bugün

entry'ler (502)

kendi aracının plakasının oç olması

fikri neyse zikrinin plakaya yansıma durumu ...

17 haziran 2016 ispanya türkiye maçı

içimden bir ses bu aksam iniesta nin Ozan tufan la mucadelesini izledikce caresiz kalcagimizi ve jeneriklik goller yiycegimiz geliyo ama bu milli takim kardesim vurdugu gol olsun (Eger sut cekebilirsek)...

almanca bilen sözlük yazarları

Das auto ...

renklilerin kudurması

Sampiyonn Besiktasss...

6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı

Ahahaa bir garip fenevlinin haykirisi aglamayin lan Babaniz kartal ... Pavali kopeklev

beşiktaş galatasaray maçı skor oyunu

ilk golü besiktas yemezse rahat alicagi mactir....3-1 besiktas alir

benim başbakan adayım

Kel adam Johnny Sins....

başbakan bilal erdoğan

Babadan ogula nesil bunlar ülkede ne huzur kaldi ne baska bi sey saltanat ulkesimiyiz amk...

8 mayıs 2016 galatasaray beşiktaş maçı

Yaa boyle basliklara bayiliyorum elin fenevlisi geliyo buraya kac hafta once sövdügü takima simdi kazanmak zorundalarmista yenilirlerse gs icin büyük bir lekeymişte unutun bunlari bu oyunla bjk gsyi yener zaten maci felan vermesine gerek bile kalmiycak siz gidin kendi maclarinizi dusunun fenevliler...

robin van persie

Ligin basindan beri bi ise yaramayip son maclarda da aziz in gene maclara el atmasiyla birlikte gol atmaya baslayan pasif futbolcudur kendisi...

tarihte kürtler hakkında söylenmiş muazzam sözler

Kürt kürdün eşegine muhtaçtir ....

tarihteki şanlı kürt devletleri

Roma imparatorlugunun kuruculari bile kürtmüş siz ne diyonuz beee Kürdos hanedanligi en onemlilerindendir...

4 buçuk g ye geçmeyen insan

Önce 4.5 g ye gecen kisilerin faturalarina bakip duruma gore 4.5 g ye gececek kisidir...

neden sevgilin yok sorusuna alternatif cevaplar

Kader be gülum .....

survivor izliyorum bundan da utanmıyorum

Aaa oğlum bak Tayyip baban senin gazini almak icin dirilişi veriyo onu izlesene sen ne yapcan zaten hep patlama oluyo zaten di mi ak troll seni ....

hükümet istifa

Maalesef olmuyacak bi durumdur cunku haysiyet,onur,seref yoksunu bir hükümet var ortada ..

patlamadan ak partiyi sorumlu tutmak

Bu olaylari her ne kadar teroristler yapmis olsada zamaninda yok cozum sureci dir yok baris gorusmeleri gibi nedenlerle milleti uyuttunuz sonra niye ak parti sorumlu , sorumlusunuz lan serefsizler kac sehit veriyoz bu kacinci patlama ne istifa var ne baska bi sey ...

ali ismail korkmaz a sosyal medyada hakarete ceza

Twitter dan Melih gokcek gibi sahislara kufur edildiginde nasil bir takim insanlar ceza aliyosa bunda da ceza nin uygulanmasi gerekir....

beşiktaş ın malatyalı stoperi

Gecen sezon Opare Malatyaliydi onun yerine saglam bir Malatyali stoper getirdi Besiktas...

tek cevapda ateistleri yok ediyorum

Az once Oxford dan aradilar aramiza katilsin o sahis diyolar artik nobelide kazanirsin...