bugün

entry'ler (135)

günün iddaa kuponu

122 GALATASARAY - KONYASPOR - 1

124 SOUTHAMPTON - WEST HAM - X2 Çifte Şans

126 BASTIA - TROYES - X1 Çifte Şans

Toplam Oran: 2,50

30 lira oynayacağım.

yaşar nuri öztürk çok büyük bir dehadır

(bkz: ok)

dakikalarca başlıklara bakıp entry girememek

(bkz: sözlük iktidarsızlığı)

starter pokemon

başlangıç pokemonu olarak cyndaquil'i seçen yazar.

beşiktaşlı olmanın daha mantıklı olduğu gerçeği

gece gece aklıma dank eden gerçek.

olay aslında çok basit;

beşiktaşlılar ne der; "biz sevinmek için sevmedik." --> yani şampiyonluklar kupalar umrumuzda değil.

gs'li ve fb'li taraftarlar ise her zaman şampiyonluk ve kupa beklerler. aksi durumda yönetim baskı altına alınır, istifalara zorlanırlar vs vs. --> yani kupa yoksa, şampiyonluk yoksa sezon sonu hüsrandır.

bu durumda, şampiyonluk olmadan da mutlu olabilen beşiktaşlılar şampiyon olduklarında diğer takımlara oranlara çok daha fazla sevinirler. çünkü başarı gelmese de takımlarıyla mutludurlar.

ama diğer takımlarda zaten hep bir beklenti olduğu için şampiyonluk geldiğinde "olması gereken" olarak karşılarlar ve bir beşiktaşlıya göre mutlulukları ancak yeni sezona kadar sürer. çünkü yeni sezon yeni beklentiler, kupalar, şampiyonluklar vs vs. demektir.

sözün kısası; beşiktaşlı olmak daha mantıklıdır.

not:gs.*

fb nin gs yi kadıköy de yendiği son tarih

tamam vurmayın.

fb nin gs yi kadıköy de yendiği son tarih

fb'li arkadaşların gs'yle dalga geçerken dikkate almaları gereken tarih.

"tamam biz sizi yenemedik bilmem kaç senedir kadıköy'de de, peki siz en son ne zaman yendiniz kadıköy'de" diye sorarlar adama. lütfen, arkadaşlar, bu tarihi bilmeden dalga geçmeye çalışmayınız. sonra siz dalga konusu olabilirsiniz.

25 yaş altını sözlükten siktir edelim kampanyası

sözlüğün komple s. edilmesidir efenim.

çünkü malumunuz, sözlüğün %90'ı 25 yaş altıdır. hadi yiyorsa edin, hodri meydan.*

hamza hamzasson

başında bulunduğu takımda hem futbolcuyken, hem de teknik direktör iken şampiyonluk yaşayan tek kişidir.

dizi isimlerini zall ile değiştirmek

game of zalls.

yaz mevsimini sevmeme nedenleri

sene içinde verilemeyen fizik-1 için yaz okuluna gitmek.

işkence lan bildiğin çin işkencesi bu sıcaklarda fizik çözmek zorunda olmak. birde geçemezsem iyice ağlama moduna girebilirim hayırlısı bakalım.

maçları sopcast ten izleyenler kulübü

katılmak istediğim kulüp.

sol framesiz sözlük

meyvesiz ağaca benzer.

zlatan ibrahimovic

gelirse hesabımı sileceğim efsanevi futbolcu.

bu da böyle bir totemimdir.

hex shards of fate

tipik, sıradan bir pay to win oyun.

paranız varsa, en güzel kartları destenize katıp parası olmayanları yenip egonuzu tatmin edebilirsiniz.

gelin buraya imkansızı yazıyorum

bir 3 saniyede tarih yazmak değildir.

3 saniyede tarih yazmak

ayakta alkışlanır. yalnız çocuğun o son andaki hareketi beli acıdığı için mi yoksa refleks mi onu anlamadım.

youtube.com/watch?v=OHQJ0_3Y

28 temmuz 2015 fenerbahçe shakhtar donetsk maçı

onu bunu geçin. bu kadar sıkıntılı bir dönemden geçerken şahtar'ı destekleyen ya çocuktur ya da yine çocuktur.*
başarılar fenerbahçe.

gelin buraya imkansızı yazıyorum

http://www.sozluk.org/uploads/photos/198748_2185.jpg

suç ve ceza

sırf adı yüzünden okuyacaksanız hiç okumayın. öncesinde okunması gereken başka dostoyevski kitapları var. dostoyevski okumayı seviyorsanız zaten sayfa sayısının hiçbir önemi yok, her türlü okursunuz. ama "ben suç ve ceza'yı okudum" diyebilmek için hiç kasmayın, gereği yok. zaten bu şekilde okusanız da kitabın temasını yakalayabilir misiniz, hiç sanmıyorum.