bugün

entry'ler (79)

spiel mit mir

rammstein in ensest ilişkileri konu aldığı inanılmaz parçası.

rammstein

son münih konserinde sahnede adam yakmayı başarabilen,türkiye'ye geldiğinde hayatımı satıp konserine gideceğim alman endüstriyel metal grubu.

kizlik bozmayan penis

geriye gitmeyen araba.

unutulmaz aktörler ve unutulmaz rolleri

Michael Clarke Duncan (John Coffey).

bakirelere ozel bir seks oyuncagi

sadece ucu dokunmalı içeri girme kabiliyeti olmayan her türlü alet.

aşk acısı çeken erkek

ferdi tayfur, müslüm gürses, orhan gencebay ile kanka olmaya başlayan erkektir.

barda

konuk oyuncu olarak beşim büber ve teoman'ın oynadığı film.

ruyada kendini olu gormek

sabaha kadar fatihalar okunan durum.

martin scorsese

robert de niro ve leonardo di caprio'yu beyazperdeye taşıyan , de niro'yu efsane leo'yu efsane adayı yapan ve akademinin hiç sevmediği büyük usta. ama sonunda oscarı kaptı.

futbolcularin kafasindan gecenler

forvet: lan şu tribündeki manitada fena değilmiş.sevgiliside yok herhalde yanlız başına oturuyo. gol atınca ona doğru koşayım bari. bakarsın ta burda bi elektriklenme olur.

turk kurdu

dünya üzerindeki en büyük kangal kurt kırmasıdır.

29 şubat ta doğmak

en doğulmucak günüdür. arkadaşlarınla 4 yılda bir doğum günü kutlucan, 4 senede bir hediye alcan. ama bizim uyanıklar doğum günleri 29 şubat olmasına rağmen hediyeler için 28 şubat'ta kutlarlar.

tekrarlanan kelimenin anlamsızlaşması

bir çok yerin ismi bu şekilde değişmiştir. ben aydın'ın ilçesi olan germencikte otururken buranın isminin nerden geldiğini merak etmiştim. ilk isim dürmencikmiş daha sonra kullanıla kullanıla değirmencik olmuş oda kullanıla kullanıla germencik olmuş. bakalım bundan sonra ne olcak.

bira icerken entry girmek

hayecanla çok beyendiğin bir entryi okurken alkışlamak isteyip elindeki birayı klavyenin üzerine dökme eylemi.

balçiçek ilter

mit'te çalıştığına dair komplo teorileri üretilen köşe yazırı.

deja vu

sıkıldım mı uyudum mu anlayamadım bir film.

bulgarca

bizim dilimize benzediği soylenen dil.

kafayı yemek

bunalmak ve etrafında bulunana her seyden soğumak nefret etmek.

yeşil yol da süngeri ıslatmayan şerefsiz

yeşil yol filminde Percy Wetmore karakterini çok iyi canlandırarak, karakteri nefret ettirmeyi başaran başarılı bir oyuncudur. ama yeşil yoldan sonra kaybolmuştur.

sam rockwell

2007 yılında gösterime girecek olan The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford filminde brad pitt'le filminde oynayacak olan arkadaş.