bugün

fena bir kızdır. Potansiyel kuzen tipi vardr.
iğrendiğim yarışmacı , her hareketi batıyor böyle itici bir kız daha görmedim.
gargamel gibi sureti olan çirkin cılız yarışmacımız .
Aşırı itici tip. Konuşması, yapmacık tavırları, kendini bir halt sanmaları falan. Bir de bunun gibi turabi var. ilaçlarla şişirdiği vücudunu sergilemekten keyif alan şiddete meyilli bir tip. Al birini vur ötekine. Hele ki şiddetten şikayet ettiğimiz şu günlerde turabi tipinin abuk sabuk kafa kesme hareketleriyle aklınca show yapması akıl işi değil. Acunun ne işe yaradığını anlamadım adada.
Bunu manken yapanin aq dedigim survivor yarismacisidir.
allahın sahibine bağışlamadığı kız tipi. bir ipte iki cambazın ikincisi. biri duyguydu o da gitti.
kocaman kalçalarıyla dikkat çeken avrattır.
Iticilikte üst sinirlara çıkan insan. Yok efendim sinirliymis herkes bunu biliyomus millet seni çekmek zorunda mi arkadaşım?
Katıksız Bir kezban olmakla birlikte aşırı iticidir.
Iticiligin vücut bulmuş halidir hirsliyim diye geçinir.
O ne Allah aşkına kendini bir halt sanıyor. Sanki survivor babasının çiftliği. Önüne gelene sataşıyor. Turabi ile arası iyi olmadığı için içi içini yiyor aslında ama çaktırmıyor.
Hele Özlem'e neler diyor ya keşke elime verselerde bir kaşık suda boğsam.
Cok sinir bi tip. Bu yil hirsiyla beraber eriyip gidecek.
Özlem adlı kendi takım arkadaşına hakaret eden yarışmacı.

ilginç bir şekilde kendi ekip arkadaşına hakaret edip hatta fiili müdehalede bulunduğu halde neden diskalifiye olmuyor. Ayrıca özlem yaş olarak kendisinden daha yaşlı ve fizik olarakta daha kilolu daha formsuz olmasına rağmen kadın oyunlarda sahra'dan katkat başarılı olduğu için çıldırıyor.

Kıza küfrettiğini kabul ediyor üzgünüm diyor ama tükürdüğümü yalamamak için özür dilemem ondan diyor. Nasıl bir kibir nasıl bir ego lan bu.
özlemi zayıf halka bellemiş ona saldıran avrat.

karşındaki kişi kim olursa olsun yapıcı bir şekilde yaklaşıyor sana, sorunları çözmeye çalışıyor. ki hata sende, çirkefin gibisin.
böyle tepki verilir mi ya ? elenir umarım.
baktıkça aklıma rahmetli sakıp sabancı geliyor, nedendir bilmem. ayrıca ahlaktan nasibini alamamış, ailesi tarafından iyi yetiştirilmemiş psikolojisi bozuk bir ergen.
nasıl güzel seçilmiş diyerek hayretlere düşüren yarışmacı. tatlış da değildir ayrıca.
Ses tonuyla kulakları tırmalayan yarışmacı.
yes be yes repliğiyle yarmıştır.
bu bunun gibi karıyı zikerek çoğaltmalı.
Bir insanın mimiklerinden ses tonuna kadar her şeyi itici olabilir mi yahu? Birde modelmiş nasıl olduysa artık. Yurdum kezbanları için umut ışığı bu kız.
Bildiğin safra bu.
Tam bi menfaatci. Onca laf ettigi ozlemin baligindan yiyor.
Suratı scream maskesine benzemektedir.
kezbanların lideridir.
ömrü hayatımda görüp görebileceğim en büyük kezban. ulan bunu anası doğurmamış bildiğin sıçmış be.
tam bir embesil.