bugün

tv8 acun ilişkisi için son umut olacak projedir.
tuttu tuttu, tutmadı acun tutar acuru.
tv8 reyting hackidir . acun icin son care olarakta bilinir.
reklamları başlamıştır. 22 şubat diyorlar. televizyon izliyorsan artık pek bir tercih yapma şansın yok. hiç bir kanalda izlenecek bir şey yok. saçma sapan diziler, üfürükten yarışmalar vs. ntvspor ve tv8 kaldı elimizde. mecburen izliyoruz, izleyeceğiz. en azından bizim hanemiz için durum böyle.

şu açıdan bakmak lazım. dikkat ederseniz, diziler eskisi kadar tutmuyor. ünlü oyuncular kadrosunda olsa bile tutulmuyor. o kanallar da yarışma programları üretmeye çalışıyorlar şimdi. bu iyi haber...

tv8'in bir hamle ile kardeş payı'nı transfer edeceğini ve survivor ile birlikte bu iki programla sezonu rahatlıkla götürebileceğini düşünüyorum ben. yetenek sizsiniz ve o ses türkiye, artık var mısın yok musun yarışması kıvamına geldi. eskisi kadar izlenmiyor. acun aptal bir adam değil. elbette görüyordur ve bir atak yapması gerektiğinin farkındadır. değilse kendi bilir hacı. belgesel izleriz biz de *
2015 yılında oynanacak survivor şampiyonlarının, finalistlerinin ve unutulmayanlarının yarışacağı yarışma. öncelikle bu sezonki survivor'dan beklentilerim var, acun ılıcalı mutlaka taner tolga tarlacı'yı yarışmaya kazandırmalı. en çok izlenen ve zevk veren survivor tabiki de 2011 yılındakiydi, sırf taner tolga tarlacı için izleyen binlerce insan var. bunu dışında survivor tarihinin bana göre en iyi yarışmacısı nihat altınkaya'da bu yarışmada olursa hiçbir bölümünü kaçırmam, acun yap bi güzellik be.
2015 survivor'da da Sahra'nın olmasının beni üzdügü programdır.
turabi ve hilmicem ödül kazanmalarına rağmen ne bok yemeye çağrıldılar bilinmeyen yarışma .

bu arada oyşşş almeda abazi gene varmış . özlemiştik.
survivor yarışmaları arasında ayrı bir yeri olacağı aşikar olan yarışma, erkekler aşırı güÇlü öncelikle, ama kızlarında aşşağı kalır yanı yok. bu seneki birinci kızlardan olur inşallah.
Acun'un adam gibi ünlü bulamadığından dolayı, reytingleri garantilemek için yaptığı zekice hamledir.
doğu yakasından da isimler beklediğimiz yarışma.
Kim katılacak merak edilesi.
gözlerimizin taneri aradığı yarışma. ulan sahra, fulya, almeida gibi gereksizler varda taner niye yok?
taner tolga tarlacı'yı hadi geçtim davalıksındır adaya götürmezsin tamam da güzel kardeşim nerde bu survivor ertan, aydın, emin, tefik vs... dedirten yarışma.
survivor ertan yoksa izlemeyeceğim program.
hayim düştü yoksa izlemeyeceğim program.
Kazananları acun un ikinci bir tatile çıkardigi yarisma.
Hadi pascali almissin ,Nihat dogani da al daha fazla reyting yap kizistir onlari demi .
Turk halkini ekranlara kitleyecek olan programdir. Beklemedeyiz acun abi.
3t taner olmadığı için siklenmeyecek program.
all star olması nedeniyle eski şampiyonların da çağırıldığı, ancak yeni şampiyonun elbette bunlardan biri olmayacağı yarışmadır. favorilerim pascal veya hasan şeklinde.

keyifli olacaktır, nadia ve almeda gözlerin pasını silecektir.
türk halkını ekranlara kitlemeyecek program. ortada bir senaryo olup olmadığından emin olabilsek belki o zaman bir şeyler değişir.
o kadar reyting çekecek yarışmacının yanına son yarışmada yer almış olan (serenay, merve, sahra, berna)'nın ne akla hizmet alındığını çözemediğim yarışma olacaktır.
Tüm ünlü camiasında yarışmaya katılabilecek olanlar katıldığı için listenin tekrar başa dönmesidir.

(bkz: temcit pilavı)
Heyecanla beklediğim yarışmadır. 3t'nin olmayışı üzdü ama.
1. tanıtım:
http://www.acunn.com/vide...or-all-star-1tanitim/8771

2.tanıtım:

http://www.acunn.com/vide...or-all-star-2tanitim/8772
izlemediğim yarışma programının yarışmacılarına bi baktımda ulan neredeyse hepsini duymuşum bi şekilde demekki bu adam işini iyi yapıyor ama bu kadar havalı "all star" tribine girdi ise kanalını açar açmaz bazı reyting kaygıları olabilir.

sosyal medyayı düzenli takip eden biri olarak söyleyebilirim ki acun'un programlarında bi düşüş var, kanalı geç satın aldı da diye biliriz, kanalı alınca diğer programlara yeterince yüklenemedide diyebiliriz ne dersek diyelim böyle bir programa ihtiyaç duyması acil reyting kaygısından başka bişey değildir.

ha bunu yapacağına gülse birsel gibi işinin ehli insanlara daha kısa süreli sitcomlar yazdırsa aslında daha iyi paralar da kazanabilir (ki yapmışta).
güncel Önemli Başlıklar