entry'ler (30)

survivor all star

izlemeyi bıraktığım yarışma. adamın ayağı çatladı, bağları koptu hala adada. o da yetmezmiş gibi 3 haftadır yan gelip yatarak sms'te birinci oluyor. şaka gibi. bırak izlememeyi kanalı komple siliyorum.

hans zimmer

soundtracklerin babası. gelsin önünde saygıyla eğileyim.

evli bir kadına aşık olmak

(bkz: kızlarsoruyor com)

(bkz: çok yakın arkadaş olduk onun ile)

sabah erken kalkacak olmanın verdiği baskı

son dönemlerde sıkça yaşadığım baskıdır. öyle bir baskıdır ki uyku tutmaz, yapmak istediklerini yapamaz hale gelirsin. kitlenir kalırsın öyle.

survivor all star

hakan haricinde şöyle bir bakıyorum da desteklenecek yarışmacı yok gibi. ilk hafta keyifle izlememe rağmen bu hafta soğudum. hayatımda survivor'ı 3 kere baştan sona kadar izlemiştim (türkiye-yunanistan, kızlar-erkekler, taner tolga tarlacı sezonu) diğer sezonları izlememe rağmen göz aşinalığı vardı. buna rağmen acayip sıktı. hep aynı yüzler hep aynı yüzler. acaba yeni yüzler katılsaydı daha mı iyi olurdu? bir de kurgu olduğuna dair detaylar ortaya çıktı.. ne biliyim önümüzdeki hafta izler miyim bilmiyorum.

tanım: son yıllarda gittikçe sıkmaya başlayan acun ılıcalı yapımı yarışmalardan biri.

uludağ sözlüğü forum olarak kullanmak

yazarların büyük bi kısmının gerçekleştirdiği eylemdir. iyi midir? değildir.

survivor all star

taner tolga tarlacı'yı hadi geçtim davalıksındır adaya götürmezsin tamam da güzel kardeşim nerde bu survivor ertan, aydın, emin, tefik vs... dedirten yarışma.

dışardan yemek olarak ne söylesem sorunsalı

yemek yapmadığım günlerde sürekli olarak düşündüğüm, kararsız kaldığım, içlerinden birini seçip karara bağladığım daha sonra tekrardan kararsız kaldığım sorunsal. tabi bu süreç en az 1 saat sürer.

90 lı yılların sinemaya damgasını vurması

kesinlikle katıldığım genelleme. basit bir sinema izleyicisi olarak 2000'li yılların daha çok görsel efekte yöneldiğini ve bu durumun filmlerin içerik bakımından zayıflattığını düşünüyorum. bu sebeple de 90'lı yılların içerik bakımından diğer dönemlere oranla zengin olması bu genellemeyi kanımca doğru kılıyor.

ilk buluşmaya tok gelen kız

karşısında yemek yerken ağzı sulanması olağandır. * *

gelmiş geçmiş en kötü film

(bkz: Ay büyürken uyuyamam)

2014 2015 sezonu galatasaray transferleri

henüz yapılmamış transferlerdir. temennim stoper, sağ bek, orta saha merkez, sağ açık, forvet mevkilerine yapılmasıdır.

en iyi sözlük hangisidir

Ekşi sözlüğün açık ara birinci olacağı ankettir.

bir erkeğe yetecek 3 şey

El
Ayak
Yarrak.

seninle gecekonduda bile yaşarım diyen kız

Yalancıdır.

şarkı söyleyen kadınlar

2014'te vizyona girmesi beklenen reha erdem Filmi.
Merakla ve heycanla bekliyoruz efendim.

reha erdem

(bkz: underrated)

gravity

Sadece görselliği için izlenebilecek, konusu ve senaryosu klişelerle dolu olan film.

özel üniversite okuyan sığırlar

(bkz: sonradan görme)

ince bel

Kırılasıdır.