https://twitter.com/anlik...;t=J2LdKuczByJhbfkXXvHxlQ

guzel bir ablamizdir.

suudi arabistan medeniyette ve teknolojide turkiye'yi an itibari ile gecmistir cok net.

derdinize yanin amk.
Suud'lar pek yakında ülkelerindeki yobazlara, yallahh türkiye'ye demeye başlarlar.
Yakında namazıda yasaklar bu melun yönetim.
arabistanin bir asia ulkesi oldugunuda ogrenmis olduk boylece.
bundan sonra yobaz takımına "yallah arabistan'a" diyenler artık "yallah afganistan'a" demeleri lazım. arabistan'dan geri kalmaya başladık.
hoş, böyle giderse 3-5 sene sonra afganistan'ı da arar duruma geleceğiz.
Ben de inceden bir arap hayranlığı hissetmeye başladım, yalnız.
Üstünde la ilahe illallah Muhammeden Resulullah yazan bayrağı eline alarak poz veren yarışmacı.

Biz olsak o bayrağı abdestsiz tutmayız, kendi bayrağımızdan daha çok koruruz.
Kimbilir hangi prensin karısı olacaktır.
Hakikaten şaşırttı beni. Araştırdım, doğruymuş. Nasıl yani, bir de kılıçlı Arapça yazılı bayrakla poz vermiş??? Üstelik kadınlara ehliyet de veriyorlar artık. Kadınlar yüzü gözü açık tek başına sokaklarda dolaşabiliyorlar. Ben Suudi Arabistan bir şeriat ülkesi sanırdım, değilmiş demek ki. Şii Suriye, iran'da da benzer bir durum var. Sanıyorum burada islami mezheplerle ilgili bir fark söz konusu. Sünniler daha katı islamcı. Şiiler, Aleviler, Hanefiler vb. biraz daha ılıman gibime geliyor. Bence tüm mezheplerin islami ritüellerde bir reforma gitmeleri gerekiyor. Modern görünümlü camiler yapmakla islami reform olmuyor.
bütün dünya dincilerden sıkıldı. islamcılar daha yakın zamanda bir sürü ülkeyi mahvetti. irak, suriye, lübnan, filistin ve daha fazlası. hiç biri de ben ne yapıyorum demiyor, insanlara nasil bir kötülük ediyorum demiyor. din, şeriat kafayı yemişler. kadına hak gelmesine küfrediyorlar.
https://www.diken.com.tr/...018/06/suleyman_cakir.jpg

(bkz: din elden gidiyeaahhh)
bizim soysuz vatansız piçler araptan daha arap olmaya çalışırken araplar medenileşmeye başladı aq. şimdi bu kansızlara yallah arabistan'a diyemeyeceğiz. aksine arabistandakiler yallah türkiye'ye diyecekler. elimizde bizden daha geri bir afganistan kaldı.
herifler geriden gelip tur bindirecek bize neredeyse.
Bizim yobazlardan sevda türküsev kudurmuş twitterda. Araplar bile bıktı sanırım bunların gereksiz iğrenç gösterişçi dinci zihniyetinden.
Yallah zulu kabilesine.
Hakkı yenmiş kızın…
Bence lokman hekim’in ye dediği cinsten bir mahluktu..

Osmanlı zamanında böyle kadınlar için “odun kömür parasını sana yatırayım” derlerdi.
Gör bak, bu cesur adımı batı görür, o kızı ya dünya güzeli seçerler, ya da çok yüksek bi ödül verirler.

Dinciler daha da kudurur.
Tevhid bayrağına saygısızlık yabdı diyecek trollerin sesi ğödüne mi kaçtı?
Ege'ye demediğinizi bırakmadınız ikiyüzlü ciasal islam kuklaları. Hadi buna da deyin islam'a saldırıyorlar filan fişman diye. Kız elinde sallamış naber. Hem de Arabistan'da.
Bizdeki yobazlar artık Afganistan a yakışır.
--spoiler--
bizim soysuz vatansız piçler araptan daha arap olmaya çalışırken araplar medenileşmeye başladı aq. şimdi bu kansızlara yallah arabistan'a diyemeyeceğiz. aksine arabistandakiler yallah türkiye'ye diyecekler. elimizde bizden daha geri bir afganistan kaldı.
--spoiler--

Birde iran.