bugün

entry'ler (1904)

kaan uçağı aldatmacası

Ulan benim nasıl muhalif olduğum ortada.
Ancak Cumhuriyetin üniversitelerinin yetiştirdiği aydın mühendislerin eserine laf ettirmem.

KAAN Türkiye Cumhuriyeti'nin başarısı. Kimseye yedirmem.

milli muharip uçağı kaan

Cumhuriyetimizin eğitim sisteminin ürünü olan aydın üniversitelerimizin yetiştirdiği, mühendislerimizin ürünüdür.

en iğrenç türk dizileri

(bkz: inci taneleri)

huzursuz bağırsak sendromu

Bugünkü insanların yüzde 30unun problemi. Stres stres stres. Bol bol tuvalete gidin. Lağman yaptırın. Denizde sıçın.

suudi arabistan ın miss asia 2024 yarışmacısı

Üstünde la ilahe illallah Muhammeden Resulullah yazan bayrağı eline alarak poz veren yarışmacı.

Biz olsak o bayrağı abdestsiz tutmayız, kendi bayrağımızdan daha çok koruruz.

işçi alımı kura çekiminde aynı isim 2 defa çıkıyor

Kaç kere çıkmıştırki. topu topu iki defa. Her çekilişte adamcağızın ismi çıksaydı, o zaman kesin bir yolsuzluk var diyebilirdik.

Sonuçta belli bir miktarda şans faktörünü işin içine koymuşlar.

Yoksa bütün toplarda adamın ismimi yazıyormuş?

öldükten sonra her şeyin bitmesi

Ölüm varsa ben yokum, ben varsam ölüm yok.

türkiye nin en yaşanabilir şehri

(bkz: Kırklareli)

Yemekleri etleri, lezzetli ve ucuz, kızlar güzel, kafeler tıka basa kızlarla dolu, insanlar sakin ve dost Canlısı, kekolar yok, gece yarısı sokaklarda kızlar geziniyor, kimse kimseyi rahatsız etmiyor, giriş katlarda camlarda demir korkuluk bile yok, traflk yok.

En önemlisi Türkiye'nin en iyi kokoreçi şu anda burada yapılıyor. Sırf kokoreç yemeye bile istanbul'dan buraya gidilir.

Bi tek Köftesi yaramaz. Ama burada kuzu şiş pirzola yiyeceksiniz.

ikinci evi olana vergi geliyor

"Kiralar sayesinde sömürü düzeni kuranlar".
Dünya'da kiracıların bu kadar hakka sahip olduğu bir ülke yok. Bir sene kira vermeden bedava oturulabilen bir ülke yok.

Dünya'da metrekare başına en ucuz kira fiyatlarının olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Konut arzı fazlası olan bir ülkeyiz.
Almanya'da yeni inşaat yok. imar vermiyorlar.

Eğer Türkiye'de parasını eve yatıran insanları cezalandırırlarsa kimse ev almaz.

işte o zaman istediğinizi elde edersiniz. inşaatlar azalır, müteahhitler ev yapmaz.bugününüzü mumla ararsınız.

kaç yaşındasınız

46 AMK. Bu sene 47 olacağım.

Yay Burcu seven hanımlar yazsın.

emekli hans vs emekli hasan

Emekli Hans Türkiye'ye tatile bile gelmiyor artık. Onun yerini emekli nataşalar ve kocaları aldı.

Hans tatilini zehreden kıroları görmeden Arnavutlukta, Karadağ'da , Samos gibi bazı ucuz Yunan adalarında keyfine bakıyor.

50 milyon dolara götünüz verir misiniz

Taksim de en krralı 50 dolar ediyor.
Bizimkine bir milyon katını kim versin.

Bir milyon kere vurdurursan anca toplarsın o parayı. Ancak 2-3 sene vurdurduktan sonra bedavaya bile yapmazlar. Bir kilo mercimeğe vermeye başlarsın.

55 milyon dolar ödeyip uzaya turist göndermek

Türkiye'nin ülke olarak gayet iyi reklamı yapılmıştır.

Dünya'da birçok ülkede telegram haber gruplarında top oldu bu haber.

Turizm açısından, ülkenin marka değeri açısından bence başarılı olan bir reklam.

CHP'ye oy verdim. Ak partiye hiç oy vermedim.

Ama bu gidişle, bu odun kafalıları okudukça akapeye oy veresim geliyor.

bambaşka biri dizisi

Bu dizi izlenmediği için bitirildi, hudutsuz sevda hala devam ediyor.

işte Türkiye'nin ortalama karakter profili.

hudutsuz sevda dizisi

10 saniyelik reklamlarına bile tahammül edemediğim dizi.

Eğer Fox TV bunu yayından hala kaldırmadıysa ratingleri çok yüksek demekki.
Yoksa Fox TV'nin acıması yok şak diye kesiyor.

Bana itici gelen bir dizinin rating rekoru kırması benim doğru tarafta bulunduğumun kendime ispatı.

Ulan deli gibi saatini ve gününü beklediğim (bkz: bambaşka biri dizisi)final verdi , bu acayip dizi tavan yapıyor.

Neyse yabani ve kirli sepeti bitmese bari. Şahane hayatımda güzel.
Fox TV'nin dizileri genelde güzel oluyor ama bu hudutsuz sevda dizisi alt tabaka avamı çekmek için yapılmış belli.

neden türkiye den gitmemeliyiz

Avrupa'da neden ticaret veya girişimcilik yapmamalıyım olması gereken başlık.

Emekçi Avrupa'da her türlü önde.
Ayrıca Türkiye'de herhangi bir yerde berber dükkanı açıp, Amerika'daki maaşlı berberin hayat standartlarını yakalayamazsınız.
Türkiye'de de oturmuş berber rakipleriniz olacak.

pakistan iran gerilimi

Hindistan -iran dostluğunun nedenidir.

banka şubesine ayakkabısız giren inşaat işçisi

ertelenemeyecek bankada Çok acil bir işlemi varsa haklıdır diyecem ama ey adam senin ayakkabıların hep öyle mahallendeki bakkala o botlarla girmiyor musun?

Madem senin işin böyle bir iş, botların hep kirli, cebinde tek kullanımlık ayakkabı için poşet galoşlardan taşı.

Olmadı.not vermedim. Almanya'da çamurlu botlarla otobüse , metroya bile sokmazlar.

9 şehidin var türkiye

Ben dövizli yaptım askerliğimi.
Bu şehitler umarım bana haklarını helal ederler.

namaz kılan israil askeri

israil devletinin vatandaşlarının yüzde 25i Arap ve Müslüman. Hepsi tam vatandaş! Oturumlu yabancı statüsünde değiller. Onlar da diğer Yahudi vatandaşlar gibi israilde yaşama hakkına sahipler. Çatır çatır para kazanıyorlar.

Gazzeliler başka. Ayrıca herkes HAMASçı irancı olmak zorunda değil. iran Irak savaşında iki taraf askerleri de namaz kılmıyorlar mıydı?

Birinci Dünya Savaşı'nda, Hicazdaki Türk askerleri de namaz kılıyorlardı ama Araplar hristiyan ingilizlerle bir olup, namaz kılan Türklere karşı savaştılar.

Nedir bu sizdeki Filistinlilerin vatan davası hayranlığı.

Beni üzen tek şey Gazzede ölen çocuklar. Terk edin orayı. Bizim dedelerimizde oralardan, balkanlardan kaçmak zorunda kaldı. Sizde kaçın kurtulun. Çocuklarınızı kurban etmeyin.