bugün

MasterChef yarışmasında yarışan uyuz herifin survivora katılmasıdır. Tam sopalık. Evet.
oynuyor. oh ye taner gibi delilik yapmaya çalışıyor.
Kesin bu diskalifiye olacak.
Şüphesiz yasin suresinden bir haber yarışmacıdır. Ulan adada boşsun gece iş yok güç yok oku biraz üfle.
Diyarbakırlıdır kendine Kıbrıslı süsü vermektedir.
zaten kendisi taner'in gerçekte de arkadaşıdır.

acun denen herif de böyle sorunlu ve psikopat tipleri çok izlendiği için tv'ye özellikle çıkarmaktadır.

acun'un tv'sindeki bütün projeler bu şekilde yürümektedir.
Dallamanin vucut bulmus hali.
televizyon izleyen bir kitle olduğuna mı yanayım yoksa tv8 izleyecek kadar salak bir kitle olduğuna mı şaşırayım?

elitist diyebilirsiniz ama oksijen israfı gibi geliyorsunuz bana.
halkın oyunu almak için ona buna sataşan kimsenin ona vurmayacağını bildiği için efelik yapan adanalı kro yarışmacı orda adam elenmemek için ona vurmayacak bunu bildiği için efeleniyor.
Very good italian person.
Mastır şef yarışmasındayken de demiştim. Survivor taner'i taklit eden bir şahsiyetsiz.

Zik kafalı angut.
Vahim olan yasin değildir.
Vahim olan bu tip boş beleş, kurgu yapımı insanların popülerleşmesidir.
Desteklenmesidir.
Alkışlanmasıdır.

Hangi ara bu kadar düştük, hangi ara seviye bu kadar yerle yeksan oldu?!
Kahrolsun bazı şeyler!
(Bu başlığın masterasheff Yasin olanı açıllmış olabilir.)
Bu kadar ukala, bilmiş, beyin tırmalıyan replikleri olan, kendi kültürüne uzak, özenti ağız taklidiyle ağzına terlik atasım gelen, yüzünü hatırlamaya dahi tahammülüm olmayan çok az insan tanıdım.
Youtube daki idris usta ile, eski sörvayvır tanerin çiftleşmesinden oluşmuş sperm israfı metabolizma.
Master şef programına katıldı ve görece halkın bir teveccühüne mazhar oldu. Bu durumun verdiği bir özgüven var şuan yasin’de.. Bu özgüvenle ilk günden agresif davranışlar sergiliyor. Amacı takım üzerinde hegemonya kurmak.

diğer yarışmacılar şimdilik kaydı ile bu duruma tepki vermiyorlar.

Bakalım ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor. Bekleyip göreceğiz.
Bu arkadaşın yüzü sakalı sakal şekli yanaklarındaki kıllar neden büyümüyor anlamış değilim. Güya ıssız bir adada yaşıyorlar. Herşey normalleşti kim takıyor bunları. Sırf rating ugruna Survivora dahil edilen zaman zaman doğruları söylediğine de şahit olduğum yarışmacı. Bir süre yarışmanın seyredilme durumuna göre adada tutulacak akabinde şutlanacaktır. ben öyle düşünüyorum.
Survivor Taner ile birlikte you tube kanalı vardı bir zamanlar sonra yollarını ayırıp Acunun kanalında yemekteyiz birinciliği ardından master chef de üstün bir başarı sergiledi ilk gördüğüm an demiştim survivora katılcak diye hal ve tavırları Taneri anımsatsa da kendisi aklını kullanıp acun medyanın vazgeçilmezi olacaktır eminim.
Şunu benim elime verseler sabaha kadar dinlene dinlene döverim.

Ha birde top cemal canı..
göz rengi korkunçlu olan tip. freddy nin kabusu gibi.
Ne dediğini bilmeyen bir tip.
Bir dediği diğerini tutmaz. Buum.
Çingene gibi konuşur. Ben bu herifin ne ayak olduğunu anlamazım. Bum.
Cemalle ikisini alacaksın tam dayaklık

Bir ona bir ona.
Adami kibrisli bilirken ya da zannederken diyelim, herif diyarbakirli cikti ya.
Diskalifiye olmuştur. Hak etti.