1. 1827.
    16 yaşında kızlarla evlenenleri aklamış genç şarkıcıdır. Başarılarının devamını diliyoruz.
    1 -2 ... ehlihakikat
  2. 1828.
    izlenme sayısında hile olan ve abartılmış bir balon. sadece türkiye'de bilindiği ve 77.000.000 nüfuslu türkiye'de 40.000.000 intermet kullanıcısı olduğu için izlenme sayısının bu kadar fazla olması imkansızdır.
    ayrıca abartılmış şişirilmiş bir balondur. bir bok olmadığı halde daha iyi şarkıcılar varken bu velet diğerlerinden daha çok konuşulmakta ve bilinmektedir.
    1 -6 ... cynd
  3. 1829.
    aleyna tilki
    Dudakları hoş olan şarkıcı. Evet.
    -2 ... kilevli 71
  4. 1830.
    bitiyorum ben buna çocuk denildiği dönemde de bitiyordum. çok süper bir şey. çocuk diyenlerde bitiyordu. kandırmayın olum tay gibi kız amk.
    1 -1 ... abdul alhazred
  5. 1831.
    Kişiliğini sevmek zorunda değilsiniz. Aslında hiçbir şeyini sevmek zorunda değilsiniz. Fakat olumsuz eleştiri yapıyorsan da sözünü eylemlerinle destekleyeceksin. Önce kötü konuşup daha sonra yalnız kalınca şarkısını dinlemeyeceksin.
    Yiğidi öldür hakkını yeme, demişler.
    Kişiliğini pek beğenmesem de şarkılarına kattığı şeyler gayet güzel ve yaratıcı. Yaşı küçük olmasına rağmen bir şeylerin gerçekleşmesi için gayret gösteriyor. Ama iyi ama kötü.
    Başarılarının devamını diliyorum.
    1 -1 ... elezhar
  6. 1832.
    Öyle yada böyle başarılı olan popçu.
    ... gozlerinmeyhanesi
  7. 1833.
    Kaygısız bir tip. Hani mahalle yanarken birisi saçını tararmis. Bu da maalesef biraz öyle. Aklı bir karşı havada.
    1 ... kopstar
  8. 1834.
    Sen olsan bari şarkısını çıkarıp göbeğini sergileyen ergen bir kız. Uçağa binince telefonla konuşup uyarı gelince de ben ünlüyüm ya istediğimi yaparım diyen insan tanesi.
    6 -1 ... kale3112
  9. 1835.
    ingiliz florence rose'un yerli ve şarkıcı olanı.
    -2 ... selia
  10. 1836.
    Genclerimize ornek gosterebilecegimiz bir kizimiz, okul okumak da neymis, bilim ilim nedir, hangi cagda yasiyoruz, kisa yoldan Para goturme devri.
    -2 ... daguluysabizneyiz