarların şu an dinlediği şarkılar

katy perry- roar.

sevgilisiz yaşam

severek takip ettiğimiz yaşam türü.

elden çıkmayan soğan kokusu

soğan ve sarımsak kokusunu çıkarmanın en basit yöntemi elinizi bulaşık deterjanıyla yıkarken bıçağın ters tarafıyla parmaklarınıza sürttürmektir.

aqua fantasy

kuşadasında bulunan, gidilip görülmesi, tatil yapılması gereken yerlerden biri. ilk önce aqua kısmı yapılmış olup otel kısmı sonradan eklenmiştir.

how i met your mother

6. sezon 15. bölümünde katy perry nin oynadığı dizi. awesome!

köylerdeki ilginç lakaplar

gulu gulu fatma.
dırooğun hüseyin.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

neşet ertaş eşliğinde yakıldığında kafa yapan sigaradır. şerefee.

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

amcam memurdu benim biraz da aç gözlü. alt katımızda otururlardı. babam dişinden tırnağından arttırıp bir evimiz olsun diye kat çıkmıştı evinin üstüne. mutfağımızdan kısmıştık haliyle. ama yine de her akşam gelirken çikolata almayı eksik etmezdi babam. bir gün amcam et mi ne pişirmiş. biz akşam yemeğini bir süre makarna çorbayla geçiştirmişiz halimize şükür onu bulamayanlar da var. neyse. kokuyu almış burnum çocuksun da bide, babama dönmüşüm " baba biz neden sürekli makarna yiyoruz" demişim. babamın kaşığı elinden düşmüş. kalkmış sofradan. hatırlamıyorum ama şimdi küfrediyorum kendime sussana salak diye. ama çocuksun işte. he şimdi ne mi oldu allaha şükür evlerimiz var artık. ve gayet iyi geçiniyoruz. he bir de babam hep kahramandı yine kahraman benim için. çalışmaktan iki büklüm olmuş bedeni beni her gördüğünde şaha kalkar dimdik durur yine çipil çipil bakan o renkli gözleriyle.

allah kimseye yokluk yaşatmasın diyemeyeceğim, sadece sürekli olmasın.

yaran baba lafları

baba kişisi erkek arkadaşım olduğunu ve işi resmiyete dökmek istediğimizin farkındadır.
amcam: cadıı seneye okul bitiyor kocaman da oldun hehehehe.
babam: öyle, büyüdü. istediğini yapsın zaten ben engel koymuyorum ama önce yapması gereken projelerimiz var onları yapsın sonra istediğini yapabilir.engel çıkarmıyorum ben.
cadıı:ehe ehe ihi.
babam: ya da acaba engel mi koysam ya? daha tatlı olur engel koyunca?
cadıı: ya babaaa.
babam: ne hemen ya baba eşşen çocuğu.

yerim seni herif ben aşkım benimmm.

gecenin şarkısı

kibariye-güvercinim.

klarnet

şileli biri olarak eşliğinde oynamaktan büyük zevk aldığım çalgı aleti.*

iş görüşmesinde giyilmemesi gerekenler

kahverengi giyilmemesi tavsiye edilir imiş. kahverengi içine kapanıklılığın rengi imiş. pozitif enerjiyi emer imiş.

besyo ibbf vb fakültelerde okuyan ezme

fıstık ezmesi olabilitesi yüksek insandır. malum mühendislikte okuyan bayan popülasyonunu göz önüne getirdiğimizde, neyse getirmeyelim.

sözlük yazarlarının favori içkileri

rakı ve şarap biraz sakin geceler için ideal, votka ve tekila eğlencelikli yerler için ideal. idealim.