bugün

dinizimde ağır suçtur.
Bunun bir de fantazisi var. Yani kadın "bana tecavüz et" diyor. Partneri de "tamam" diyor ve fantazi gerçekleşiyor.

Karşılıklı rızanın olmadığı bir durumu karşılıklı rıza ile yapmak ne derece "tecavüz" oluyor ve ne derece o hissiyatı yaşatıyor tartışılır.

Bana kalırsa bunun fantaziliği de tartışılır da neyse.
daha çok kadınların yaşadığı bir durum.
insanlık suçudur. ruh hastalırı şizofren kişiler her an etrafımızda dolanıyor bi bakmışın hiç ummadığın anda birillerine tecavüz etmiş. bunların cezaları çok ağır olmalı.
Tecavüz saldırı, taciz cinsel sarkıntılık.
Bitmesi için önce eşitliğin sağlanması gereken iğrençlik.
Erkeklerin genetiğinde olan adaptif bir davranım.
Aynı şekilde kadınlarında öyle. Tecavüze uğrayan kadınlar hakkında yapılan araştırma kan donduran cinstendir.
Öyle ki yapılan araştırmada tecavüze uğrayan kadınların %50'si orgazm olmuştur..
birader az daha entryi çekiştirsek polis sabaha evinden alcak hala tatava yapıyon amk.

sonuna kadar haketmişsin.
herkes bilecek haddini.
(#43815272) tecavüzü eleştirdiğimiz için eksi yağmuruna tutuluyoruz.

uludağ sözlük bu kadar boktan bir yer işte.
Şak diye orospu damgası vurulabiliyor devirden ötürü. Tecavüz, tecavüz edilenin değil edenin suçudur. Utanacak olan edilen kişi olmamalı. O istemedi böyle olmasını. Her seferinde kendimi yitiriyorum gördükçe
Kadınları ezip bitiren iğrenç şey.
19 Temmuz 2000 Hürriyet
görsel
Bunu normalleştirmek kadar bayağı bir şey yoktur sanıyorum yeryüzünde. Normalleştirmeyiniz, fikirlerinizle insanların beynine de tecavüz etmeyiniz. Lütfen.
büyük ihtimalle güdüsel olan bir davranış.
arkaik dönemlerdeki avcı toplayıcılarda kümeler arası çarpışmalar bir hayli fazlaydı. kabileler erkeksiz kaldığından dolayı hem yüksek statü ve düşük statü sahibi erkekler için tecavüz çok pratik bir yöntemdi. bu şekilde genlerini aktaran erkeklerin nesli devam etmiş olabileceğinden dolayı adaptif bir davranış olabilir. öbür türlü modern savaşlarda bile böyle tecavüz vakaları başka hiç bir şekilde açıklanamaz.

bununla ilgili bir araştırma bile yapılmıştı. eğer erkeklere hiç bir engel olmasaydı bir kadına tecavüz eder misiniz diye sorulduğunda erkeklerin %35 tecavüz edeceğini itiraf etmiştir.
https://spssi.onlinelibra....1540-4560.1981.tb01075.x
Tarih boyunca kadın hep başkasının malı olarak görürdüğü için asla gerektiği tepkiyi çekmemiştir. Örneğin tarih boyunca çoğu yasal sistemde tecavüz mülkiyet hakkının ihlali olarak değerlendirilir, kurban tecavüze uğrayan kadın değil ona sahip olan erkektir. Toplum böyle oldukça yasalarda sözde cözümü mülkiyetin el değiştirmesi şeklinde bulmuş. tecavüzcü, kadının babasına veya erkek kardeşine para ödeyerek kadının mülkiyetini üstüne alıyordu. Hatta eski ahit tecavüze şöyle bi çözüm getirmiş; "bir adam nişanlı olmayan bir bakireyle karşılaşır, onu ele geçirip onunla yatarsa ve bu kişiler bulunursa, kadınla yatan adam kadının babasına 50 şeker değerinde gümüş vermelidir, böylelikle kadın onun karısı olur" çoğu insanın inandığı metinler bile kadını birine ait olan bir mal olarak görüyor, kefaleti ödendiğinde kadını tecavüzcüsüne peşkeş çekiyor ve konuyu kapatıyor. misal bir kocanın karısına tecavüz etmesi suç olarak sayılmıyordu çünkü kadın zaten onun malı,kadının kocası olmak kadının cinselliği üzerinde tamamen kontrol sahibi olmak anlamına geliyordu. Aslında bu dediklerim çokta uzak bi yerden değil hala çoğu ülkede kocanın kadına tecavüz etmesi suç olarak sayılmıyor ne acı ki. Tüm bunlar göz önüne alınıp düşünüldüğünde tecavüzün hala bu kadar yaygın olabilmesinin belki de en büyük nedeni budur, toplum hala kadını bi erkeğe ait (babası, abisi, kocası vs.) olarak görüyor. Bu böyle gidikce kadın bagımsızlığını tam olarak almadıkca, birine ait olmadığını göstermedikce, tek başına var olamadıkca da tecavüz hala yaygın olucak ne yazık ki. işte bu yüzden kadının özgürleşmesi gerekiyor. Ve eklemeden geçemiyeceğim coğrafya kaderdir.
Mef'ul olanın psikolojisini bozacak, yaşama bakış açısını değiştirecek, cesaretini ve gücünü kıracak şerefsizce eylemdir.

Fakat böyle bir iğrençliği iftira malzemesi yapacak şerefsizlerde vardır. Gece afedersiniz ikiside içip içip münasebet kuruyorlar sonra sabah kalktığında tecavüze uğradım diyor. Nasıl kanıtlayacaksınız?

En acı olanı ise masum şefkate çok muhtaç canımızdan çok sevdiğimiz evlatlarımıza küçük kardeşlerimize bu seytanlığın düşünülebilmesi. Böyle birşey bizim memlekette nasıl olur, nasıl artar bu rezillikler anlamıyorum. Fatih altaylı mıydı kimdi, bunlar gündemde tutuldukça reklamı yapılıyor aslında demişti.
maalesef günümüzün üzücü sorunlarından. çözüm bulunması temennidir.
kaçınılmaz olduğu anlarda zevk alabilen varsa helal olsundür.
Kadınları sikelim yani onu diyor.

Bunda beyin varsa siksinler beni.
Başlıkla yazar nick uyumu.
zaten hepimiz modern iş hayatında işveren tarafından her gün tecavüze uğramıyor muyuz.
her gün kendime tecavüz edip, her sabah yeniden doğuyorum.

ve hepiniz buna göz yumuyorsunuz.
Haddinden fazla eleştirilen bir eylem. Bu kadar düşman olmaya gerek yoktur.
kuzum sizin derdiniz nedir. insan ibret almaz tehlikededir.
Şerrrref yoksunu insan diyicem de insan* kelimesi olmadı ama hayvan diyipte o güzelim canlılara da hakaret ermek istemiyorum yani düşünün artık bir şey diyecek kelime bulamıyorum..
güncel Önemli Başlıklar