bugün

evrim geçirirken trafoya çarpmış.
evrim geçireyim derken mutasyon geçirmiş dişi kişilik.
yess bee.
kezban işte bu. geçimsiz, kıskanç yaratık.
Adadan gittiginde adayi rahatlatacak kisi.
yüzüne güzel diyecek kadar abazan kalmışlar te Allah'ım ya.
keşke ölse denilen kızdır.
Egoist Hastlıklı bir insan Yapısına Sahip. Survivor all star başladığında ilk 3-4 hafta Kendine gecen seneden dersler cıkardığı izlenimi Uyandırsada Sonradan Alıştığımız Sahraya Geri Döndü.. Kişilik 10 üzerinden 2 alır. ve yarışmadan ilk elenmesi gereken kişidir...
Karaambar kamyoncular derneği üyesi olması muhtemel.
No! Yazılı tişörtü kezbanlığının tescilidir.
Zamanında türkiye güzeli seçildiğine inanasım gelmeyen kız. Ben bile bu kızdan güzel olabilirim o derece.
Kurugöt.
tanrı çirkin kadını yarattı.
23 ayşında at kimin hatundur. çim pistte 4 nala binile.
zamanında karşılıklı farklı takımlarda oynardık. aynı jenerasyonun sporcularıyız. şaşırmıyorum hiç izlediklerime zaten nasıl biri olduğunu az bucuk biliyordum. voleybol olarak birşey diyemem kendısını duygu bal ile kıyaslamıs insan sonucta hahahha. ama oyunlarda gayet iyi, yetenekli sporcu.
Iticilikte master yapmis insan. Ya bi insan bu kadar lanet tipsiz kılıksız olamaz ya.
son derece iticidir ama bacakları sağlam olan kızdır.*
onu geri getirmesinler,hep adada kalsın.
dokunulmazlık final oyununda, gözlerim kapalı rakamları yerleştiremiyorum, diyerek kıvrak bir zeka sahibi olduğunu ispatlamıştır.
itici, balık mevzusunda 'aman Allah'ım açlıktan gözü dönmek bu olsa gerek' diye düşündüğüm insan.
ekrana sağdan bakıyorum, alttan bakıyorum, üstten bakıyorum kısaca her acıdan baktım bir türlü çekici gelmiyor. kırmızı puantiyeli bikinisi bile kurtarmıyor.
kadınlarda vücut güzelliğinin her şey olmadığını, çekicilik için gülümseyen bir yüz ve iyi bir huy'un da gerektiğini bize yeniden hatırlatmıştır. kayıp bir nesilin şımartılarak ve ego pompalanarak yetiştirilmiş bir başka örneği.

eğer o yanlışa düşen olursa, müstakbel kocasına sabırlar dilerim...
erkekliğimden soğutacak yakında beni. bir 'dişi'bu kadar itici olabilir. illa ki beğeneni ,alıcısı çıkar bu kızın fakat dünyadan 'sahra' iticiliğindeki canlıların nesli tükensin, bırakın!
ha sahra yarışıyor, ha kalas.
çekicilikte dip nokta.
suanda dokunulmazlik unlulerin muhtemelen gidecek olan kisidir.
Daha önce kimse söylememiş sanırım. bu kız bildiğin itici. Evet.