1. 1.
  tikky yada tiki diye tabir edilen, sahte sarışınlar, sahte ruhlar.

  edit: yine, yeniden başlık başa kalmış. olabilir. anaç yapımın getirdiği bir sevecenlikle kabulleniyorum durumu, çocuğum gibi bakacağım başlığa. emin olun.
  5 -3 ... sosyalpenguen
 2. 2.
  Nesnelere tapma alışkanlığı olan, süslene süslene ilgi çekici hale gelebilen -o kadar makyaj yaparsalar- insan türüdür. Erkek versiyonları da vardır. Bildiğimiz magandalardan farkları yoktur.
  1 ... heathcliff
 3. 3.
  rotring uçlu kalemler ben ilkokulu bitirirken çıkarmıştı bu modeli.klasik rotringden farklı olarak rengarenkti güzel kalemlerdi.sonra sonra bu kelimeyi kaliteli giyinmeyi sevenler için kullanmaya başladılar.anlamadığım şey neden bunu bi hakaret gibi kullanıp kinini kusar insanlar.size ne zararı var bu insanların parasını milleti bölmeye parçalamayamı harcıyolar yoksa sizin cebinizden alıp mı bu giysilere veriyolar.
  -2 ... spanger
 4. 4.
  (bkz: tikky erkeği)
  (bkz: tikky kızı)
  1 ... stalker
 5. 5.
  yanımızdan üfleyerek geçen kızlardır. ya önünde durmuşuzdur ya da aniden önüne çıkmışızdır. katlanamazlar, sinirlidirler aynı zamanda her şeye aniden gülebilme tripleri vardır. dengesiz demesem de ne desem şimdi?
  2 -1 ... farah
 6. 6.
  tikice tiki. *
  1 -1 ... mevta
 7. 7.
  hayatındaki geçiş döneminde "-ne yapsamda at şeysine konmuş kelebek gibi olsam" düşüncelerinin sonucunda oluşmuş varlıktır.
  7 ... m m m
 8. 8.
  yürüyen yozlaşmışlık.
  1 ... filozofil
 9. 9.
  bildikleri yabancı dildeki kelime sayısının ; kullandıkları ürünlerin isimleri kadar olduğunu düşündüğüm, orjinal olmayan bir tür insan modeli.

  Senin annen bir tikky di yavruummm ( olmadı dimi olmuyo işte bunlardan bi halt olmaz dedirten insanımsı model )

  Bide bunların hepsimi sarışın olur? sorgusuna sebep şahsiyetler bütünü ( bayan modeller için)
  2 ... gulfwind
 10. 10.
  içhi boq dolu altın qutusuna benzeyen insanlar grubu yhaa.
  3 ... ip atlayan gurbuz dana