bugün

msn iletisiyle bana misilleme yapan, zirvede ekmekleri saniyesinde yutaraktan ben yanlış mı gördüm acaba diye şok geçirmeme neden olan*, şirin mi şirin dev yazar.*

tanım: hokkabaz ve ayarcı yazar.*
kardeşim gibi benimsediğim, sevimli ve komik yazar. (bkz: zirvelerin insanlara getirisi vol 1)
zirve sonrası oturma faslında tanıştığım; paintball muhabbetiyle kaynaştığım yazar. dünyalar tatlısı. diğer bir tabu ortağı. hala tanışmayanlar varsa çok şey kaçırıyorlar emin olsunlar.
yine bana aaa demiş ama bu sefer aaa.sıyla birlikte oturduğum yazar...kırmayıp gelmiştir yanımıza..ayrı kaldık konuşamadık ama bilir pek severim kendisini..
bütün zirvelerde yanımda taşımak istediğim yazardır. paintballda da alnın catının ortasından mıhlarım söyleyeyim. counterda rakip tanımam birader. ayrıca ufak çapta bir kaza atlattığımız yazar. mazallah vahim sonuçlar doğurabilirdi.
paintball'da çılgın atacağımız. zirvedeki rahatlığımı fark etmiş yazarlardan. daha çok iş yapacağız kendisiylen, nice yıllara kardeşim...
1. yılın kutlu olsun yazarı.
1. yılımız kutlu olsun cicim dediğim yazar.
uzun, neşeli, cana yakın insan.
müzik ve bölüm ortak özelliklerini saymasak da çok iyi nir ikili oluşturduğumuz yazar. öyle ki nargileyi ben çekerken keyfini o çıkarıyor.
"çek abi çek çeek... ohhhh; işte bunlar sahalarda görmek istediğimiz görüntüler" *
şahane danslarıyla uzun olmasının yanı sıra* kıvrak bir bedene sahip olduğunu da bize gösteren arkadaş.bi de çok komik o ayrı.
ruhunda clubber lık olan sempatik mi sempatik dev. çok şaşırttı beni be sözlük. bütün gece bi bu dans etti desem yeridir.*
güzel dans figürleri geliştirebilen yazar. bankamatiklere muhtaç kişi * *
.
hakkında hala birşeyler yazmadığımı, son bok yeme zirvesinden sonra fakettiğim dev adam.. kocaman sarılıyor böyle, muhabbet de gırla.. en kısa zamanda halı saha işini halledecez mirim.. öperin..
bankamatik arkadaşım olan güzel yazar. caddenin ortasında "ecee eceee" diye yırtınmışlığımız da vardır kendisiyle. neredeyse yarısına geliyor oluşum da hoş tabi * .
aha bugün için bu da çok koşturdu insanı, ne yapıp edip o pasta ya istediğim şeyi yaptırdın ya helal olsun yazarı. *
her manada ince insan. içi dışı bir yanii..
her manada uzun insan... dıştan öyle gözüküyor vallaha, içini bilemem...
eberkle bir araya gelip beni boy kompleksine sokmus yazar. bi de ictigim saraptan istifade edip fotograf cektirmisiz ki tadindan yenmez. sen duuuur, ama sen duuur ben o fotograf ustunde ince bi photoshop ayariyla dengeleri tersine cevirmez miyim.. bi de kardesimin* dedigine gore bakislarimizi ufaktan torpulememiz gerekiyor ama ellesmeyelim, gozun korksun accik.. *
yolda yürürken tepemden atlama testi yapmayı düşünen ancak son anda vazgeçen denese bi problem çıkmadan atlayabileceğine inandığım devasa hemşehrim.
minik kardeşim benim, güzel huylu nadir adamlardan, iyi yazarlardan, seviyoruz kendisini yazarı.
sözlüğün gizli tikkylerindendir kendisi. gider armadaya, toplar bütün tommyi, sonra gelir bana tikky der. ama kalbi de kendi gibi kocamandır. şirin şey seni.*
zirve sonunda, herkes giderken o masadaki pastaları yiyen haliyle kahkaha krizine girmeme yol açan yazar. üstündekilerinin hepsi de tommydendi. tikky avlama zirvesine en tikky haliyle gelen yazardır aynı zamanda.*
göççük gardaşım olmaya terfi eden yazar.*
eberk de olmasa boyum kısa diye az kala yanlarına almayacak olan yazar. ama yok sever beni kendisi *ben de severim onu bi de yine "aaaaa....." dedirttim kendisine ama ev uzak be güzelim..umarım bi zirvede "aaaa..." demiceksin, hatta ben mekanı kapatıp, sandalyayeleri ters çevirip öle çıkıcam mekandan. güzel günler göreceğiz. *