bugün

entry'ler (8296)

abd de mahkumlara kadın getirilmesi

1. mahkumların hepsi siyah.. ya bu ırk, mahkemeye selam verse 2 sene alıyor, ya da cidden eğitimsiz ve suça meyilliler.. amerika'da federal hapishaneler hariç county prison'lar vesaire özelleşmiştir.. otel gibi düşünün, %60 doluluğa sahip olmazlarsa kapatılırlar. demek ki, %60 dolması lazım.. kim dolduracak? hakim.. kimi dolduracak? yok mu hispanik, zenci menci bir şeyler.. gelelim eğitim hususuna... bu adamların normal bir zeka seviyesi var mı? var.. demek ki, eğitim için geçerli enstrümanlar yetersiz kalıyor..

2. herifler hakikate n primat gibi davranmış.. biz de askerlik vesaire yaptık, evet gözün takılır falan ama böyle ana babayı utandıran hareketler de yapmazdık.. olmadı, daha şapı-şerbeti, gitsin..

3. bunlar gündüz gözü böyleyse, ohoooo... gece ne filmler ne filmler dönüyordur..

abd de mahkumlara kadın getirilmesi

1. mahkumların hepsi siyah.. ya bu ırk, mahkemeye selam verse 2 sene alıyor, ya da cidden eğitimsiz ve suça meyilliler.. amerika'da federal hapishaneler hariç county prison'lar vesaire özelleşmiştir.. otel gibi düşünün, %60 doluluğa sahip olmazlarsa kapatılırlar. demek ki, %60 dolması lazım.. kim dolduracak? hakim.. kimi dolduracak? yok mu hispanik, zenci menci bir şeyler.. gelelim eğitim hususuna... bu adamların normal bir zeka seviyesi var mı? var.. demek ki, eğitim için geçerli enstrümanlar yetersiz kalıyor..

2. herifler hakikate n primat gibi davranmış.. biz de askerlik vesaire yaptık, evet gözün takılır falan ama böyle ana babayı utandıran hareketler de yapmazdık.. olmadı, daha şapı-şerbeti, gitsin..

3. bunlar gündüz gözü böyleyse, ohoooo... gece ne filmler ne filmler dönüyordur..

how i met your mother ın ahlak bozduğu gerçeği

1.5 milyar takipçisi olan bir dini tanıtmak için 1 milyar lira harcamak; 7 milyar nüfuslu dünyada borç içinde kulaç atan, sadece 100 milyon nüfuslu bir ülkenin diyanetine mi düşüyor?

Düşüyorsa, ben özür dilerim.. düşmüyorsa, bundan sonra barney stinson benim gözümde hacı nurullah barney efendi’dir..

belediyeler el değiştirince bütün foyalar döküldü

Diyanet, islam’ın daha iyi anlaşılması için yurtdışı gezileri düzenleyecek, aklınızda olsun..

Sayın şimşek bence kamuda tasarruf kapsamında değerlendirmez ama, kim bilir…

sinemaların batma aşamasına gelmesi

Yerli film yapımcıları, 10 kuruş paylarını 15 kuruş yapmaya çalışırken hatırlıyorum da, it gibi davranıyorlardı adamlara…

Şimdi ebelerini çaprazdan görüyorlar..

Kim bilebilirdi ki, dünyada bir salgın olacak, 2 yıl evde oturacağız ve dijital platformlar dünyanın en karlı işi haline gelecek…

nefise karatay

ilk çıktığı dönemi biliyorum..

Mali gibi ulusal bir değer uğruna kendini mahvetmiştir.

bir kadında ilk baktığınız yer neresi

Neresi bakılmaya değerse, orası..

Beline kadar saçı varsa ama elleri çirkinse, önce eline mi bakarsın?

Veya balistik füze kadar bazı yerleri varsa, gözlerine bakarım mı, denir..

Veya öyle akıllı konuşur ki, “ağzının içine bakarsın”.. o zaman da, fiziğin falan bir önemi kalmaz..

ups boobss nerelerde ramazan da bitti

Başlıklarını kapattırmışsa, Şahsi düşünceme göre artık o bir yengedir..

chp genel merkezi önündeki aşırı üks araçlar

Bence bunun ak parti kısmı da vatandaşa ihbar gibi olmalı , chp de, mhp de, hdp de..

nedir efendim, gümüşhane belediye başkanı toplu konut için toplanan parayı kripto parada batırmış, yarım saat önce haberlerde söylüyordu.. şimdi bu iddia doğruysa, elini vicdanına koy söyle kardeşim; bir tane oğlun olsa, dişinden tırnağından arttırıp “al sana para yolluyoruz, annen bileziklerini sattı, ben emekli maaşımı koydum, abin kredi çekti, bize bir daire ak desen; ki, vatandaşın parası da birinin bileziği, birinin kredi borcu, birinin emekli maaşıdır; bize hesaplı bir daire satın al” desen, oğlan da gidip parayı sanal bahiste yese; parayı helal edip, evlat diye bunun suratına bakar mısın, bakmaz mısın? Ya benim derdim artık birinin makam arabası, diğerinin makam odası da değil, lanet olsun; kardeşim yiyen o partilisi de senin paranı yiyor, bu partilisi de.. ikisi de seni bir yerine takıp randevu mu verecek?

