entry'ler (62)

polat alemdar ı suriye nin üzerine salmak

Evet Kurtlar Vadisi Irak Filistin Darbe en sonda Suriye filmiyle izleyenleri coşturup vakur edalarla vatan millet edebiyatı yapmak dünyanın en güçlü devleti biziz aslında düşüncesini empoze etmek için en uygun zaman aslında hadi pana film bekliyoruz.

tuvalete gazete ile girmek

Bir filmde görmüştüm kahramanımız arkadaşının çizgi romanlarıyla tuvalete giriyordu sebebini sorunca da psikolojik olarak birşeyi bırakıyorum onun boşluğunu yeni birşeyle doldurmam gerekli yani yeni birseyler öğrenmeliyim.

survivor yasin

Survivor Taner ile birlikte you tube kanalı vardı bir zamanlar sonra yollarını ayırıp Acunun kanalında yemekteyiz birinciliği ardından master chef de üstün bir başarı sergiledi ilk gördüğüm an demiştim survivora katılcak diye hal ve tavırları Taneri anımsatsa da kendisi aklını kullanıp acun medyanın vazgeçilmezi olacaktır eminim.

yılmaz özdil

1965 izmir doğumlu olan gazetecidir hürriyet gazetesindeki yazısının sansürlenmesi üzerinden istifa ederek sözcü gazetesine geçmiştir aynı zamanda star gazetesinin kuruluşunda yer almıştır. adam gibi gazetecilik yapmaktadır.

bir kadını dövmek için haklı gerekçeler

onunda seni dövmeye çalışması başka bir açıklaması olamaz bu durumun.

izmir in dağlarında açan çiçekler

altın güneş orada sırmalar saçar yaşa mustafa kemal paşa yaşa adın yazılacak mücevher taşa.

gecenin sözü

sana bir iyi birde kötü haberim var.iyi haber henüz ölmedik kötü haber hala yaşıyoruz .

sevgilinin değişmesini istemek

kadınların özelliği nedir biliyor musun ? önce seni sen yapan özelliklerine aşık olup sonra onu değiştirmeye çalışırlar kaybedenler kulübü filmi izleyenler bilir.

kaç tip insan vardır

iki tip insan vardır iyi insan ve kötü insan .

en iyi türk dizileri

behzat ç
vatanım sensin
suskunlar
ezel
yedi numara

adile naşit

tartışmasız yeşilçamın en tonton kadın oyuncusudur yeri dolmaz böyle insanların.

yol verilince selam çakan yaya

bir araç bana yol veriyorsa ben de selamı çakarım yayalara saygılı sonuçta adam helal olsun .

sözlük yazarlarının zaafları

insanlara hayır diyememek ne yazık ki çok çekiyorum bu yüzden .

laikçiler neden geri kafalı

doğru yobazlar çok ileri kafa biz geri kafayız .

mini etek giyen şişman kız

isteyen istediğini giyer kardeşim mini etek illa uzun bacaklı kızlar giyecek diye kural mı var ? varsa da biz bilmiyoruz.

duymaktan nefret edilen sorular

iyi misin ?
oldum olası nefret etmişimdir bu sorudan cevabını biliyorsun niye soruyorsun ?

günde bir 70 lik rakı içmek

sadece zenginlerin yapabileceği bir eylemdir.

kadir mısıroğlu deliyse nie bu kadar rahatsızsınız

kardeşim adam deli raporu var onu biz biliyoruz ama milyonlarca insan ona inanıyor biz ondan rahatsız oluyoruz.

zuhal topal la hanife hanım

bu rezil programlarının hepsi yandaş medyada yayınlanıyor o kadar kepazeliğe rağmen rtük bunlara ceza felan da vermiyor. bu kıza talip olanlar zaten ünlü olmaya çalışan sorunlu tipler toplumu yozlaştırmaya devam edin .

kızların orospu olması

erkeğin orospusunu daha çok görmüşümdür bir kere o kesin.