bugün

-sözlük yazarlarının 3650 gün sonraki halleridir.
-1157 yazarın hepsini teker teker yazamayacağım,hepsini tanımadığım ve bazılarını yazmayarak unutacağım ve insanları üzeceğim için üstün tahmin yeteneğimi sergileyemeyeceğim,yazarlara nefes aldığı zaman zarfı boyunca hayatlarının tam da istedikleri gibi olmasını dileyeceğim başlık.
kendisinin ne olacağı hakkında kimsenin bir tahmini olmayan yazarın öyle boş boş bir şeyler yazdığı entry

Düzeltme ihtiyacı hissettim; burada boş boş bir şeyler yazan ben oluyorum, yani alınganlık yaptım. bazı arkadaşlarım yanlış anlamışlar.Yani benim hakkımda kimsenin tahmini yok ona bozuldum :0)))
anketör olmuşlardır.* *
inşallah bugünkünden iyi, 10 yıl bir gün sonrakinden kötü durumda olurlar dileğini tutabileceğim merak konusudur.
not:layynnn ben 10 sene sonra da uçar kaçar biri olcam ama hepiniz moruklayacaksınız dede diycem size peeehhhhhh
cino 74 on yılda sözlüğe yazdığı tüm entryleri toplayarak bi kitap çıkardı.. kitap tüm dünyada bestseller oldu... bazı gazeteler kitabını haftasonu ekiyle birlikte dağıttılar.. almayanı dövdüler..(epey kalın bi kitaptır on yıl dile kolay)
kemalettin şentürk: bir tv programında ebenin amı ali sami derken yakalandı.
ilteber selim:başbakan oldu,sınıfı,hatta bütün italyan lisesini probusla beraber ateşe verdi... ahmedinecad ile anlaşıp irandan güzel miktarda atom bombası aldı rusya,çin ve amerikayı vurdu... apo yu taksim meydanına saldı,barzaniyi öldürttü... diyarbakırada isveçten getirttiği hatunları yerleştirip ordaki halkı isveçe gönderdi...

probus:ilteberin içişleri bakanı oldu,kuran kurslarını ve imam hatipleri kapattırdı... türban/kara çarşaf/cüppe benzeri şeylerle dolaşanları direk içeri götürcek yasa tasarısını hazırladı akabinde kabul ettirdi...ülkü ocaklarını kapattırıp yerine halkın yararlanması için çeşitli eğitim merkezleri kurdurdu...
ARNOLD UN KAS YAPiiM AMACIYLAIKINIRKEN KABA ETiNi NAZiK YERDEN PATLATMASI NETiCESiNDE MALULEN EMEKLiYE AYRILMIŞ OLACAĞI HALDiR.
pandora:hala tekspor u ve müge yi anlatacakk
ferrole: insan kaynakları konusunda dünyaca ünlü bir isim.
asiti kaçmış kola: yazar, modacı, içmimar, danışman, tasarımcılık konularının her birinde başvurulan bir duayen.
engineer: dünyanın en yüksek binalarının projelendiricisi olarak namı yürümeye başlayacak.
nevergonnabe: hala isanbulu geziyor.
can: çok sevdiği mahallesinde yaşamaya devam edecek.
baybars: vücut geliştirme yarışmasında dünya birincisi oldu...

Coincidental Magic: "an ex por" yaparkan bir kaldı, kalış o kalış..

can: dağda jogging yaparken yukardan düşen dev kayayı görüp "seksik seksin" diyerek görünmez kazaya(!) kurban gitti..

fth: kazara aziz yıldırımla beraber asansöre bindi..aziz yıldırım'sız indi..

eqin: hala hazirlik okuyor..

haznedaroglu: hala öss ye hazırlanıyor..

montajelemanı: yaş haddinden emekli oldu..*

nevergonnabe: ingiltere konsolosluğunun önünde açlık grevi yapıyor 10 yıldır!

zall: hawaii de gününü gün ediyor..entryler bahane; deniz, kum, güneş, kızlar şahane
vay be gidiciymisim demek ki dedigim durum.bari 10 sene daha yasasaydık ya.*
torunlari toplamis bi sözlük yazari
"ben 3645 gun evvel uludag sozlukte su bugunku meshur olan varya hee onda yazar iken biri
sozlukculerin 10 yil sonraki halleri diye bi bolum acmisti"
her biri 10 parmak klavye kullanan gözlüklü insanlar olacaklardır.
olric : bu gidişle erecek kendini aşıp ermiş ulu yüce şahıs olacak leb demeden şeceremizi sayacak

yawuz ve salca : birlikten kuvvet doğarı ispatlayıp köşe yi dönecekler

omayra : olric ten aldığı eli başarıyla yürütüp hocasına çekecek
bu öksürme böyle giderse bir selvi ağacının altında sonsuz uykuya dalmış olurum herhalde
uludagın ekşiye çaktığı sene olacaktır.

-hanım, aç gari intereti accık uludaga yazayım
-aah bey aaah..seni attıl...
-hastalığın bu döneminde bu normal hanaımefendi.
-ühü
(bkz: evli ve çocuklu) ***
asiti kaçmış kola ve tucimania'nın evliliklerinin bilmem kaçıncı yılını kutlamaları.
(bkz: ununu elemiş eleğini asmış yazarlar)
yeni uu otomasyon sistemi nde ders almak için uğraşıyor olabilir. *
deep : manav olur kesin. bıkar o zaman internetmiş bilgisayarmış
montajelemanı : yeşilçam emektarı olur. saçlar atkuyruğu, pipo falan görürüm sonra senin msn blokunu ehe.
mey : manyak olur kesin. bıkar o zaman kırbaçmış, şeymiş.
vandal mimar : sirozolur böle içmeye devam ederse.*