bugün

bir uludag sozluk yazari.*
uludag sözlüğe girmemi sağlayan yazar. az gelişmiş konan'dır kendisi. sonunu getiremediği öyküleriyle ünlüdür.
akıllı sözlük yazarı öğrenmeden yorum yapmıyor, takdir edilesi bir özellik...
düşündüğünü olduğu gibi yazabilen ender yazarlardandır kendileri
ayrıca vücut geliştirmedeki üstünlüğü dillere destandır.
(bkz: doktor korkuyorum)
(bkz: azmış)
sağ tarafa bakarken sol tarafa şut çekebilen sözlük yazarı.

(bkz: halı sahalarımızda ender görülen hareketler bunlar)
(bkz: ümit özat)
(bkz: kaleci katili)
özelden attığı 'selam bayan, seviyeli bir muhabbete ne dersin?' tadında mesajin geyik olduğunu farzedip, ekin isminin unisex bir isim olduğunu öğrenmesi gereken yazar.
beni buraya davet eden T.C. vatandaşı. ayrıca o anki psikolojik durumunu sürekli msn imzasında anlatan kişi.
sozlukle alakali,anlayisli bir yazar.
tabu oynunda tek rakibim olan yazar.*
hatırşinas bir sözlük yazarı.
sözlükte taktir ettigim nadir yazarlardandır.
entrylerini okurken sağ köşede kendi nickimi aradığım yazar.
(bkz: kafa dengi)
sözlükte kafa olacak nadir insanlardandır ve bazı gerçeklerin farkında olan da nadir insanlardandır.
-"ya tamam biraz sivri dilli olabilir,ama tanımadan bilemezsin değil mi asit?sen insanlara etiket yapıştırmayan birisin.tanı ondan sonra kararını ver" felsefesini benimsemiş bir uludağ sözlük yazarının(ben yani (bkz: asiti kaçmış kola))tezini son damlasına kadar doğrulamış,"iyi ki seni tanımadan yargılamamışım" dememe sebep,
-aslında biraz düşününce konuşacağımız çok konu olduğunu bildiğim,
-ağrılardan çatlayan başıma rağmen kendisine yorum yazdığım,
-açıklayıcı,kendini "buradayım" diye belli eden entrylere sahip,
-ingilizcesi pek bir iyi,
-birçok ortak noktamız olduğunu düşündüğüm,
-kendini çok iyi tanıyan,
-en sevdiğim huyunun objektif olmak olduğu,
-"iyi ki sözlüktesin" yazarıdır.
yakışıklı , yapılı , iyi niyetli sözlük yazarı *
Eski türklerin besledigi kaplan.
entrylerinin okudukca "iste tam sozluge lazım olan yazar tipi" sözünü tekrar tekrar söylememe neden olan sahsiyet.
müzik zevki takdir edilesi yazar.
bir dönem "goethe'nin ilk adi nedir" sorusuyla özdeşleşmiş olan sözlük yazari ve düşünür.en sevdiği spor curling dir.
sözlükte tanıdıgım en kıyak ve aklı çalışan, bazı olayaların farkında olup bunların dogrulugu için mücadele eden bilgili, onunla aynı cephede oldugum yazarımız.
beni sözlükte en cok(istisnaları saymazsak) hatta abartmıyorum tek kopartan yazardır...helal olsun sana *
oldukça güzel ve kaliteli entrylerde adını gördüğüm yazar. severek ve gülerek okuyorum.
tanıdıkça sevilen insan, durum adamı.
gerçekten güldüren yazar yeni yazılarını bekliyoruz.