bugün

entry'ler (675)

en son sinemada izlenilen film

(bkz: the great gatsby)

Açık hava sinemasında boğaza nazır lüks bi otelde. valla şahaneydi. En keyif aldığım sinema deneyimiydi.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

Yapılan. Yaptığın şeyi geriye alamazsın.

evlenmemek için geçerli ve güzel nedenler

Koskoca ömrü bir erkeğe adamak fikrinin hiç iç açıcı olmaması.

Bu sadece size özgü mü sandınız erkolar?

yazarların sikko dertleri

Evimi özledim. istanbul bana dar.

temu

Ben bu siteye aşık oldum o da bana karşı boş değil. Aldığım ürünler geldi hepsi birbirinden güzel. Artık Trendyola bakasım gelmiyor.

Birbirinden güzel çelik takılar 10-20 lira şaka gibi. Birebir aynı küpeyi 240a iteliyorlar trendyolda. Çanta, çorap mini pervane, Toka, terlik, pijama takımı gibi şeyler aldım. Kendi evime gider gitmez bir sürü pratik ev aleti de alacağım.

Yorumlara ve puanlamalara iyi bakın kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

kendinizden 45 yaş büyük biriyle evlenir miydiniz

20 sene sonra abberline nın henüz doğmamış kızlara yönelteceği soru.

türk erkeklerinin yüzde yetmiş çirkin olması

https://m.uludagsozluk.com/e/47082260/

Cevabını da almıştın.

türk erkeklerinin yüzde yetmiş çirkin olması

itiraz eden çıkıp gösterebilir ben istisnayım diye.

günün psikolojisini özetleyen şarkı

Vay yine mi keder yine mi pms dönemi.

https://music.youtube.com...g&si=0rx_n68WOHQGAz3r

karısı çirkinleşince boşanan erkek

Aferin ona destekliyorum. kadın ömrünün geri kalanında bir pislikten kurtulmuş olur.

mal olmak

Kendime sıklıkla hatırlattığım özellik.

sevgiliyle aynı evde yaşamak

Erkekler için kazanç kızlar için enayiliktir. inanmayın kızlar sorumluluk almaktan kaçan basiretsiz erkeklerin Süslü cümlelerine.

midyeye iyi gelen şeyler

(bkz: gaviscon)

sözlük yazarlarının kahvaltıları

Minniemay ile kahvaltıya doğru.
görsel

kadınların ideal erkekte kendileriyle çelişmesi

istediğiniz kadınlar size yüz vermiyor diye bin türlü aforizma sıçmayı bıraksanız mı artık?

Herkesin ideali kendine bunu komple bir cinsiyete mal edemezsiniz.

sözlük yazarlarının nah ları

Tapulu malın mı başlık sana mı soracağım at kafası.

sözlük yazarlarının nah ları

Beraberinde yüzümün göründüğü de var isteyene özelden atarım. Anlamlı olur sizin için.

iyi geceler

Herkese iyi geceler biri hariç.

sokak köpekleri

Hassas kalpler için dünya cehennem. ama aynı hassasiyeti insanlara göstermiyorsunuz.

Kısırlaştırılan küpelenen sokak köpeklerinin artık saldırgan olmayacağını kim söyledi size?
Van’da kısırlaştırılmış küpeli bir köpek tarafından boynundan ısırılarak öldürülen çoçuğun ailesine anlatın bunları.

Ya da yine Van’da çocuğunun parçalanmış kolunu bacağını elinde poşetle farklı yerlerden gözyaşlarıyla toplayan babaya anlatın.

Size çok sevimli uslu görünen köpek 2 dk sonra bir başkasını sebepsiz yere parçalayabilir. Evimin yakınında sürüler halinde gezen başıboş köpekler yüzünden biber gazıyla dolaşıyorum. Ben her gün bu korkuyu çekmek zorunda değilim milyonlarca insan gibi. Sabahın köründe okula yürüyerek giden çocuklar, işçiler ne yapsın? Tuzu kurular anlamıyor.

Ayrıca:
https://eksisozluk.com/entry/166445829

yasayı geri çek

Önceden Şöyle olsaydı böyle olsaydı diye konuşmanın mevcut duruma hiçbir faydası yok. Şu an kontrolsüz şekilde üreyen köpek sürülerinin önü alınmazsa çok daha korkunç tablolarla karşılaşacağız bunlar tek seferde 8-9 Enik doğuruyor. Kaçını kısırlaştıracaksın sanki seferberlik bile olsa. Mevcut sayıları da sorun kısırlaştırmak çözüm değil. birileri vicdan mastürbasyonu yapacak diye daha kaç çocuk kaç yaşlı kaç insan parçalanıp ya da kaçarken araba altında kalıp can verecek?

Yaşadığımız dünyada öncelik insandır nokta. Gerçekten mesele hayvan sevgisi olsa bu çığırtkanlar vegan olurdu. Yılana, çıyana ,böceğe, sineğe aynı kucaklayıcılıkla yaklaşırdı. Muhalefet olmak için muhalefet olmaya ikiyüzlü yaklaşımlara tahammülümüz kalmadı. O sokak köpekleri aç, susuz, sefil yaşamaktan çok mutludur kesin.

Benim en sevdiğim varlıklarım olan yeğenlerime şu sokak köpeklerinin birinin dişi değse ellerimle boğarım birileri kalkmış çocuğunu köpek parçalamış ebeveynleri toplantıdan kovuyor çocuğunu akp öldürdü diye. Siyasetiniz batsın. Akıl mantık yoksunları.