Bak ben neye kızıyorum.. belediye bütçesinden güreş şenliği yapıp halka köfte dağıtan da aynı, altın varaklı padişah odası yaptıran da, tarım arazisini imara açan da, şehrin ortasına büyük kütleli bir toplu konut yapıp şehrin rüzgarını kesen de, eski binanın yerine kat arttırımı verip tek şerit yol genişliği olan yerde arabalardan ambulans geçirtmeyen de…

Ya bu şehir de, bu para da hepinizin parası.. hala yok chp, yok ak parti…

Maaş zammına gelince mhp ile hdp milletvekilleri aynı kanuna evet demeyi biliyor, işin içine para girdi mi ak partili, karadenizli müteahhitler izmir belediyesinden harika iş alıyor.. bence herkes gördüğünü ortaya döksün, kim ne yiyor, hep birlikte görelim..

Chp belediyesi, ak partili’nin verdiği vergiyle audi alıyor; ak partili başkan izmir’den gelen vergiyle kripto oynuyor.. sonuç? Senin benim kulağımızın arkası skiliyor, bunlar bilmem neyinin keyfinde…

bi derdim var

Hayır canım, sen kardeşimsin.. ufağa tefeğe bakmam ben..

papaz eriği

Kardinal üzümü ve keşiş meyvesiyle birlikte, misyoner dış mihrakların sofralarımızı zehirlemek için icat ettiği meyvelerden sadece biri..

(Boz: oyun böyüh yeenim).

banka kartını kiraya vermek

Hapis cezalarında kampanya, parasız yatılı tatil fırsatı..

elif aslı yıldız tunaoğlu

Bra(sütyen)-zilya..

True, yine sanatını konuşturmuşsun, aslanım koç…

Kadına gelince, işletme fakültelerinde marka yönetimi dersi olarak okutulması gereken bir vak’anın baş aktrisidir..

Süslü bir çikolata sepeti ve bilmem ne müdürünün bir özür telefonuyla çözülecek bir konuyu, yönetim kurulu başkanlığını kaybedecek biçimde ele almıştır..

iki ordu savaşırken bile,
- beyaz bayrak,
- eman dileme,
- şehri vir ile yani anlaşarak teslim etme vardır..

illa bütün kuvvetlerini kırdırmazsın..

son yani bugünkü, taze taze açıklamasına baktım, hala avukatlarımız görüşecek diyor. Ne diyeyim, avukata dava parası lazım, o görüşür tabii.. karşı tarafın avukatına da dava parası lazım, o da davayı uzattıkça uzatır. 2 seneden sonra davaların düşer, sen yorulmuş olursun, eline kalır kol kadar mahkeme masrafları.. arat bence de, avukatları.. en doğrusu..

mersinden kıbrısa yüzmek

Arkadaşımın babası çocukken, 70’li yıllarda, kızkalesi’nin tam karşısında yaşıyormuş, veya yazlıkları oradaymış..

Lise çağlarında, her gün arkadaşlarıyla günlük bir azık alır, kızkalesi’ne gider, bütün gün vakit geçirip, akşamları eve yüzermiş..

Bir gün bu biraz geç kalmış, doğal ihtiyaçların giderilmesi amacıyla.. akşam kuşluğu denilen bir vakitte tek başına yüzerken, 20 metre kadar ötesinde sudan 60-70 santim uzunluğunda bir sırt yüzgeci çıkmış ve bununla paralel yüzmeye başlamış..

Bu dehşetle yüzmeye devam ederken yüzgeç birden suya dalmış ve artık neyin başına bela olduysa, gözden kaybolmuş.. bizimki, ha beni parçaladı, ha parçalayacak derken kıyıya vurabilmiş.. adamı tanıdığımda hala ayağının basmadığı suya giremiyordu..

Teknesi olanlar varsa Mersin-kıbrıs arası deniz derinlik haritasına bakabilir, sabit derinlik 1000 metre civarı.. burada her nevi balinası da var, köpekbalığı da var; allah başka ne yarattıysa, o da var.. tabii isteyen deneyebilir..

3 cisim problemindeki pkk lı

Hem şimdi, hem sabaha bırakırım.

vezirköprü

Özellikle 17. Yy’da Merzifon, Ladik ve vezirköprü’den bir tom sadrazam ve vezir çıkmıştır.bu üç yer ve erbaa, teknik olarak birbiriyle akrabadır.

milano

görsel
Milano budur…

Peki bu nedir? Burada “beş büyükler”in dördü tek karede görünüyor. Versace, armani, prada, louis vuitton ve gucci…

Fakat buranın enteresan bir özelliği var.. tatildeydik, çok afedersin s.k gibi giyinmiştik ve içeri girdik.. aman nasıl kibarlar, nasıl nazikler… 30.000 euro’ya çanta satan adamlar bizi kral-kraliçe gibi karşıladı. Hakikaten de ufak tefek alışveriş yaptık.. aynı kıyafetle istanbul’da bir avm’de bu markaya girsek bizi zindana attırmaya çalışırlardı (ve ebelerininkini tersten-düzden-çaprazdan görürlerdi).

justin bieber in giydiği düşük bel elbise

Bence sadece bezini değiştirme vakti gelmiş..

ilgisiz kalacaksanız çocuk yapmayın arkadaşım..

ingiltere de sokak ortasında yapılan garip ayin

ismaili falan herhalde bunlar.. iranlı, pakistanlı vesaire diye düşünüyorum.. kerbela anma günlerinde böyle yapıyorlar ama ırak’ta böyle değil, jiletli zincirlerle görüyorlar işlerini.. bu biraz fazla kız gibi..

görsel

Gerçi videoda görünen ilk adam bu hususta oldukça tecrübeli görünüyor.

çelik penis festivali

Çin’de malafattan anladıkları bu ölçekte bir şeyse, herifler 1.5 milyar çocuğu “ne ile” yaptılar, hiç anlamadım…

Benim nazarımda pembe bamya festivali’dir.