bugün

hoş gelmiş yeni yazar. yazarsa iyi yazar.
mühendis olsa gerek.*
olası uludag sözlük mantı zirvesinin organizatörü olacak kişi. *
enginarın dişisi.
uludag sozluk mantı zirvesini fulyadaki fakirhanesinde yapabilecek kişi. mantılarsa bizzat kayseride yaşayan validesi tarafından doldurularak gönderilecektir. bir zirve yapmanın koca binayı yapmaktan zor olduğunu anlayacaktır ayrıca.
mantı diyosa kayserili olabilesi mümkün yazardır.palta ile ortaksa yakında firmayı devralır. birinin paltayı uyarması gerekir.
uludağ sözlük bünyesindeki en değerli yazarlardan biri. amacı kimsenin kalbini kırmadan fikirlerini belirtmekse de bazıları tarafından kalbi feci şekilde kırılan yazardır. ayıp edilmiştir.

edit: yok lan o kadar da kırılmamış kalbi
son zamanlarda entrylerine şahit olmadığımdan dolayı kendisine kızdığım yazardır. bugun en az 10 entry girmesse haftasonu istanbulda bir box maçı zirvesi kaçınılmaz olacaktır.
uzuzn uzun sohbet ettiğim kanka olduğum hoş sohbet insan. *
ayak üstü de olsa sohbet etmekten onur duyulacak insanlardan...daha fazla entry girmesi güzel olurdu. *
zirve yazarıdır kendisi. aylardır sözlüğe tek kelime yazmamasına rağmen 4 zirveye katılarak, hatrı sayılır bir sözlük yazarı muamelesi görmüştür. ha bu arada bu adam sözlüğe yazmadığı sürede, nişanlandı ve de aralıkta askere gidecek. biz burada entry girerken adam neredeyse yüksek lisansı bile bitiriyordu. buradan az zamanda çok iş başaran bu kardeşimi tebrik ediyorum.
kendisine karşı ciddi bir mahcubiyete düştüğüm yazardır. bu entry i de kendi başlığına yazmaktayımdır ki kendisinin kim olduğunu bir daha unutmayayımdır. burdan bakar bakar hatırlarım nerden ne zaman tanıştığımızı. aksi halde saatlerce zaman geçirdiğim bir adamı bir kez daha unutmanın vicdan azabını kaldırmaz benim ruhum. *
engin diye bir isimden türemiş.
ama neye türemiş muallak.
bir ara çok sık takip ettiğim yazar. kendilerine aylar önce attığım mesajı söyleyince dayanamayıp sözlüğe girmiş ve teşekkür etmeyi unutmayacak kadar nazik insan.. *
Microsoft sertifikali sistem mühendisi .. Bu sertifika eğitimi kurslar tarafından veririlir.
mühendis yazar. tanıştığımıza çok memnun oldum. ayrıca askere gidiyormuş adam, ruhumuz bilem duymayacaktı. bir nevi en büyük asker bizim asker kişisi...
türkesi: enjıniır
(bkz: ajdar anik tan ben machine engineerim)*

(bkz: cekilin ben doktorum)
zirvede ortalıkta nickini sorana "engineerım ben, engineerım ben" diyen yazar. ulan bu nasıl nick? ben de engineerım ulan! sen misin bu alemin tek mühendisi?
yarı meslektaşım, tam devrem. ktm'lerde sürünmüş kişi.
pek çok yazarın aksine, kendini tamamen at gözlüğüne teslim etmemiş bir yazar. bir mühendis adayı olarak, ismini çok beğendim ama ingilizce olduğundan almamıştım.* ayrıca, şimdiden söylemek istiyorum. namerde yem olmaktansa dağlara çıkmak, yiğitlikte kanundur.*
entry mühendisi yazar.
eksi vererek ibadet yaptığını böylece bir çeşit cihat ettiğini sanan zümrenin bir mensubu.
entrylerinde gercektende kaliteden ödün vermeyen, dürüst ve özgün bir düsünceyle konu hakkinda ki düsüncelerini, deneyimlerini ve bilgilerini bizimle paylasan yazarlarimizdandir efendim kendisi.*
edit: *
(#3046257)
sözleri ile ancak hacet giderilebilen yazar.
umudumuz büsbütün kırılıyor, bunları görünce...