bugün

Paradan sıfır atılacak diye yorumladım ben. Hakkımızda hayırlısı olsun..
endamı yerinde kırmızı paltolu bir kadınla ilişkiye giriyordum. ciddiyim bu rüyayı gördüm ve hala aklımda.
muhtarın oturma organının açıkta kaldığını gözler önüne seren yazar rüyalarıdır.
ilginç Rüya görme hususunda kimse benimle yarışamaz sanırım. Akıl hastası olduğum için böyle olabilir.

Mesela daha yeni rüyamda Çin'de çok yüksek bir tepedeydim. Her yer yemyeşildi. Birisi gelip bana 4-5 yaşlarında Çinli bir kız çocuk emanet etti. Çocuk tepede bana el kol hareketleriyle bir şey anlatmaya çalışırken geri geri gidip uçurumdan aşağı düştü. Düşerken gördüm inanılmaz yüksek bir yerdeydik aşağısı görünmüyordu. Hemen kızı aramak için koşmaya başladım. Aşağı sokaklarda gezdim ama yoktu. Birileri bana aquaparkın o izada olduğunu oraya düşmüş olabileceğini söyledi. Aquapark 3 katlıydı. Her katında yüzdüm ve gördüğüm tüm çocuklara baktım. Bu sırada havuzun içinde balinalar vardı. Bir balina o kadar büyüktü ki arada suda zıplayıp kuyruğunu havuza vuruyordu ve havaya 20 metre civarı şu sıçratıyordu.

Sonuç olarak kızı bulamadım. Adrenalin dolu bir rüyaydı. Çocuğa çok üzülerek uyandım.
Geçenlerde rüyamda milli piyangoyu tutturmuştum, 5 milyon tl. Yanımda da şener şen vardı.(namuslu filminin son 15 dksındaki hali ama). Parayı aldık bana yemek ısmarla dedi yok o iş yaş dedim adama(halbuki gayet de bonkör biriyimdir.) uyanınca içime dert oldu. Eğer şener abiye bir yerde rastlar isem kesinlikşe bunu anlatıp kendisini yemeğe götürmeyi teklif edeceğim.
dün gece kadının biri kafama kese geçirio kaçırıyodu o değip herkül gibiydi mübarek kaçamıyodum da yine zırlıyodum bıraksın beni diye sadece fmelşd.

herkül kadın bul beni.

özr dlem ilginc rüya göremediğim icin.
bu gece gördüm, sürekli 100'lük banknot getiriyorlar ama uçları kopuk, diyorum bunlar geçmez alırken dikkat etsenize, ucu kopuk paraları getiriyorsunuz. hatta 5 adet idi.

demek bana bi' masraf göründü, buna delalet bence.
hayır kardesim masraf demek degil kara para aklayıp zengo olucaksın. hadi hayırlı olsun.
Uzun süredir konuşulmayan kişiyi rüyada görüp aynı kişinin uyanır uyanmaz mesajını görmek daha ilginçtir.

At murattır, yeşil ottur, metafizik vardır. Ewed.
pencereden baktığımda ortalığın inlediğini, türlü hayvanların panik halinde kaçıştığını (aralarında sadece köpekler olduğunu hatırlıyorum diğerlerini hatırlamıyorum) görüyorum.
en sonunda da peşlerinde bir aslanın olduğunu ve onları kovaladığını görüyorum.

ortalık durulduktan sonra evden çıkmışım. (gerçek evimde değilim ama yine bir apartman dairesindeyim ve farklı olarak koridor şeklinde bir girişi var.) dişarı çıktığımda kaçan sadece bir köpek görüyorum ve aslanla karşılaşabileceğimi düşünüp korkup eve geri dönüyorum.
okuduğum kitabı rüyamda görmüştüm. sonradan okul kütüphanesi olduğunu anladığım yere gidiyorum ve okuduğum kitabı oradan alıyorum. (orada gerçektekinden daha kalın, 238 sayfa olduğunu görüyorum.)
bir sınıfa giriyorum ve lisedeki hocamı görüyorum, sınıf tahtasının üzerine siyah ciltli devasa bir kitabı açarak koymuş, ders anlatıyordu.

normalde pek sık rüya gören biri değilim ama ertesi gün de kendimi ve bazı ortaokul arkadaşlarımı, yetişkin halimizle ortaokul sıralarında otururken fen hocasının karşısında gördüm.
orada bulunma sebebimiz, dersleri geçememiş olmamızmış.
normalde görmediğim, tanımadığım iki kişiyi görmüştüm. bir gecekondudan bir kız içeri giriyor ve evde annesi var. kızın uzun dalgalı saçları vardı annesi de başörtülüydü. kadın evde piyano çalıyor, bir yandan da ağlıyor. bir şeyler de söylemişti ama şu an hatırlamıyorum.
tanımadığım birkaç hintli gördüm bana abi çekiyorlardı.* sonra kitap okuyorduk içinden bal paketleri çıkıyordu. baya güzeldi tadı serinlik hissi veriyordu.

önceleri de bina boyutunda metal kaplama karasinekler görmüştüm.
ben bir kere eskiden ama rüyamda sözlükten birini görmüştüm kim hatırlamıyorum şimdi.
adamın kafasında sözlükteki profile koyduğu obje fotoğrafı vardı.
Ehliyetim olmadığı halde sürekli rüyamda araba sürmem.
Köyümüzü zombilerin basması hadisesi.
tanrı'yı gördüğüm rüya ilginçti gerçekten. kaç yıl geçti hala etkisinden kurtulamıyorum.

(not: şizofren değilim çok şükür. ahahah)
rüyamda bir tavuk bana mektup göndermişti.
1 tane normali yok hangi birini anlatayım...
Tom hardy ile rakı içiyordum geçen.
görsel
Yıllar önce rüyamda, sen şeytansın deyip suratına su fırlattığım biri vardı ahahajah. Yıllar geçti ama kardeşlerim halen onlara anlattığım bu rüyayı hatırlatıp gülerler.
Dans eden bir çift aslan. Çocukken gördüğüm bir rüyaydı hala unutmuyorum saçma sapan bir şeydi. Ne alaka yani bilemedim.
ben rüya görmem kırk yılda bir görürüm onuda dinen sakıncalı olduğu için kimselere anlatmam caiz değildir.
rüyamda soyunduğum zaman kabusa dönüşmesi ve gerilimli hal alması.