1. 1.
  sidik ve teri leş gibi kokutur.hamilelere önerilir.çikolatalı draje görünümlü iğrenç bir ilaçtır.
  1 ... isibilenisegitmeyen
 2. 2.
  ÖSS döneminde öğrencilerin günaşırı kullandığı ilaçlardan biri.(örn. Pharmaton)
  -1 ... honour
 3. 3.
  bir çeşit anne vitamini olmanın yanı sıra her nedense tuhaf bir tadı olan multidir vitamindir.
  (bkz: entry ve nick uyumu)
  1 ... sheupradyn
 4. 4.
  farenjit teşhisi ile çıktığım hastaneden elimde reçete ile eczaneye gittim ve eczacının doktorun verdiği kokteyli hazırlamasını seyrediyorum. tanıdık bir isim değişik bir ambalaj ile karşıma çıkan supradyn energy yeni bir çeşit efervesan vitaminmiş. antibiyotik kullandığımdan vitamin almam gerekmekte olduğunu söyleyen eczacı tadının aynı calcium-sandoz+vitamin c olduğunu vurguladı. eski bir dostun ismini duyunca tüm ön yargım gitti, ilaçları evde tek tek almaya başladım supradyn energyi de bardağa attım, evet şu ana kadar fena değildi calcium-sandoz gibi eriyor ve rengi de aynıydı, kokusu biraz değişik olsa da eczacıya güvenmiş ve inanmıştım. bardağı aldım içmeye başladım ve gerisin geri kustum. nerde kalmıştı o küçük masum bonibonun ünü şanı? iğrenç ötesi bir tadı vardı evet aynı köpek çişi gibi! supradyn ile ilgili tüm eski anılarım o masum kahverengi hap, çişimin rengini değiştiren çikolata her şey ama her şey bitmişti artık. calcium-sandozun hayaliyle gözümden gelen yaşlar arasında iğrenç energyi içtim kaderime lanet ederek. anladım ki her şeyin eskisi güzel.
  1 ... pink caterpillar on a mushroom
 5. 5.
  içeriği: a vitamimini, b1, b2, b6, b12 vitamini, kalsiyum pantotenat, c vitamini, d vitamini, e vitamini, biotin, nikotinamid, folik asit, demir, fosfor, kalsiyum, mangan, bakır, çinko, molibden.

  peşinen: reçetesiz satılır. *
  1 ... destination unknown
 6. 6.
  enerji verir, gece uykuyu kaçırtabilir, diğer multivitaminlere oranla çok iyi olduğu söylenemez...
  ... gizli ozne
 7. 7.
  kalsiyum-sandoz olanını içmek bile bile mideye işkence etmekten başka bir şey değildir. tiksindirir, mideyi bulandırır ve lavaboya boşaltma konusunda dürter durur. kişi kendi isteğiyle içemez, birilerinin zorla içirmesi gerekir.
  1 ... aura
 8. 8.
  ishal yapan vitamin. kabızsanız bir tanecik için
  3 ... laves
 9. 9.
  ilaclarin prospektusunu okumayi, akabinde bir sik anlamayip hmmm diye ses cikarmayi cok seven halkimin, ezip balla karistirdigi ilac(ayni sey aspirin icin de yapiliyor). hayir roche gorse uretilmeyecek maazallah..
  1 ... robert terk
 10. 10.
  idrarı fanta kıvamına getiren tatlı multivitamin. kutusunun sarı olması buna atıf galiba..
  ... volkanat