bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    beylikdüzü'nde kapali eglence merkezimiz. hehe osuruktan teyyare. on yasimdayken cok eglenmistim ama. sonra yirmi yasinda tekrar gittim yine eglendim anasini satiim. yalniz o trenin en onune binmekle beyin hucrelerime epey bir zarar verdim zamaninda. en onune oturmayin, kafayi her virajda demire vuruyorsunuz, ve gayet senkronize oluyor yanda oturan arkadasla. bir de alabora'ya binince cuzdan gayet problem oluyor, surekli bir gotten cikip doyasiya kaybolma istegiyle tutusuyor cuzdan. bir de cumhuriyetmis burasi, sanki secimle giriyoruz iceriye. hey allam yaa.
    11 ... laz pacino
  2. 2.
    nedense istanbul denilince sultanahmet, kapalı çarşı, boğaz ve taksim'den sonra akla gelen 5. mekan ismi.
    1 -1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    reklamlarda görüldüğü kadar ilginç bir yer değildir. artık müşterisi de iyice azalmıştır. alabora gibi ilginç bir alet vardır uzak durulması gereken.
    2 -1 ... palta
  4. 4.
    artık müşterisi kalmamıştır, kapalıdır bu yer 2006 nisandan beri, boşuna gidilmemelidir.
    1 ... the kene
  5. 5.
    arkadaslarımla kozyatagından yola cıkıp,2 saat suren bir yolculugun sonunda vardıgımız ama pazartesi oldugu için kapalı olan,aynı yolu içerek dondugumuz eglence mekanı.
    1 -1 ... alpertini
  6. 6.
    avrupanın en büyük kapalı eğlence merkeziydi,şu anda akıbetinden haberim yok ama güzel anılarımız var kendisiyle..

böyle bir tane daha vardı ama daha küçüktü,ufaktı tefekti:

(bkz: fame city)
    -1 ... the godfather
  7. 7.
    sinerama diye bir bölümü vardır buranın.görüntüyle eş değer zamanda koltuklar da hareket eder.tabi aynı filmi en az 6 ay oynatmaları nedeniyle işin bokunu çıkarmışlardır.
    2 ... chilavert
  8. 8.
    an itibariyle bir suredir kapalı oldugunu ogrendigim eglence merkezi. kapanmasının nedeni sanırım gerçekten de çok güvensiz olması. fakat sitelerinde yenileme calısmaları olduğunu belirtmişler.
    http://www.tatilya.com
    ... alcoholica
  9. 9.
    (bkz: uludağ sözlük tatilya zirvesi) * *
    1 ... pafküf
  10. 10.
    küçükken okul gezisi ile gittiğimde çok eğlendiğim, fakat büyüyünce alabora hariç bir numarasının olmadığını anladığım kapalı eğlence merkezi.
    ... cruiser
kapat